Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

[quote name='Chefrenek']Ale bombowe. Już wiem po co Ci ta obróżka w kratkę.[/quote]

dziękuję, tylko trochę nie praktyczne... A co do obroży, to fajnie by wyglądała z tym ubrankiem :)



[quote name='cockermanka']Najwygodniej byłoby Ci mieć ortalionowy kombinezon z odpinaną podpinką ;)[/quote]

a gdzieś takowy mogę znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Zapytam raz jeszcze, moj psiak ma w klatce 41 cm, czy moge mu kupic rozmiar XS ktory jest do 35cm? czy S ktora jest do 45cm? wolalabym ta XS ale boje sie ze bedzie ciasna, a znow S wydaje mi sie za duza, POMOCY!!![/quote]

Wystarczy pomyśleć logicznie że xs będzie cisnęło psa pod pachami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']pewnie nie, ale w zbyt luznej tez nie i nie chce zeby Moli miala za duze ubranko, bo nie dosc ze ma male nogi to jeszcze by jej kurtka wisiala

Ja nie wiem czy poprostu ten material sie rozciagnie czy nie, napisalam maila do osoby ktora to sprzedaje i czekam na odpowiedz[/quote]
:mdleje::mdleje: To znajdź coś innego ...

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.katalog.szafadlapsa.info/modele/kamizelki/6.htm[/url]

Mi się bardzo podoba coś tego typu i chciałabym dla jamnika. ;) Na razie rozejrzę się po sklepach (szukam tylko wzorku moro), ale w razie czego będę miała ten link na uwadze. A czy ktoś ewentualnie szyje takie rzeczy na zamówienie? ;) I podjąłby się tego zadania? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Kaska, to ubranko ktore masz dla Foxiego jest jakoś ocieplane czy nie? Uważam, ze westowi absolutnie zadne ocieplenie w zimie nie jest potrzebne !! Więc jasne, jak będziesz go ogrzewać to potem moze chorować.
Ja chce Bzikowi kupić tylko ortalionek zeby sobie włosa nie psuł przez te sniegowe kulki. Wiece moze, gdzie mozna kupić taki kombinezonek? Jak najbardziej przewiewny i lekki... Zero ocieplenia, po prostu ochrona przed przywieraniem śniegu. Ja wszędzie szukam to znajduję tylko polar + ortalion a mi ten polar nie jest absolutnie potrzebny!

Link to comment
Share on other sites

Właśnie ja też szukam czegoś od tych śniegowych kulek, bo w zime Foxatego myję 4 razy dziennie... Fakt, że przeżył już 2 zimy bez ubranka, ale były bardzo męczące z powodu śniegu. Nie znam się na tym, więc te ubranko co mam jest ortalion+ polar. A teraz to może tylko wezme sam ortalion, a Ty co proponujesz dla westa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][B]blaira[/B] - i jest w drodze.Bardzo jestem ciekawa,czy będzie pasował tak,jak powinien - każda inna rasa niż cocker to dla mnie stresik...:roll:[/quote]
Eee tam nie ma co sie stresowac :razz:
Ja biore pod uwage oczywiscie jakies male przerobki , ale to raczej z mojej winy gdyz nie bylam pewna czy dobrze mierze :evil_lol:

To czekam juz z niecierpliwoscia ;)

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...