Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

WPŁATY GRUDNIOWE 2017

 

28.11 - Magda S - 20zł - chyba za 1.18

30.11 - ariete - 25zl

4.12 - dorcia - 30 zl

1.12 - Ala K - 70 zl

6.12 - milagros - 5 zl

11.12 - asiuniab - 10zł

15.12 - agat - 30zl

21.12 - jolusia 10zl stala+10zl jednorazowa

21.12 - 5 zl - stała mdk

Gotówka

1.12 - 50zl - Basia K + 20zl dla Ralfa :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za wpłaty stałych - ariete, Magda S, Ala K, Basia K, milagros, dorcia

Dostalam dla Ralfa i Diesla 15 kg karmy Brita. Umówilysmy sie w hoteliku, ze Aga obniży koszt pobytu o cenę zakupu, kupuje zawsze w promocji Wyszło, ze to 100zl :-). To podziału między Ralfa i Diesla . Dzięki temu zapłaciłam w grudniu 350 zł za hotelik.

Zamowilam dla Diesla witaminy dla staruszków, vet poparl moj wybór, ze tanio jak na jakość. Psy sobie chwala :-).

 

Link to comment
Share on other sites

Jak w dt będzie dr pierwszego kontaktu :-) to Diesel bedzie miał pobraną krew na profil ogólny. Ralf też

Ostatnie badania byly rok temu, trzeba skontrolować. Niestety, widac , ze chlopak sie starzeje, wolniej   chodzi, zawiesza się w gęstwinie tui i tak sobie stoi tylem do ogródka.

Dostal w prezencie opakowanie arthrovet ha, starczy na miesiąc:-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

asiuniab- wielkioe dzięki za stałą :)

 

W Diesla wyszlo w badaniach krwi : wskaźniki wątroby zawyżone , dostaje hep forte, robale ( cały hotelik jest odrobaczany), dostał zastrzyki z nivalinu na lepsze chodzenie.

Dałam zaliczkowo 100zł, czekam na rozliczenia :).

Mam zdj badania krwi , podeślę do dorci, jak będzie miała czas to wstawi :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

dzisiaj byłam u psiaków , Dieselek  wolał w pokoju siedzieć bo zimno na zewnątrz a on taki ciepłolubny się zrobił 

razem z Ralfikiem tak się przytulali do mnie i nadstawiali do głaskania, że smutno było stamtąd wychodzić 

szkoda, że nie można z Dieselkiem iść na spacerek ale on w swoim tempie ostrożnie z rozwagą drepcze po ogródku , kochany puchatek , szkoda że nie mam warunków żeby go do siebie zabrać pies-ruchomy-obrazek-0678

IMG_20140426_220721.jpg.3e9106ea10cd27722ed098f65c9e9c6c.jpgIMG_20140426_221919.jpg.2b26f8b62bb0cda2831026c33375159c.jpgIMG_20140426_221821.jpg.b966dbdaedae0edce74f869ef4cd924c.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Z Dieselkiem mozna by pójść na spacer, tylko on boi sie wyjść z ogródka i dlatego nie chcemy go stresować. To samo było w poprzednim hoteliku. Każdy wyjazd do lekarza to byl dla niego straszny stres, tzn do momentu wejścia do samochodu, potem bylo ok.

To tak tylko chciałam uzupełnić wpis dorci :-) :-), bo my wiemy dlaczego on nie ma spacerów a czytelnicy :-) mogą nie wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Beat2010 napisał:

Z Dieselkiem mozna by pójść na spacer, tylko on boi sie wyjść z ogródka i dlatego nie chcemy go stresować. To samo było w poprzednim hoteliku. Każdy wyjazd do lekarza to byl dla niego straszny stres, tzn do momentu wejścia do samochodu, potem bylo ok.

To tak tylko chciałam uzupełnić wpis dorci :-) :-), bo my wiemy dlaczego on nie ma spacerów a czytelnicy :-) mogą nie wiedzieć.

a jak ja kiedys byłam to sobie człapał po ogródku;)

Link to comment
Share on other sites

Dieselek jest prześliczny. Co prawda widać już po nim wiek ale taka jest kolej rzeczy. Wszyscy się starzejemy, i zwierzęta i ludzie...

Dopiero wczoraj dostałam pensję za listopad i dzisiaj wysłałam stałą za grudzień i dodatkowo 10 zł.

Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim pomyślności, ludziom i psiakom :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2017 o 23:51, Jolusia napisał:

Dieselek jest prześliczny. Co prawda widać już po nim wiek ale taka jest kolej rzeczy. Wszyscy się starzejemy, i zwierzęta i ludzie...

Dopiero wczoraj dostałam pensję za listopad i dzisiaj wysłałam stałą za grudzień i dodatkowo 10 zł.

Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkim pomyślności, ludziom i psiakom :)

DZiękuję za stała i jednorazową :-) :-)'

Również wszystkiego najlepszego na Święta :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎22 o 10:54, Beat2010 napisał:

Przekaże Dieselkowi :-), dziękuję za życzenia - nawzajem  - cudownych Świąt

 

19 godzin temu, dorcia2 napisał:

dużo buziaczków dla naszego ukochanego Puchatka i zdrówka w Nowym Roku 

wszystkiego najlepszego dla przyjaciół  Braci Mniejszych 

zwierze-na-boze-narodzenie-ruchomy-obrazek-0160

 

19 godzin temu, Nesiowata napisał:

Znalezione obrazy dla zapytania emotikonki noworoczne

dziękujemy za życzenia, przekażemy Dieselkowi całuski i głaskanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...