Jump to content
Dogomania

TOLA dzikuska z lasu JUŻ W DS.


Poker

Recommended Posts

 

Zaglądam do Toli. Dziś nie ucierpiała chyba żadna smyczka  :klacz:

 

Dziś Tola nie narozrabiała.Coraz pewniej chodzi na spacerki. Zachowuje czystość w domu.

Tak jak i u nas, tak i u pani słabo je,Pańcia podtyka jej różne cudowności ,ale panienka ma to w głębokim poważaniu.

Zachowuje się też podobnie jak u nas.Cieszy się , gdy pańcia wraca i idą na spacer.A potem zalega na swoim legowisku. Pańcia ma nadzieję ,że ją rozrusza.

Dziś w planie jest wspólne spanie, ale nie przypuszczam ,żeby plan udało się zrealizować.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pańci z 2.powodów.1

. to oczywiście chciałam się dowiedzieć jak się sunia spisuje.

A 2. to chciałam się upewnić czy pani jest w 100% zdecydowana zostawić ją sobie.

A więc po kolei.

Tola jest grzeczna choć dziś wycięła numer.Koniecznie chciała pójść z pańcią do pracy i w ostatnim momencie przy zamykaniu drzwi śmignęła na klatkę schodową i biegiem na dół,a pani za nią.Na szczęście nikt nie otwierał bramy, bo by było wesoło.UFFF,nie na darmo miałam obawy , mimo że Tola u nas nie próbowała śmigać na zewnątrz.

Tola nie chciała spać  z pańcią, nadal kiepsko je co mnie nie dziwi.

Pani powiedziała ,że nie ma mowy ,żeby oddała Tolę. Nie po to się bierze psa ,żeby oddawać.Wg.pani pies to jak dziecko , którego przecież też się nie odda.

Ta informacja jest dla mnie ważna, ponieważ na DT u nas czeka sunia Zojka aż spod Białego Stoku .W niedzielę jest szansa na transport .Będziemy mieć więc 2 tymczaski.Oby tylko Wiga jej nie napastowała , bo będzie wesoło.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do pańci z 2.powodów.1

. to oczywiście chciałam się dowiedzieć jak się sunia spisuje.

A 2. to chciałam się upewnić czy pani jest w 100% zostawić ją sobie.

A więc po kolei.

Tola jest grzeczna choć dziś wycięła numer.Koniecznie chciała pójść z pańcią do pracy i w ostatnim momencie przy zamykaniu drzwi śmignęła na klatkę schodową i biegiem na dół,a pani za nią.Na szczęście nikt nie otwierał bramy, bo by było wesoło.UFFF,nie na darmo miałam obawy , mimo że Tola u nas nie próbowała śmigać na zewnątrz.

Tola nie chciała spać  z pańcią, nadal kiepsko je co mnie nie dziwi.

Pani powiedziała ,że nie ma mowy ,żeby oddała Tolę. Nie po to się bierze psa ,żeby oddawać.Wg.pani pies to jak dziecko , którego przecież też się nie odda.

Ta informacja jest dla mnie ważna, ponieważ na DT u nas czeka sunia Zojka aż spod Białego Stoku .W niedzielę jest szansa na transport .Będziemy mieć więc 2 tymczaski.Oby tylko Wiga jej nie napastowała , bo będzie wesoło.

 

Dawno nie zaglądałam do Toli, a malutka już szczęśliwa w DS :klacz:  :klacz:  :klacz:

 

Bardzo się cieszę :loveu:  :loveu:  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pani zadzwoniła wczoraj do mnie sama.

Była w trakcie spaceru z Tolą. Sunia chciała gonić do domu,ale pańcia siadła na ławce ,żeby mała się przyzwyczajała do dłuższych spacerów.

Tola tak jak i u nas cieszy się z przyjścia pańci i ze spaceru,a poza tym najchętniej leży w legowisku.

Wczoraj wieczorem miała przyjść wnuczka ,więc jest szansa ,że ją rozrusza.

Po niedzieli podpiszemy umowę adopcyjną i wtedy przeniosę Tolę do działu psów w DS.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Toli. Rozumiem, że zamęt jeszcze troszkę potrwa.

Ale skoro nie ma wieści, to znaczy, że u Toli ok.  :)

Zamęt trwa, bo Wiga po sterylce.

Jutro podpisuję umowę adopcyjną z pańcią Toli.Ogólnie jest OK.Tolcia biega za wnusią.

Dziś były na długim spacerze.Pani nie zwraca na jej lęki na ulicy i idą dzielnie.

Z kotami bardzo dobrze, nie wyjada im z misek.Za to koty wyjadają jej.

Chyba przestała wyciągać rzeczy.

Od 1.grudnia pani idzie na emeryturę ,więc jeszcze lepiej zajmie się sunią.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...