Jump to content
Dogomania

Koszalin 2007


sylwiaskalska

Recommended Posts

[quote name='Aisa_']A ja wciąż nie wiem czy się zgłosić :shake:
To by była 3 wystawa w ciągu 3 tygodni...
To może na zachęte powiecie mi coś o p Zofii Konderli?
A może ktoś był na koszalińskiej wystawie rok temu, jak z organizacją?
Błagam o odpowiedź, jakieś wskazówki, cały czas się waham... :roll:[/quote]

[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta]Pani Zofia Konderla jest bardzo miłą osobą
Zgłaszaj sie jest mało psów :)do 24:00 jest czas zostały cztery godzinki
[/COLOR][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok, wysyłam zgłoszenie.
Tylko mam kilka pytań.
Jak mam zaznaczyć płeć? :lol:
Nr rejestracyjny to nr rejestracyjny zkwp, czy tatuaż psa?
Czy potwierdzenie przelewu mogę dosłać później?
(trochę czasu zajmie zanim zlecony przelew "przejdzie mi" do rachunków rozliczonych)
Czy adres mailowy podany na stronie oddziału jest aktualny?
([FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL])[/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[B][FONT=Times New Roman]EDIT:[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman]Wysłałam, jakoś sobie dałam radę ;)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Tylko pytanie co z tym potwierdzeniem wpłaty...[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Zadzwonię jutro do oddziału i wyjaśnię sytuację, mam nadzieję, że mnie przyjmą...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aisa_']Ok, wysyłam zgłoszenie.
Tylko mam kilka pytań.
Jak mam zaznaczyć płeć? :lol:
Nr rejestracyjny to nr rejestracyjny zkwp, czy tatuaż psa?
Czy potwierdzenie przelewu mogę dosłać później?
(trochę czasu zajmie zanim zlecony przelew "przejdzie mi" do rachunków rozliczonych)
Czy adres mailowy podany na stronie oddziału jest aktualny?
([FONT=Times New Roman][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL])[/FONT]

[B][FONT=Times New Roman]EDIT:[/FONT][/B]
[FONT=Times New Roman]Wysłałam, jakoś sobie dałam radę ;)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Tylko pytanie co z tym potwierdzeniem wpłaty...[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Zadzwonię jutro do oddziału i wyjaśnię sytuację, mam nadzieję, że mnie przyjmą...[/FONT][/quote]

Z potwierdzeniem możesz nawet przyjechać na wystawę, ja na wszelki wypadek zawsze biorę jak nie dostanę potwierdzenia od oddziału chodzi o numerek startowy :)
Adres mailowy jest aktualny bo ja dostałam potwierdzenie że zgłoszenie przyjęte. Co do wypełniania wniosku to jak masz suke zaznczasz suka ;)
Numer rejestracyjny to inaczej numer z twojego oddziału mój to dla przykładu 1266/XXI/05.

Fakt Pani Zofia to bardzo miła kobieta :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']
Adres mailowy jest aktualny bo ja dostałam potwierdzenie że zgłoszenie przyjęte. Co do wypełniania wniosku to jak masz suke zaznczasz suka ;)
[/quote]

Uff, ja na całe szczęście też dostałam potwierdzenie.
A jeśli chodzi o wniosek i płeć - myślałam raczej o tym, że nie można niczego w ten kwadracik wpisać i wszystko wspiuje się z boku - albo z lewej, albo z prawej :eviltong: Ale usunęłam kwadraciki i zrobiłam zwykły krzyżyk ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz do Warszawy jechałam pociągiem ,cały przedział dla nas :)
Jeśli macie możliwośc ,kupujcie bilety "turystyczne"- za 80 zł jedzie sie 1 klasą w tą i spowrotem i nie ma tłoku.Bo 2 klasy zapchane na maksa.
Jak ktos ma blisko to może sie nie opłaca ,ale jak ktos ma pół Polski do przejechania to można sie skusic na ten bilet.Taki sam tylko w 2 klasie kosztuje 60 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Ja teraz do Warszawy jechałam pociągiem ,cały przedział dla nas :)
Jeśli macie możliwośc ,kupujcie bilety "turystyczne"- za 80 zł jedzie sie 1 klasą w tą i spowrotem i nie ma tłoku.Bo 2 klasy zapchane na maksa.
Jak ktos ma blisko to może sie nie opłaca ,ale jak ktos ma pół Polski do przejechania to można sie skusic na ten bilet.Taki sam tylko w 2 klasie kosztuje 60 zł.[/quote]

Ja jadąc z Gdyni do Warszawy kupiłam bilet na 5:20, na dość drogi pociąg IC :lol: I faktycznie jechały ze mną tylko 2 dziewczyny.
Na drogę powrotną umówiłam się ze znajomymi, którzy jechali na Hel. Kupiliśmy 4 bilety na ekspres w przedziale "samolotowym".
I to był luksus - między fotelami nie pcha się tłum ludzi tak jak w wagonach przedziałowych, bo wagon samolotowy jest na samym końcu.
Do tego jak jedzie się w kilka osób można rozłożyć na siedzeniach kocyki i wtedy psy siedzą z nami na fotelach, albo pod naszymi 4 krzesłami.
Ale ważne jest też wybrać sobie ekipę, która psy toleruje ;)
No i oczywiście moje pieski są małe, zapewne gorzej jeździ się z ONkiem czy Kaukazem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też jadę na tym bilecie turystycznym o wiele lepiej :) co do ludzi to akurat mój to pchełka i ludzie nawet są zainteresowani co to za rasa. Tym bardzie że mój mniejszy od kota :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A jak tam przygotowania do wystawy. Ja zamawiam pogodę bez Deszczu :)

Palna spoko jakoś się dogadamy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Przypomnjcie mi jaki autobus z dworca jedzie na wystawę bo gdzie wysiąść to wiem :)[/quote]
[CENTER][FONT=Courier New][COLOR=Magenta] rozkład autobusu nr [U][B][URL="http://www.mzk.koszalin.pl/rozklad.php?line=14&busstop=169&direc=A#bstop"]14[/URL] [/B][/U][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...