Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

kolejne rozliczenie a ja jestem załamana, najpierw osoba od Czupurka powiedziała, że nie będzie placić stałych ( 100zł, bo inaczej rozumiała stałe i ciąglesię pyta "a to on jeszcze żyje?) a teraz osoba ze stała od Diesla zawiesza , też 100zł.

 

wydatki

puszki na luty, sucha karma 80,9, chip na grzyby 20zl, benzyna na wyjazd do hoteliku ( fundacja karmimypsiaki.pl kreciła filmiki z niewidomymi, nasze się załapały). Zamówilam obroże kiltex ( dr powiedział, że juz można obroże ), lekarstwa na stawy o których pisała dorcia - na 3 psy ok. 20 euro plus przesyłka z Niemiec.

wplaty

stale - dorcia, Ala K, ariete, bardzo dziękuję

Na koncie Diesla radosne 8,30 zł na plusie a hotelik i zamówione rzeczy niezapłacone.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Beat2010 napisał:

kolejne rozliczenie a ja jestem załamana, najpierw osoba od Czupurka powiedziała, że nie będzie placić stałych ( 100zł, bo inaczej rozumiała stałe i ciąglesię pyta "a to on jeszcze żyje?) 

Pogratulować wpłacającej. U mnie pani sie na facebooku zgłosiła, że będzie płacić 200zł na miesiąć na "mojego" psa, powiedziałysmy z dziewczyną by sie zastanowaiła, powiedziała, że dla niej to żaden wydatek, jest winna za 5 miesiecy i sie nie odzywa

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Olena84 napisał:

Pogratulować wpłacającej. U mnie pani sie na facebooku zgłosiła, że będzie płacić 200zł na miesiąć na "mojego" psa, powiedziałysmy z dziewczyną by sie zastanowaiła, powiedziała, że dla niej to żaden wydatek, jest winna za 5 miesiecy i sie nie odzywa

niezle :( co jest z tymi ludzmi

Link to comment
Share on other sites

aa, zapomniałam napisać o wizycie w ostatnią niedzielę-psy były zadowolone z dodatkowego spaceru, szalały tak, że Olga z fundacji karmimypsiaki.pl , która przyjechała nagrywać film ze slepkami miała oogromne trudności. Ralf i Portos nie były do opanowania. Dieselek pięknie i dostojnie sobie chodził, ślicznie podal łapkę dorci, a na koniec wlazłyśmy mu z dorcią do boksu i bez pardonu został wycałowany i wyściskany.

Jutro na być film na blogu fundacji, jak się uda to tu wrzucę lub link do filmu. Zdjęcie dostojnego Diesla przed całowaniem;)

 

Diesel, 2.2.16 mały.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fundacja Karmimy Psiaki robi akcję, która ma na celu uświadomienie ludzi , że adopcja i opieka nad  psiakiem niewidomym lub nie w pełni widzących to nic strasznego , uświadomienie, że takie psiaki są cudowne, że  można je pokochać całym sercem .  W filmiku  znalazł się  Dieselek , Ralfik, Portosek i mały piesek Oczko . http://blog.karmimypsiaki.pl/zamkniete-oczy-ale-otwarte-serce-czyli-jak-zajac-sie-psem-ktory-stracil-wzrok/

ciągle myślę o tych naszych psiaczkach 

24ypl6b.jpg.d11a882f69d87dab2b25dd7cc5c8

do0u83.jpg.7cbe965c597a137b4d57023554360

29bhc9x.jpg.e11b7cf8ad17407d0c112c6097e5

v3d9wz.jpg.266bd15941dd8488f85e9d8e7a381

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kolejne wplaty :) od Haliny U stała za 2.16, z mojego bazarku walentynkowego 300zł, zaplacone za hotelik i przesyłkę lekarstw 305zł, na koncie pozostaje + 63,30zł

 

Bardzo dziękujemy karmimypsiaki.pl , a szczególnie Olga Prandota-Prandecka za podarowanie psiakom karmy z Doliny Noteci :). Z podziału między psiakami naszymi i z przytulpsa Ralf, Diesel, Portos i Klimuś dostały puszki , które starczą na 3 miesiące. Olbrzymie podziękowania :). A Ralf i Diesel dostały jeszcze suchą karmę na marzec :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Beat2010 napisał:

Agat, dzięki za stała na luty, troszkę za dużo, to już  na kolejny miesiąc?

Psy brały udział w odbieraniu karmy od karmimypsiaki.pl, były bardzo pomocne ;) szczególnie przy przenoszeniu pachnących worków z suchą

Nie, niech ten mały "ogonek" będzie na inne wydatki Dieselka.

Link to comment
Share on other sites

10380283_968541696546155_683873263517237

w tym część dla naszych psiaczków 

Wszystko wskazuje na to, że Dieselek jakoś sobie radzi z grzybem w nosku bo opiekunka powiedziała , że nie ma ostatnio wysięków ropnych z nosa a był czas, że niestety zielone gile mu się pałętały przy nosku z mniejszą lub większą częstotliwością z poprawą po płukaniu noska , zabiegi biorezonansu zwalczające grzyby bardzo w tym pomagają .

Dieselek ma małego przyjaciela , który jest w nim wprost zakochany , wieszam mu się u szyi , całuje go po tej ślepej mordce, ale mały łobuziak dołki kopie , o które Dieselek nie raz się już potknął , taki mały z niego dowcipniś.

Przyjechały już ampułki Zeel z Niemiec na spondylozę i stawy , miejmy nadzieję że , podreperują Dieselkowy kręgosłup.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, __Lara napisał:

:-) pozdrowienia dla psiakia!

 

A ile w ogóle brakuje deklaracji na dzień dzisiejszy?

ubyło 100zł od jednej osoby :(  czyli jest teraz ok. 350zl, nie mogę okreslic dokładnie bo niektóre osoby wplacają nieraz więcej niż deklaracje. Na hotelik i karmę potrzeba 400-420zł, plus leczenie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...