Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

[quote name='wiska']
P.S zalozycielka tego tematu zrobila na forum ewidentna reklame...:shake:[/quote]

O tak to się da wyczuć odrazu jak się czyta post, tak samo użytkownik adamos.
Może niech mod przeniesie nasze posty do macierzystego tematu :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IN_']No właśnie!!! Ja bym tyle dała za taką koszule hawajską dla Froda!!!

Sytuacja: Zbrosławice, Zawody Pitbull Show... Tłum ludzi zbiera się pod torem do WP. Psy warczą, niecierpliwią sie. Wszedzie jakieś skórzane, nabijane ćwiekami obroże... A Frod w koszuli hawajskiej w różej obróżce z diamencikami kolorowymi... SZAŁ![/quote]


Mnie się tam podobają słodkie ubranka dla psiaków, ale bardzo nie podobają mi się buciki zakładane psiakom które nie umieją w nich chodzić, to mnie strasznie denerwuje.

Ale połączenie dużego (agresywnie wyglądającego) psa ze słodkimi dodatkami jest świetne :D
A ja chcę zrobić odwrotnie. Mam małego słodkiego pieska i zamierzam zakupić czarną obrożę z kolcami :D:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mój Jazz nie ma ubranka na zimę, uważam że nie potrzebuje. Ma ciepłe futerko, a pozatym nie widzę oznak, że jest mu zimno. :p
W zimie uwielbia się bawić w śniegu... i chodzić na spacery nawet przy ok. - 20/-30... zupełnie nie przejmuje się zimnem :eviltong:
Gdyby zaszła taka potrzeba sprawiłabym mu ubranko...

Nie mam nic przeciwko ubieraniu psów, kiedy jest taka potrzeba, ale bez przesady. Sukieneczki, garniturki itp., uważam za rzecz zbędną... jak ktoś lubi stroić psa w kółko, do znudzenia niech lepiej sam się po przebiera:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B][COLOR=darkorange]Wiem wiem że to ciekawostka:)[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]A ja sobie właśnie wyobrażam jak by wyglądał Baksiuk w czymś takim:evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][IMG]http://www.planetdogster.com/pl/grafika_towary/15_20070218_214726_d.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange] tak szczerze to ciuszki aż tak drogie nie są ale te komplety smyczy i obroży to :o:o:o[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kossi']Jest strona z bardzo fikuśnymi akcesoriami - widziałem je na własne oczy - naprawde rewelacyjnie wykonane - [URL="http://www.planetdogster.com"]www.planetdogster.com[/URL][/QUOTE]
Ciekawe czy ktoś to kupi :eviltong: chyba tylko Paris H. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ubierajcie psom ubranek!!One się czują skrępowane i źle! Matko!!! I to nie jest fajne. Pies ma futro a nie koszulki! Jeśli chodzi o grzywacze nagie to one w zimie muszą mieć ubranie a w lecie krem z filtrem!!! Ale nie psy z futrem!!! Co może ubierzesz Bernardyna w sfeter w lecie?! Wątpliwa przyjemność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczurka']Nie ubierajcie psom ubranek!!One się czują skrępowane i źle! Matko!!! I to nie jest fajne. Pies ma futro a nie koszulki! Jeśli chodzi o grzywacze nagie to one w zimie muszą mieć ubranie a w lecie krem z filtrem!!! Ale nie psy z futrem!!! Co może ubierzesz Bernardyna w sfeter w lecie?! Wątpliwa przyjemność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:[/quote]
Tak racja po co meczyc psa ale sa sytuacje kiedy psa trzeba ubrac ubranko np. grzywaczowi chinskiemu nagiemu bo zima zamarznie maluch albo dlugowlosym psa bo snieg kiedy skleji sie z wlosem to sprawia ze ten jest ciezszy i go wyrywa.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie ubieranie psów i innych zwierząt jest bez sensu :angryy: jak napisała Wilczurka psy mają swoje własne futra,oczywiście są wyjątki jak np nagi pies czy grzywacz chiński,ktore zimą muszą nosić ubranka,zresztą te psy krótkowłose które nie mają za dużo tkanki tłuszczowej też powinny zimą być wspomagane przez dodatkowe "futerko",ale żeby ubierać psa dla ozdoby to jest chore :angryy:
na Animal Planet oglądałam program o psach w Japonii,jak się o nie dba i takie tam i tam prawie każdy pies miał założone jakieś dandetne ubranie :angryy: widać było że psy się męczą w tym :-( zakładać psu szlafrok bo wyciągnięciu go z wanny??:crazyeye::crazyeye::angryy: normalnie chore:crazyeye::crazyeye: tam to nawet śluby są robione dla psów :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja potrafię na wycieczkę do lasu (w mroźną zimę) założyć coś mojemu maleństwu. ;) To jamnik długowłosy miniatura (ze stosunkowo krótką sierścią, jak na rasę ;)), więc zbiera brzuchem i włosami wzystkie kulki śniegowe i później nie może się poruszać. Dlatego dla własnego dobra wkładam mu coś, co sama uszyję -> np ze starego rękawa. Zależy mi na tym, by spacer dla niego nie był męczarnią. :) Dodatkowo nóżki wysmaruje tłuszczem i od razu jest lepiej. :loveu:

Czarnuch:
[url]http://img294.imageshack.us/img294/3802/jp2128610wh7.jpg[/url]

Dla ozdoby nie zamierzam moich psów ubierać, bo żadnej przyjemności im to nie sprawia, więc po co? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczurka']Nie ubierajcie psom ubranek!!One się czują skrępowane i źle! Matko!!! I to nie jest fajne. Pies ma futro a nie koszulki! [B]Jeśli chodzi o grzywacze nagie to one w zimie muszą mieć ubranie[/B] a w lecie krem z filtrem!!! Ale nie psy z futrem!!! Co może ubierzesz Bernardyna w sfeter w lecie?! Wątpliwa przyjemność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:[/quote]
Oj nie muszą...;) jak zobaczyłam zimowe zdjęcia Czadzika (grzywacza goguni) to się zdziwiłam, i zapytałam czy nie jest mu zimno? A gogunia i Samograj powiedzieli, że Czadzik uwielbia latać w zimie i sie bawić, i mu nie jest konieczne noszenie ubranka...jeśli jednak właściciel woli, aby jego grzywacz
chodził w sweterku to prosze bardzo, do psów tej rasy nie mam sprzeciwów...ale jeśli to jest pies typu husky, to marny los właściciela :mad: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczurka']Nie ubierajcie psom ubranek!![/quote]
Bo co?

Tops uwielbia ubranka i nie czuje się w nich skrępowany. Aj gdybyście widzieli jak on się cieszy gdy wyciągamy jakieś ubranko - kojarzy je np. ze spacerem. Co do skrępowania i obciskania ubrań, to człowiekowi też w niedopasowanych ubraniach jest niewygodnie i źle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Viz :loveu: :loveu: :loveu:
Ubranka są śliczne i jakie przydatne, szczególnie zimą i dla mniejszych piesków. Nie wiem czy ch. grzywacz nagusek byłby szczęśliwy zimą nawet na króciutkim spacerku bez ubranka. Brr ... ;)
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...