Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎04 o 08:12, Olena84 napisał:

może jakaś zbiórka na zrzutce czy coś o tytule "naszego kochanego bezdomniaka czeka poważna operacja, nie mamy takich pieniędzy"m

muszę zrobić wieczorem, jak tylko go odbiorę

 

 Z telefonu po operacji: Nie jest dobrze. Guz az zachodzil od wewn na gardlo. Ile mogli usuneli ale bedzie odrastal. Czekam teraz az sie Dieseek wybudzi. A dopiero co byl tylko stan zapalny za oczkiem

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, agat21 napisał:

O rany :( Dieselku, kolejne paskudztwo na cię spadło. Ale będzie jeszcze dobrze, nie martw się. 

Oby się wybudził i dobrze czuł po operacji. Jaki koszt ? 

 

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Nie brzmi to dobrze:(

Jest tak - wybudził się ok. 17 i od razu szczekał i się darł. Potem nie dał w dt spać nikomu, bo też był pobudzony , szczekał, zrywał kołnierz. Agnieszka całą noc przy nim siedziała.

Lekarze (dr Sikorski i Kraszewski z Prima Vetu) zrobili ile mogli, zostało b. mało guza. Jest decyzja, żeby nie dawać chemii, tylko lekarstwa spowalniające odrost guza- jad z tarantuli i jeszcze jakąś nowość ( neo coś, nie znam jeszcze nazwy), ponoć już sprawdzone i faktycznie spowalnia.

Dziś był dr u Diesla, żeby go nie wozić samochodem, bo oczko trzeba oszczędzać, dał kroplówke wzmacniająca z lekarstwami i antybiotykiem, jutro podskórnie poda Agnieszka.

A teraz koszty:( operacja 784zł, kroplówki i wizyta z lekami 170zł, lekarstwo neo.. będzie kosztować 200-300zł, jutro kupią i będzie podawane od razu , tak samo jak jad tarantuli.

Nie mam jeszcze epikryzy, jak będę miała to wstawię.

Zrobię dziś zbiorkę na zrzutka.pl. Może jakieś pomysły na tytuł przyciągający uwagę?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Beat2010 napisał:

 

 

Zrobię dziś zbiorkę na zrzutka.pl. Może jakieś pomysły na tytuł przyciągający uwagę?

Hmm, "Nigdy niekochany, po poważnej operacji oka, musi brać drogie lekarstwa by nie cierpiał z bólu. Proszę pomóżcie naszemu podopiecznemu" Sama nie wiem, coś takiego, by zwróciło uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎06 o 14:50, Olena84 napisał:

Beatko prześlij numer konta, coś podeślę z upchanych w skarpetę grosików

dzięki , zaraz. Dobrze, że sa skarpety :)

 

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎06 o 14:52, Olena84 napisał:

Hmm, "Nigdy niekochany, po poważnej operacji oka, musi brać drogie lekarstwa by nie cierpiał z bólu. Proszę pomóżcie naszemu podopiecznemu" Sama nie wiem, coś takiego, by zwróciło uwagę.

Jednak ludzie mowią, że lepiej na pomagam.pl. Czekam na epikryzę (dr dziś nie przesłal), żeby uwiarygodnić zbiórkę.

 

Dziś Dieselek zaczął dostawać (oprócz antybiotyku, pbólowego i kroplówek wzmacniających, cokolwiek to jest) jad tarantuli i neoplasmoxan, napisane, że m.in lek wspomagający prawidłowe odżywiane dla psów z nowotworami, dr Sikorski podaje to psom , żeby guzy nie rosły, ma pozytywne wyniki. 1 opakowanie na miesiąc. Zdjęcia rachunku za operację i opakowania lekarstwa jutro wrzucę.

Zrobiłam dziś zdj Dieselka, ale chyba ich tu nie wrzucę, bo widok miejsca po operacji na razie nieciekawy. Jak to dwa dni po operacji. Dieselek chodzi, je, zachowuje się normalnie. Widać ból zniesiony dzięki lekom.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

KOSZTY i WPŁATY _ OPERACJA 5.09.18 i DALSZE LECZENIE

WPŁATY

50zł - dorcia -6.09.18

200zł-Agnieszka M z fb-7.09.18

100zł-Dominika i Andrzej R z fb-7.09.18

50zł-Agnieszka K z fb

40zł-Anna G z fb

+35zł-Olena-12.09.18

+505,04zł z pomagam.pl-17.09

+20zł-Beat2010

+258,99zł z pomagam.pl-28.09

+20zł-dorcia

+25zł-ariete

+1070,19zł-z pomagam.pl-4.10

+462,49zł-z pomagam.pl-16.10

razem 2836,71zł

 

 

Koszty

784zł-operacja

170zl-kroplówki, lekarstwa, wizyta lekarza w dt

360zł-lekarstwa-neoplasmoxan, jad tarantuli, rivanol,balsam z kasztanowca

20zl-lekarz, 16.09, lekarstwo do przemywania oczka, dr Seidel

70zl-leczenie grzybicy (bicom)

180zł-wizyta dr, sterydy, pbólowe, antybiotyk

120zł-usg

15,30-tramal

300zł-zaliczka na lekarstwa

25zł-dopłata do poprzednich lekarstw

325zł-nowa porcja neoplasmoxan, jad z tarantuli (od 15.10), porcja na 20dni

43,36zł- tramal na 30 dni (od 15.10)

325zł-nowa porcja neoplasmoxan, jad z tarantuli (od 5.11), porcja na 20dni

 

razem 2737,66zł

Dary rzeczowe - od jaguski  Capsomasol i scanodyl

 

 

 

na plusie za leczenie 99.05zł

 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Beat2010 napisał:

dziękuję za stałe - Basia K i mdk ( podwójna stała, ale napisane, że za wrzesień - tak miało być czy za dwa miesiące?)

to taki maleńki bonusik. Postaram się jeszcze we wrześniu coś dołożyć do operacji tylko muszę popłacić zwierzakowe zobowiązania i policzyć ile mi zostanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎08 o 19:01, agat21 napisał:

Beat, a moja wrześniowa deklaracja nie dotarła? Przelew poszedł 3 września.

zaraz sprawdzam, coś czuję, że spisałam na kartce i tu nie uzupełniłam.

 

Byłam u Dieselka wczoraj, zdjęc nie wklejam, bo nie za przyjemne. Ranka troszkę się paprze, oprócz antybiotyków jest smarowana rivanolem. Chodzi po ogrodzie, chętnie je.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...