Jump to content
Dogomania

>>>ZA TM-BEZ SZANSY NA ODZYSKANIE WZROKU, 15-LETNI DIESEL- duży, stary , niewidomy-POMÓŻMY!!!!


Recommended Posts

[quote name='anica']... no to proście! nie ma co się zastanawiać;)[/QUOTE]
zawsze mi się wydaję, że może inne psy są w gorszej sytuacji i tak się kryguję:evil_lol:.
zaplacilam wczoraj za piguły na gronkowca 198zl, za hotelik 300zł, dostałam, od Agnieszki K-50zl, od Ali K-10zł, a i na koncie duuuuzo wpłat :agusiazet za maj, Magda S, Azalia :), ariete2503-tylko doszło na czewiec również dla Bartusia i Karlosa-to przekaże na konto marudy, bo ona jest skarbniczką Karloska i Bartusia, wszystkim bardzo dziękuję, rozliczenia w poście 2 :)


Wiadomośc z wczorajszej wizyty u Dieselka-pięknie SAM chodzi po terenie, nie obija się o przeszkody, jest samodzielny, nawet nie ma spięc z innymi samcami puszczonymi w tej samej chwili na spacer......oprocz nowoprzybyłego, z tego samego miejsca, dużego, czarnego Bartka z nadziąślakiem-obaj , przez siatkę, dostają szału na swój widok, nadziąślaczek jest przemiłym pieskiem, ma swoj watek na dogo razem z Lupuskiem ( podopieczni Iwna5702).

Karma przyszła, kupilam wczoraj do przemywania noska wodę utlenioną i rivanol, waciki, mokra karmę ( 5 puszek) i parówki do podawania lekarstw, rachunki tu powstawiam, rozliczenia będę w poście rozliczeniowym.
Kuracja antybiotykowa ma trawać 21dni, przed jej koncem wybiorę się z Dieslem i Iza z hoteliku do vetki, zobaczymy co dalej, pewnie cd antybiotyku, bo gronowiec tak szybko nie ustępuje.

[IMG]http://i1268.photobucket.com/albums/jj565/beatt2010/DSC05522_zps621d5339.jpg[/IMG][IMG]http://i1268.photobucket.com/albums/jj565/beatt2010/DSC05523_zpsded07ab0.jpg[/IMG]

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

kochani bardzo proszę pomóżcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%98-)-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253534-W-Y-K-O-P-_-K-O-S-T-K-%C4%9-wspom%C3%B3%C5%BC-dziadusia-z-ropniem-na-pupie-(-_do-11-06_?p=22195154#post22195154[/URL]

Link to comment
Share on other sites

byłam dziś u swojej vetki i porozmawiałam o Dieselku, mówi, że zmiany powinny wyjśc na dobrym rtg, można też zrobić ( vetka z hoteliku uważa, że rtg to za mało) rinoskopię, . Rinoskopia jest tańsza od tomografii, zadzwonię i pogadam. Generalnie p. dr uważa, że z rakiem noska to pies już dawno byłby za TM, wiec przyczyną choroby może być to, co uważa hotelikowa vetka-do nosa wpadło coś , otorbilo się i spowodowało gronkowca.tu mam, w Grójcu
[url]http://www.endovet.pl/filmy/anatomia/pies/rynoskopia/[/url]
Jak uważącie-co robić -rtg czy rinoskopię? czy czekać na skutki działania antybiotyku ?

dostałam wplate od Basi K-zaraz wpiszę w post rozliczeniowy, dziękuję.

Kupilam loperamid , bo, niestety, Diesel ma rozwolnienie, po znajomości w aptece, za 2 opakowania zaplacilam 15zł, wkleję zdjęcia, a piguły jutro przekaze w hoteliku.

Edited by Beat2010
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']z wątku Skarpety tu zajrzałam i zapiszę biedaka, choć finansowo na razie nie mogę pomóc :([/QUOTE]
dziękuję za odwiedziny:)
[quote name='Maruda666']Czyli ten rak to nie tak na 100% pewne? Ta rinoskopia chyba lepsza - poszedł by wycinek i było by wiadomo co to jest.
Oby to nie było raczysko, mocne kciuki.[/QUOTE]
dobrze, że się ktoś wypowiedział, bo ja w tym temacie niemowa jestem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jolusia']Deklaracja za czerwiec i zaległa za maj poleciała przed chwilą na konto Dieselka.

Miejmy nadzieję, że piesio nie ma raka.[/QUOTE]
dziękuję bardzo, ja też myślę, że raka to może nie ma, tyle miesięcy by nie pociągnąl w tak dobrej formie, ale wycinek był pobrany ( w schronie) , przebadany, jest złośliwy rak, zobaczymy co to naprawdę jest po rinoskopii. Może "tylko" osadzilo się coś w nosie , spowodowało gronkowca, podczas rinoskopii chyba będzie można to wyjąc,

Byłam u Dieselka we wtorek, wzięłam na spacer, dostał przysmaki, dostaje antybiotyki na gronkowca, ale widać, że jeszcze nie pomagają tak jakby się chciało, bo łepek ciągle przekrzywiony w stronę gdzie są zmiany.

Link to comment
Share on other sites

zadzwonilam do lecznicy-terminy szybkie, zależnie od tego, co wyjdzie albo pobiorą wycinek albo usuną obce ciało z nosa, koszt 350-400zł, zależnie od wagi, u nas pewnie-400zł :) , badanie histopatologiczne 100zł, dojazd z Warszawy do Grójca i z powrotem, ponad 50zł, czyli trzeba sie liczyć z kosztem 550zł, z bazarku jest dla Dieselka 273,50zł, brakuje 276,50zł, Od poniedziałku porobię bazarki na nasze psiaki, gdyby dobrze poszły, to po długim weekendzie pojechałabym z nim na badanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...