Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Dziewczyny, dla dobra wszystkich-nie wpisujmy na wątkach negatywnych opinii, Tu wymieniajmy tylko uwagi


Dobra wiadomość: U Diesla zdrowotnie bez zmian, ani lepiej ani gorzej, dziś ma wrócić do swojego boksu.

Dorcia2-dzięki, już wpisuję stałą

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

... to dobre wieści :)

.. jeśli chodzi o mnie to staram się hołdować zasadzie że dogomania jest od pomagania naszym braciom mniejszym!!!.... tylko czy wszystkim tutaj o to chodzi?.... bo po co się tutaj spotykamy? .... może trzeba się zastanowić, niektórym!:helo:

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

dobre wiadomości_Diesel w swoim boksie, każdego dnia ma spacer z opiekunem :), nie ma przerzutów do płuc:multi:, był widziany na spacerze , jak to określiła koleżanka "z zielonym smarkiem" u nosa

zła wiadomość-brakuje pieniędzy na hotelik i karmę, ok. 200zl, nie mówiąc o vecie :(
zła wiadomość-nie chce jeśc suchego, lubi puszki i batony mięsne :evil_lol:

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... mnie te przerzuty... a raczej ich brak! bardzo ucieszył:multi:

... toto już wysyłam;)
.... ja chyba nie znam psa, który lubi ....suchą:cool3:[/QUOTE]

Ja mam takiego w domu - a kocią suchą wręcz uwielbia, wyjada kotom przy każdej możliwej okazji :D

Link to comment
Share on other sites

Przekazuję wstępne informacje od Beatki, nasz kochany Dieselek już w hoteliku:loveu:

niestety Dieselek ma złośliwy nowotwór w nosku:-( ale na szczęście bez przerzutów ,
co do zielonej wydzieliny z noska to musi mieć zrobiony antybiogram aby wiadomo było jakie antybiotyki zastosować w leczeniu:-( ponadto trzeba mu zrobić badanie krwi :shake:a właściwie to potrzebny mu generalny przegląd, wizyta u lekarza ma być w poniedziałek, wtedy będzie wiadomo jakie badania trzeba będzie mu zrobić.
Jest szansa, iż Dieselek nie jest całkowicie niewidomy ale ma prześwit w jednym oczku:loveu:.
Teraz najważniejsze jest to aby go ustabilizować i wiadomo kłaniają się potrzeby finansowe:placz:.
[QUOTE]zła wiadomość-nie chce jeśc suchego, lubi puszki [/QUOTE]
Beatka donosi , iż Dieselkowi zasmakowała mieszanka suchej i mokrej karmy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Dzwonilam przedwczoraj, zwiedzal ogród za pomocą noska :), straszny wąchacz, bo tylko tak może rozpoznać swiat, polubil się z piękną suczką, wszystkie psy poznały go przez kraty ( od strony ogonka :lol:)-było OK, to jeszcze było przy mnie. dziś ma jecha do vetki, on albo tylko jego papiery, bo jeżeli miał podany antybiotyk dopiero co, to nia ma badać krwi i robić wymazu z noska, bo badania wyjdą oszukane.

Dziękuje za kolejne wplaty Ariete2504 Dorci2, wiosence :).
Na początek kupiłam mu 4 batony mięsne ( takie psia kaszanki, w sumie 4 kg, on to bardzo lubi), 10 puszek mokrego ( w biegu kupiłam Winstony,smakowało wymieszane z suchą karmą :multi:), suche pożyczone miał od innych psów, w czwartek będzie dostawa do hoteliku, to zwróce dług w naturze :evil_lol:, 20kg suchego kosztuje w hurtowni 50zł, zakupy zbiorcze robi koleżanka.

Najsmutniejsze jest dla mnie, że Diesel myślał, że jedzie do mnie, cały czas w samochodzie podrzucał mi rękę łbem , tak do głaskania ( ja priowadziłam :evil_lol:) i machał ogonem jak oszalały. Jak go zostawilam w nowym miejscu był zdezorientowany i smutny. On ma duży wybieg, z trawką i drzewkami, do tego spacery po ogrodzie i na zewnątrz terenu.

rachunki za zakupy
[IMG]http://images65.fotosik.pl/1020/a738711c6f4c4a56gen.jpg[/IMG][IMG]http://images65.fotosik.pl/1020/7fd6df49394966dfgen.jpg[/IMG]

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...