Jump to content
Dogomania

Kursy po technikum :)


AnnabethGrace

Recommended Posts

Witam :) Chciałam się dowiedzieć od osób, które już mają jakieś doświadczenie na temat różnych kursów, takich jak dogoterapeuta, behawiorysta, groomer, treser psów, behawiorysta. Skończyłam technikum weterynaryjne, zostało mi jeszcze zaliczyć egzamin zawodowy i szukam czegoś, co wypełni mi czas ;) Na różnych stronach, różnie pisze, dlatego chciałam się dowiedzieć od was, jakie kursy i gdzie polecacie :) Czytałam o kursach na silva-lupus.pl, ale powiem szczerze, że to troszkę za daleko dla mnie, bo aż drugi koniec polski ;P Czy ktoś, coś, gdzieś wie, znał, słyszał? Proszę o pomoc ;) Dobrze by było jakby były w województwie opolskim, ew. okolice Wrocławia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnabethGrace']Witam :) Chciałam się dowiedzieć od osób, które już mają jakieś doświadczenie na temat różnych kursów, takich jak dogoterapeuta, behawiorysta, groomer, treser psów, behawiorysta. Skończyłam technikum weterynaryjne, zostało mi jeszcze zaliczyć egzamin zawodowy i szukam czegoś, co wypełni mi czas ;) Na różnych stronach, różnie pisze, dlatego chciałam się dowiedzieć od was, jakie kursy i gdzie polecacie :) Czytałam o kursach na silva-lupus.pl, ale powiem szczerze, że to troszkę za daleko dla mnie, bo aż drugi koniec polski ;P Czy ktoś, coś, gdzieś wie, znał, słyszał? Proszę o pomoc ;) Dobrze by było jakby były w województwie opolskim, ew. okolice Wrocławia ;)[/QUOTE]

A co myślisz o kursie,który organizuje Ap Edukacja,opiekun/pielęgnacja zwierząt domowych?
Po technikum ,gdzie uczy się głównie o dużych zwierzętach,wręcz wskazany:)
Wydaje się fajny ,ten roczny,wiem że w Katowicach kosztuje 120zł za semestr,pewnie w pozostałych miastach podobnie,myślę że całkiem fajny,właśnie po technikum:)
Kierunek jest dopiero od zeszłego roku,także nie wiem,jak z naborem.

[URL]http://www.apedukacja.pl/opiekun-zwierzat-domowych,1331.html[/URL]

Sama chciałabym się wybrać w tym roku do policealnej,na technika weterynarii :)

Edited by moniis
Link to comment
Share on other sites

Hm, jakoś mnie to nie przekonuje ;) Patrząc na tematy, to jest dokładnie to samo co ja miałam w technikum, nie nie uczyliśmy się głównie o dużych zwierzętach, było bardzo dużo o psach, kotach. Nie widzę co miało by mi to dać tak na prawdę, oprócz tego, że mam skończony jakiś kurs ;p Jako opiekun mogę już jak najbardziej pracować, a podejrzewam, że mam więcej praktyki, bo tam o praktyce nic nie wspominają, chyba że coś przegapiłam ;p a co do pielęgnacji, to tak samo, wolałabym iść na kurs, np. groomer gdzie jest praktyka, z teorii niewiele się nauczysz ;) A jeśli chcesz iść do technikum to od razu myśl co być chciała po tym robić, bo jako sam technik pracy niestety nie ma ;)

EDIT:
A przepraszam, pogrubione pisze, że nacisk na praktykę ;p W każdym bądź razie chętnie usłyszę/ przeczytam od kogoś kto tak już coś tworzył, w ciemno iść jakoś nie bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnabethGrace']Hm, jakoś mnie to nie przekonuje ;) Patrząc na tematy, to jest dokładnie to samo co ja miałam w technikum, nie nie uczyliśmy się głównie o dużych zwierzętach, było bardzo dużo o psach, kotach. Nie widzę co miało by mi to dać tak na prawdę, oprócz tego, że mam skończony jakiś kurs ;p Jako opiekun mogę już jak najbardziej pracować, a podejrzewam, że mam więcej praktyki, bo tam o praktyce nic nie wspominają, chyba że coś przegapiłam ;p a co do pielęgnacji, to tak samo, wolałabym iść na kurs, np. groomer gdzie jest praktyka, z teorii niewiele się nauczysz ;) A jeśli chcesz iść do technikum to od razu myśl co być chciała po tym robić, bo jako sam technik pracy niestety nie ma ;)

EDIT:
A przepraszam, pogrubione pisze, że nacisk na praktykę ;p W każdym bądź razie chętnie usłyszę/ przeczytam od kogoś kto tak już coś tworzył, w ciemno iść jakoś nie bardzo ;)[/QUOTE

A gdzie chodziłaś do szkoły,bo każdy narzeka ,że małych zwierząt nie ma prawie wcale:(
Wiem,że z praca ciężko,ale mam już jeden zawód,a ten jest moim marzeniem;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...