Jump to content
Dogomania

Opłata od oglądaczy...


Aga_nowa

Recommended Posts

Witam,

jesteśmy w trakcie decyzji jaka rasa jest dla nas najodpowiedniejsza. Być może pomoże nam wystawa. Zobaczymy na żywo na czym polega wystawianie i w ogóle.
Wszystkie potencjalne okazy w jednym miejscu :lol:
Na wystawę wybieram sie ja, maz i dwojka dzieci (5 i 3 lata), nie wystawiamy psa bo nie posiadamy jeszcze :razz: więc czworonoga nie bedzie.
Napiszcie prosze czy sa jakies ograniczenia? np.wiek dzieci?

Z gory dzieki!

Link to comment
Share on other sites

na większości wystaw takie małe dzieciaki wchodzą za darmo bilet wstepu dla dorosłego to około 6-10 zł ( nie wiem gdzie się wybieracie ) ;)


dzieci szkolne mają zniżkę ( połówkę biletu )

to bardzo dobra decyzja pooglądać na żywo różne psiaki


powodzenia w wyborze

Link to comment
Share on other sites

Ja bym proponowała nie ograniczać się tylko do oglądania,ale także do rozmów z właścielami,hodowcami psów,które się Wam spodobają - będzie mogli dowiedzieć się o wadach i zaletach danej rasy,a to na pewno ułatwi Wam podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej rasy.

Link to comment
Share on other sites

No pewno że pogadamy!Wybieramy się 8 lipca na wystawe chyba miedzynarodowa do warszawy, na stadion gwardii.
Interesuje nas 9 grupa FCI, (jak zle napisalam to poprawcie). Zastanawiamy sie nad chihuahua, moze mops (choc niektorzy je do molosow zaliczaja) moze york moze grzywacz chinski.
Jestem ogolnie niezdecydowana. Co widac powyzej :p ale najwczesniej psiaka przyjmiemy pod swoj dach za kilka lat wiec mam czas. Dzieci musza drosnac, a mama uzbierac fundusze.
Bo przyzam szczerze, ze pies to raczej dla mnie nie dla dzieci, to takie niespelnione marzenie z dziecinstwa...
A ze w domu sa dzieci to musze taka rase wybrac zeby bylo dobrze i dla nas i dla piesa :)

Link to comment
Share on other sites

super podejcie do sprawy:multi:
dodam jeszcze plan wystawy:
[FONT=Tahoma][SIZE=2]07.07.2007 (sobota/Saturday) - grupy/groups: 2, 4, 5, 6, 7
08.07.2007 (niedziela/Sunday) - grupy/groups: 1, [B]3[/B], 8, [B]9[/B], 10
Wasze rasy są w niedzielę, ale na sobotę też serdecznie zapraszam, może coś podpatrzycie:eviltong:.

Polecam też obejrzenie konkurencji finałowych, bo wtedy macie na jednym ringu najpięknieszych przedstawicieli wszystkich ras z jednej grupy:p

no i koniecznie poczytajcie dlaczego koniecznie chcecie psa z rodowodem:cool3:

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Dzieki [B]blaira [/B]nie mialam pojecia, ze yorki zaliczane sa do terrierow. A sama nazwa na to wskazuje :oops:
Oczywiscie jak dam rade wyciagnac meza w dwa dni to pojdziemy, ale mi zalezy glownie na malych rasach bo mamy male mieszkanie. 50 m2 na 4 osoby i psa to niewiele, duzy psiak by sie meczyl. Zreszta my sporo wyjezdzamy i gdybysmy wyjezdzali z psem duzej rasy musieliysmy ograniczyc bagaz :lol: oczywisce nie bede wozic psa w bagazniku..
ale jak sie jedzie w 4 to wykorzystujemy kazda wolna przestrzen w aucie.

Link to comment
Share on other sites

skoro piewszy raz to mam taką uwagę: kilka dni przed wystawą na stronie oddziału warszawskiego ZK powinien pojawić się plan sędziowania. Sprawdzcie o której są "wasze" rasy, bo wszystkiego i tak nie zobaczycie, a zbyt długo tam z małymi dziećmi nie wytrzymacie. Warto też kupić katalog, bo będzie tam plan ringów i nie będziecie biegać po całej wystawie w poszukiwaniach właściwego. Możecie też odrazu pozaznaczać w nim, które konkretnie egzemplarze podobają Wam się najbardziej. Jak zaczniecie szukać konkretnego szczeniaka to będziecie już wiedzieli, które linie Wam bardziej pasują.
EDIT:
tu masz plany, rozpiski itd. o warszawskiej wystawie
[url]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?w=wystawy_warszawa_m[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...