Jump to content
Dogomania

problem ze szczeniakiem pomocy !


anka2765

Recommended Posts

Witam mam trzy szczeniaki w typie pinczer miniaturowy. Dwa, które urodziły sie pierwsze są silne i pełne energii a trzeci jest słabszy. Urodził się bez odruchu ssania, była u weterynarza i stwierdził że wszystko jest ok, jestem zmuszona karmić mlekiem zastępczym bo piesek nie umie pić od matki. Minął już tydzień ( w poniedziałek) i wszytko było dobrze. Piesek pił z apetytem i było wszystko dobrze, aż do dzisiaj do 12:30 kiedy go ostatni raz karmiłam, piesek ak zwykle najadł się i odpoczywał no ale po dwóch godzinach kiedy miałam znów go karmic on już nie chciał i tak jest do teraz. Piesek wygląda jakby nie mógł złapać oddechu bo często otwiera pyszczek. Robił się zimny dlatego leży na ciepłym termoforze i grzeje go lampa, juz widzę że lepiej oddycha ale nadal ciężko. Moja weterynarz może mnie przyjąć dopiero w sobotę bo wyjechała i strasznie się boję co tu teraz zrobić. Dodam że masuje mu co jakiś czas brzuszek, w między czasie cały czas siusia. Proszę o rady

Link to comment
Share on other sites

jeśli mozesz to jedz do innego weta uprzednio do niego dzwoniac i opowiadając po krótce co sie dzieje.byc moze jest potzreba pieskowi tlenotertapia,może jakies leki.przez internet nikt niestety chocby chciał to nie bardzo pomoze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...