Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

agusiazet, napisz proszę jak te wpisy mają się do siebie? bo jakoś nie widzę powiązania, Twoja deklaracja była na rok? dość dla mnie jest to zaskakujące; gdybym ja tak deklarowała, to połowa staruszków na które płacę po roku byłoby na lodzie;

 

przepraszam, że się wtrącam;

 

 

Może i mają się nijak, ale nie dysponuję odpowiednimi finansami, aby wszystkim wpłatom podołać! Więc z niektórych rezygnuję, niestety. Jeśli już muszę się tłumaczyć, to się tłumaczę:(

Link to comment
Share on other sites

agusiazet- wielkie, wielkie dzięki za ten rok

 

 

 

asiuniab- też nie wiedzialam, ze to roczna deklaracja, ale za ten rok bardzo dziękuję.

Beata, poproszę o nr konta dołożę 10 zł stałej, ale co z kolejnymi 15 zł :( mimo wszystko, nie podoba mi się, takie oświadczenie, bo stawia to osobę, która wzięła na siebie psa pod murem;

Link to comment
Share on other sites

Beata, poproszę o nr konta dołożę 10 zł stałej, ale co z kolejnymi 15 zł :( mimo wszystko, nie podoba mi się, takie oświadczenie, bo stawia to osobę, która wzięła na siebie psa pod murem;

 

Chyba lepiej, że uczciwie piszę jak jest, niż po prostu przestać płacić i o niczym nie informować? Większość tak robi i się nie przejmuje!

Link to comment
Share on other sites

Chyba lepiej, że uczciwie piszę jak jest, niż po prostu przestać płacić i o niczym nie informować? Większość tak robi i się nie przejmuje!

 

oczywiście, że to nie jest rozwiązanie, nie płacić i siedzieć cicho;

mnie nieco zdziwiła forma, w jakiej przedstawiłaś tę informację; 

Link to comment
Share on other sites

Stałej nie deklaruje ale zaglądam i będe wspomagać jak będa minusy

:) 

teraz jest niespodziewany plus :) dawno nie miałam tak spokojnej głowy, a to dzięki  dodatkowym wpłatom od Basi K i Oleny :) .

 

Powinnam zabrać do hoteliku 15 letniego Czupurka ( 12 lat w schronie, z czego 3 w nieudanej adopcji). Niestety, moja sytuacja nie pozwala mi na zakladanie z własnej kieszeni, więc nie podejmę się zabrania go pod swoją opiekę. Tera usiłuję zebrać na usg poza schronem, dzięki naszym wolontariuszkom już jest na badanie, jeszcze brakuje na benzyne  , jest ciężko ze zbiorkami

Tu jest jego wydarzenie na fb

https://www.facebook.com/events/1594584150783389/

Link to comment
Share on other sites

Powinnam zabrać do hoteliku 15 letniego Czupurka ( 12 lat w schronie, z czego 3 w nieudanej adopcji). Niestety, moja sytuacja nie pozwala mi na zakladanie z własnej kieszeni, więc nie podejmę się zabrania go pod swoją opiekę. Tera usiłuję zebrać na usg poza schronem, dzięki naszym wolontariuszkom już jest na badanie, jeszcze brakuje na benzyne  , jest ciężko ze zbiorkami

 

Kochana, mogę zawieść Czupurka za darmo tylko muszę wcześniej wiedzieć kiedy, jakby udało się go wyciągnąć to stałą też zadeklaruję

 

Dieselklowi buziaczki przesyłam , stała dla chłopaczka poleciała

Link to comment
Share on other sites

Kochana, mogę zawieść Czupurka za darmo tylko muszę wcześniej wiedzieć kiedy, jakby udało się go wyciągnąć to stałą też zadeklaruję

 

Dieselklowi buziaczki przesyłam , stała dla chłopaczka poleciała

Dorcia, właśnie zakładam mu watek, dziś było żle, do tego przebywa w malutkim boksie, na podłodze jest glazura, polana wodą jest niesamowicie śliska, Boję sie, że złamie sobie kręgosłup. Dziś chodził ciągnąc tyl, być może to efekt walki o równowagę na tej podłodze, może co innego. W boksie nie ma możliwości chodzenia, tylko może stać. A u niego mięsnie muszą pracować..Chyba nic jadł az do naszych spacerów, bo był opiekun w zastępstwie i dał Czupurkowi suche, o on tylko mokre je....Może i to go osłabiło. Dziś miałam załamkę i już żegnałam się z Czupurkiem, powiedziałam mu, że już więcej nie mogę dla niego zrobić, że jestem bezsilna. O on patrzył mi w oczy tymi swoimi wielkimi gałami i pozwalał sie głaskać, choć tego nie  lubi...

 

 

taki był w środę

11008550_1572384973023192_21599968975075

 

11390178_1572385076356515_63369274163467

Link to comment
Share on other sites

Beata, poproszę o nr konta dołożę 10 zł stałej, ale co z kolejnymi 15 zł :( mimo wszystko, nie podoba mi się, takie oświadczenie, bo stawia to osobę, która wzięła na siebie psa pod murem;

a właśnie się miałam przypomnieć, a tu wiadomość od Beat2010 dziękuję ustawiam zlecenie stałe:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedny ten Czupurek:(

na watku wrzuciłam film jak chodzi gdy jest gorzej - gdyby nie sliska podłoga w geriatrii nie byłoby takiego pogorszenia, wczoraj chodzil;epiej, bi opiekun, ktory zastepuje stala opiek. poz\lozyl taka mate anttyposlizgowa.dopiero jak mu powiedzialam co sie dzieje. Jak jest stala opiekunka to ona wie i pamieta o wszystkich psach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...