Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

dzięki za obecnośc i deklaracja, zapisuję stałe:
mdk8-5zł,
agat21-30zl
jolusia-10zl
jednorazowa od Ala K-10zl+coś jeszcze


Nie potrafie kopiować wpisów, to odpowiem na pytanie razem:
W zimie, gdy były największe mrozy, zauważyłam, że cieknie mu z nosa katar, zgłosiłam , ale usłyszałam to taki czas, że wszyscy mają katar :(, jakiś miesiąc temu Diesel zaczął być leczony na zatoki, była juz diagnoza, że zatkana jedna z komor nosa ( chyba lewa), dostał antybiotyki , cały czas pociągał noskiem,w sb dowiedziałam się, zmieniono diagnozę na raka,tylko w jednej komorze, druga zdrowa, i ma te przerzuty-ponoć narazie niewielkie, nie znam się, najgorzej, że jak sie uderzy -to krwawi z noska, a uderza się często, bo nie widzi i wchodzi na przeszkody. Widać, że sił ma mniej niż 3-4 tyg temu, nie rzuca sie na kraty mijanych boksów, jsk miał w zwyczaju.
Co do operacji-przeprowadza sie przy raku nosa, usuwa sie kawał zaatakowanego nosa, tu mi powiedziano, że ponieważ jest stary i ma przerzuty-nic nie będa robić , żeby go nie męczyć. Co lekarz to inna opinia, wiec nie wiem czy np w hoteliku lekarz nie doradzi jednak operacji. Rozpytuję się i Was bardzo proszę o szukanie, dobrego miejsca dla niego, jest problem z kontaktami Diesla z innymi psami, przez co takie otwarte hoteliki, gdzie wszystkie psy poruszają sie po jednej przestrzeni, czy domowe, bez możliwości oddzielenia Diesla-odpadają. Nie chcę, żeby był zamknięty w kojcu i tylko wypuszczany na spacery, to już ma teraz :( .
Poprosilam koleżanki i zrobię dyżury, żeby choć każdego dnia miał spacer i przysmaki, tylko tyle moge mu w tej chwili ofiarować. To naprawdę dobry pies, bardzo mi go szkoda.

Link to comment
Share on other sites

kurczę.. zeby mial jak najwiecej kontaktu z czlowiekiem, zyl normalnie w domu, to nam potrzebny domowy dt... gdzie niewiele psiaków... :(

nie znam takiego...szukam, pytam....

U kasi przystał jest malo psiaków, ale ona przyjmuje tylko suczki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']kurczę.. zeby mial jak najwiecej kontaktu z czlowiekiem, zyl normalnie w domu, to nam potrzebny domowy dt... gdzie niewiele psiaków... :(

nie znam takiego...szukam, pytam....

U kasi przystał jest malo psiaków, ale ona przyjmuje tylko suczki.[/QUOTE]
niestety, nie jest suczką :),takiego właśnie życia dla niego pragnę choć na koniec, Doda, odpisałam na pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']niestety, nie jest suczką :),takiego właśnie życia dla niego pragnę choć na koniec, Doda, odpisałam na pw[/QUOTE]... ale czy w jego przypadku, nie można zrobić wyjątku?... może właśnie z suczkami by się zgodził?...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']kurczę.. zeby mial jak najwiecej kontaktu z czlowiekiem, zyl normalnie w domu, to nam potrzebny domowy dt... gdzie niewiele psiaków... :(

nie znam takiego...szukam, pytam....

U kasi przystał jest malo psiaków, ale ona przyjmuje tylko suczki.[/QUOTE]

Doda, ale chyba tu się wkradła pomyłka, Bambino przyjmuje tylko suczki, a kasia przystał ma np. Liderka, więc nie wydaje mi się, żeby przyjmowała tylko suczki, no chyba że to On jest wyjątkiem;)

Link to comment
Share on other sites

Czy te przerzuty do płuc są potwierdzone???
Bo jeżeli tak,to pies pewnie strasznie cierpi. Jeżeli rak płuc jest porównywalny do raka płuc u człowieka,to jest masakra. Wiem niestety o czym piszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Merlduję się u biedaka i przenoszę stałą od Soni - 25 zł/miesiąc. Poproszę o nr konta na priv + info, co wpisać w przelewie.[/QUOTE]
dziękuję, przelewy dopiero jak będzie w hoteliku :)
pytam się, szukam, z suczkami nie miał kontaktu, kiedyś, jak jeszcze widział, przebywal w boksie z dużym, łagodnym samcem, dominował go, ale bez zębów i gryzienia, jak stracił wzrok, reaguje szczekaniem i rzucaniem się na kraty sąsiednich boksów wracając ze spaceru, rzuca się, bo się boi, nie wie co dzieje się naokoło. Pyram się o miejsca dla niego, czekam na 2 odpowiedzi. Uczciwie opisuję jego zachowanie, żeby nie robić problemów hotelikowi.
Diagnoza od tutejszych lekarzy, więcej nie będzie badań sprawdzających czy to prawda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']Doda, ale chyba tu się wkradła pomyłka, Bambino przyjmuje tylko suczki, a kasia przystał ma np. Liderka, więc nie wydaje mi się, żeby przyjmowała tylko suczki, no chyba że to On jest wyjątkiem;)[/QUOTE]

tak, ma liderka i nie przyjmuje więcej psów, tylko suczki.. wiem, bo pytałam chyba 100 razy :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']popytam deklarowiczów Aramisa, pewnie 120zł przeniosą na Dieselka, jeszcze znajome szukają deklaracji, powinno się udać, w sprawie napisze w 3 miejsce, zobaczymy[/QUOTE]

Aramis nie potrzebuje juz tych deklaracji ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Czy wiadomo z jakiego powodu trafił do szpitala? Pogorszenie stanu zdrowia czy... zainteresownie innych osób jego losem:angryy:? Przepraszam, ale po historii z Sonią to jest pierwsza przyczyna, jaka mi przychodzi na myśl.[/QUOTE]

Pisałam do Beaty ale jeszcze nie dostałam odpowiedź.. nie wiem czy to czy to :( miała dzisiaj się dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...