Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Nie ma już Dieselka z nami.  Pomoglysmy mu przejść za TM o 14,45. Nie był sam, zasnął glaskany i przytulany. Był tak słaby, ze starczyła bardzo mała dawka po uprzedniej narkozie.

Jutro zawieziemy bo na psi cmentarz do Konika.

Siedziałam dziś przy nim zanim przyjechał dr. Dieselek cały czas spał. Dr Sikorski zbadał go, układ krwionośny ledwie pracował, nowotwór zaszedl aż za uszko, co można było wyczuć z zewnątrz a w środku zajął prawie cały przelyk i jeszcze byłal krwawiacy guz przy dziasle. Dziś już nawet nie chciał pic.

Dr mógł podac lekarstwa wzmacniające, które, być może, przedłużylyby życie Dieselka Max o 3 dni, ale to byłyby już dreczenie Dieselka. Jeżeli można mówić o szczęściu to miał szczęście, bo tylko był slabiutki tylko jeden dzień , jeszcze przedwczoraj był w dobrej formie,  jadł z apetytem, spacerowal po ogródku. Nic nie zapowiadało, że coś złego dzieje się z nim. 

Dieselek po badaniu chciał wstać to pomogliśmy mu i poszedł do ogródka na siusiu. Zrobił swoją zwyczajowa rundke po ogródku i wrócił na posłanie. Tzn sam nie miał siły iść , trzeba było trzymać co z przodu i tyłu i podtrzymywać 

To był bardzo dobry PIES. Bardzo będzie go brakować 

Link to comment
Share on other sites

Żegnaj Dieselku, zostaniesz na zawsze w naszych sercach i pamięci. Byłeś taki dzielny i kochany. 

Miałeś szczęście, że wypatrzyły cię na Paluchu wspaniałe kobiety i podarowały kilka lat dobrego życia. I nie odchodziłeś sam - to wielkie pokrzepienia w tej trudnej sytuacji. Biegaj z innymi naszymi zwierzakami za TM. Czekajcie tam na nas. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, agat21 napisał:

Żegnaj Dieselku, zostaniesz na zawsze w naszych sercach i pamięci. Byłeś taki dzielny i kochany. 

Miałeś szczęście, że wypatrzyły cię na Paluchu wspaniałe kobiety i podarowały kilka lat dobrego życia. I nie odchodziłeś sam - to wielkie pokrzepienia w tej trudnej sytuacji. Biegaj z innymi naszymi zwierzakami za TM. Czekajcie tam na nas. 

 

1 godzinę temu, IlonaS napisał:

Smutna wiadomość. 

Dziękuję Wam bardzo

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze będzie o rozliczeniach - za lekarza poszło 200zł, pochowanie na psim cmentarzu też 200zł. Ponieważ jest w grobie z innymi psiakami od Agnieszki trzeba robić to Ona - dojdzie koszt 1/7 płyty ( 7 psiaków pod jedną płytą), koszt napisu i ew, zdjęcie.

 

Do tego przez ostatnie 2,5 miesiąca Agnieszka całą wplatę na dt wydawała na jedzenie, czyli była bez zarobku. Chciałabym Jej jednak zwrócić po 300zł za październik i wrzesień ( listopad zapłacony), żeby "odejść" z honorem. Kto może to prosiłabym o stałe w grudniu. Będę bardzo wdzięczna. Resztę dorobię bazarkami.

 

Jest stała listopadowa od asiuni. Dziękuję bardzo. I bardzo żaluje, że takich wpisów dla Dieselka już nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nie ma Dieselka ale długi trzeba spłacać :(

Hania Dz i Basia K dziękuję za wpłaty.

Jeżeli ktoś zechciałby jeszcze  wpłacić swoją stałą za listopad lub grudzień byłabym bardzo wdzięczna. 

Dlugi na dzis to ok 961 zł , z bazarku będzie ok.600zl ( z pamięci pisze) więc mam nadzieję, ze szybko uda się spłacić. Długi - za dwa miesiące dt po 300zl ( bo cala kas szła na puszki, pisałam poprzednio, dwie puszki dziennie po 60zl, biały ser ), za pogrzeb zostało ok.100 do oddania,  no i sam grób Dieselka - jak przedtem pisałam 71.4zl za płytę, 30 zł za napis i 160zl za zdjęcie. Ze zdjęciem mam wątpliwości bo to duża kwota a np u Ralfa olbrzymie długi i można by te pieniądze na niego przeznaczyć.Z drugiej strony bez zdjęcia pójdzie w zapomnienie....

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Beat2010 napisał:

Nie ma Dieselka ale długi trzeba spłacać :(

Hania Dz i Basia K dziękuję za wpłaty.

Jeżeli ktoś zechciałby jeszcze  wpłacić swoją stałą za listopad lub grudzień byłabym bardzo wdzięczna. 

Dlugi na dzis to ok 961 zł , z bazarku będzie ok.600zl ( z pamięci pisze) więc mam nadzieję, ze szybko uda się spłacić. Długi - za dwa miesiące dt po 300zl ( bo cala kas szła na puszki, pisałam poprzednio, dwie puszki dziennie po 60zl, biały ser ), za pogrzeb zostało ok.100 do oddania,  no i sam grób Dieselka - jak przedtem pisałam 71.4zl za płytę, 30 zł za napis i 160zl za zdjęcie. Ze zdjęciem mam wątpliwości bo to duża kwota a np u Ralfa olbrzymie długi i można by te pieniądze na niego przeznaczyć.Z drugiej strony bez zdjęcia pójdzie w zapomnienie....

 

 

30.11 poszła moja dekl. za XI i XII. Jak jeszcze dam radę to w grudniu coś przeleję.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, mdk8 napisał:

30.11 poszła moja dekl. za XI i XII. Jak jeszcze dam radę to w grudniu coś przeleję.

 

22 godziny temu, mdk8 napisał:

30.11 poszła moja dekl. za XI i XII. Jak jeszcze dam radę to w grudniu coś przeleję.

Dziękuję bardzo, dziś zajrzę do banku. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wplaty: mdk za stałe 11,12.18, Ali K za stała 12.18, ariete za stała 12.18 i za pokrycie kosztów pogrzebu Dieselka.

Muszę podliczyć, ale myślę, że dzięki Waszej pomocy i zakupom na bazarku uda się spłacić długi Dieselka i kolejny bazarek (jutro puszczam) będzie na zadłużonego u dorci Ralfika.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...