Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

Wie już ktoś coś na ten temat?
Szukam bluzy dla Klary, teraz już raczej czegoś porządnego i tu mi się kilka spodobało..
[URL]http://www.grandefinale.pl/ubranka/index.html[/URL]

Jak zaczęłyśmy treningi no to niestety musimy wrócić do ubranek. Na razie zamówiłam Klarze kombinezon przeciwdeszczowy i derkę ocieplaną. Derka w ostateczności sprawdzi się na treningach, ale bluza byłaby najlepsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Wie już ktoś coś na ten temat?
Szukam bluzy dla Klary, teraz już raczej czegoś porządnego i tu mi się kilka spodobało..
[URL]http://www.grandefinale.pl/ubranka/index.html[/URL]

Jak zaczęłyśmy treningi no to niestety musimy wrócić do ubranek. Na razie zamówiłam Klarze kombinezon przeciwdeszczowy i derkę ocieplaną. Derka w ostateczności sprawdzi się na treningach, ale bluza byłaby najlepsza.[/quote]
Viris a jakie sa ceny? ciekawa jestem tych przecideszczowych. Sa ocieplane czy nie?

pozdr?

Link to comment
Share on other sites

Coz ja coprawda mam malego psa juz 4 letniego zawsze w zimy wychodzimy bez ubranek i jakos narazie nic nam sie niestalo :razz:
Moze jak bedzie straszy bedzie mu potrzebne tego niewiem...
Alke jaknarazie to ja jestm razczej przeciw zakladaniu takich wymyslowpsu...
No... chybaz et to bardzo potrzebne... to wtedy tak

Link to comment
Share on other sites

Dudziaczek , ja też jestem w sumie sceptycznie nastawiona do psiej garderoby , tyle że odkąd mieszkam na wsi , to niestety wychodząc z psami na pola muszę je odziewać ;)
W zimę to jeżdżę do warszawy się ogrzać :evil_lol: różnica temperatur jest kolosalna , w mieście nawet mi przez myśl nie przeszło by psy ubierać ,ale po zeszłej zimie zmieniłam zdanie , psy ze spaceru przychodziły skostniałe ,potem wymyśliłam że jak już się wyganiają to zakładałam im moje stare swetry na czas powrotu do domu (jakiś kilometr)

Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast widze, ze moja suka sama wrecz wciska sie w swoja derke w zime czy deszcz. Wtedy spacery sa z nia mniej problematyczne.

Dla staffika natomiast szukam kombinezonu przecideszczowego gdyz widze ze caly czas ochalpuje obie swoje "podwozie", a jadac w sezonie jesienno-zimowym na wystawe nie mam czasu na ponowne mycie przed wystawieniem.
Poza tym to wcale nic milego ochlapywac sie blotem ...wole wyprac kombinezon :razz:

pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam przeciwnikiem ubranek do czasu aż mi się pies zaczął przeziębiać. Była młoda więc kupiliśmy na jesień ( nie zimę ) polarową bluzę. Sprawdziło się. Psiura wyleczyliśmy i jak nosiła bluzę ( gdy wiało ) nie przeziębiła się ponownie. Zimę przeżyła na golasa i bez choroby. Kolejny sezon - jesień znowu przeziębienie ( bez ubrania ), zima spokój. Ale teraz gdy zdarza mi się z nią trenować w deszcz i wiatr, czasem jestesmy na dworze w taką pogodę cały dzień ( 13 godzin ) to na prawdę nie zamierzam ryzykować jej zdrowia tylko dlatego że ktoś uważa to za wydziwianie. Nie będę patrzeć jak jej się doopina trzęsie.

Link to comment
Share on other sites

Mnie mój pitbull bardzo szybko wytresował :diabloti: Jak jest zimno i mokro, to kubraczek. Na chłodne noce - koszulka. Ostatnio nie było koszulki i znalazłam się z pitbullem w śpiworze. Co więcej, śpiwór był zasunięty! Jak ona tego dokonała, nie wiem, ale nad ranem przebudziłam się,bo... było mi za gorąco (Tanga grzeje, jak piec - trochę dziwne, jak na wiecznie marznącego psa). Zaspana spojrzałam w równie zaspane, żółte ślepia :diabloti: Córka leżała wzdłóż mnie, z głową na moim ramieniu, jaka sielanka, prawda? :diabloti: Do dziś nie daje mi spokoju, KTO zasunął śpiwór... Już nie zapominam o koszulce na noc. Wkrótce trzeba będzie dodatkowo otulać kocykiem.

Już kilka osób z rodziny obiecało dorzucić się do kombinezonu z grandefinale. Muszę wysłać maila z zapytaniem, ile to cudo kosztuje. A może już ktoś się dowiadywał?

Link to comment
Share on other sites

Bo te bullowate jakieś dziwne są :evilbat: u mnie teraz staffik pod kołdrą , pitbull pod kołdrą ,a ja się budze szczękając zębami bez kołdry.Próbowałam kiedyś poleżeć otulona cała kołdrą ,a za żadne skarby się oddychać nie da :diabloti:
Greven ja jutro tam zadyndam to się dowiem ile co kosztuje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']DuDziaczek Ty masz psa, który ma dopiero cztery lata, więc nie ma o czym gadać. Ja moją sukę zaczełam odziewać dopiero w zeszłym roku, czyli jak miała prawie 13 lat, bo zaczęła marznąć, ale to też tylko przy dużym mrozie.

Wszystko zależy od psa, jego sierści, zdrowia. Też jestem przeciwna wydziwianiu w psich ubrankach, ale samym ubrankom nie i wolę, aby były ładne, mogą nawet być zabawne, czemu nie np. [B]różowy polarkowy kombinezon na AST[/B] :loveu: co innego jakieś kapelusze, koronki i tiule.[/quote]
takiego właśnie szukam :loveu: :loveu: a jak nie znajdę sama zdziełajem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Moja nie śpi pod kołdrą a i tak mi ją w nocy zabiera bo hrabiance jest za twardo na samym łóżku :mad:



Jak znajdziesz daj znać a jak zrobisz to podeślij instrukcje albo lepiej zrób dwa, tylko ten drugi tak ze dwa razy rozmiar Lalki.[/quote]
to ile ta Twoja Romcia mierzy :crazyeye: :crazyeye: bo Lala do maleństw nie należy :diabloti:

instrukcja będzie prosta - jak nie znajdę czegoś odpowiedniego gotowego
1.wybrać się do lumpexu
2.znaleźć odpowiednią bluze - dobry polar + różowy kolor
3.pożyczyć maszynę od tatusia
4.skrócić rękawy i zwęzić w talii :diabloti:
bluza musi być rozmiaru co najmniej L w przeciwnym razie się moja dama w barach nie zmieści :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']Wzrost 51 cm, waga ok. 33kg.

Ale to wtedy wyjdzie bluza, a ja bym chciała kombinezon. Może moją mam namówię, tylko muszę znaleźć jakiś wzór i ładny polarek.[/quote]
ja nie chce kombinezony bo będą chodzić jak paralityki :evil_lol:
Lala 55cm , ok 33 kg :cool3: to prawie takie same , okrągłe dziewczynki są :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Kombinezon jest fajny, tylko pies musi się przyzwyczaić. Wtedy chodzi normalnie. Tandze w bardzo zimne dni nie wystarcza sweterek (nosiła taki dla dzieci :loveu: ), bo dupsko wystaje i marznie, a poza tym sweterek się zsuwa, jak pituś biega. W tym sezonie idziemy na całość!
Tanga to chucherko przy Waszych - najwięcej waży 28 kg.

Link to comment
Share on other sites

Vectra, poznęcam się troszkę nad tobą. Ja zamówiłam na allegro taki dwustronny bezrękawnik:

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/763/243488310dv0.jpg[/IMG]

Z drugiej strony jest różowy .

[IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2124/image2wl6.jpg[/IMG]

XL: długość: max ok 61cm, klata- max ok.82cm

Katalog do pobrania na tej stronie.

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][URL="http://www.dogclothesavenue.com/"]www.dogclothesavenue.com[/URL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ja się od dłuższego czasu przymierzam do kupna ubranka, tylko w moim zadupiu mało kto ubiera swe pupilki i widok psa ubranego ( zwłaszcza dużego ) wzbudza niezdrową sensację:cool1:, pocieszam się tylko tym, że w szelkach też nie chodziły psy dopóki nie pojawił się w nich mój Haker :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Vectra, poznęcam się troszkę nad tobą. Ja zamówiłam na allegro taki dwustronny bezrękawnik:



Z drugiej strony jest różowy .



XL: długość: max ok 61cm, klata- max ok.82cm

Katalog do pobrania na tej stronie.

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial][URL="http://www.dogclothesavenue.com/"]www.dogclothesavenue.com[/URL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]
dasz linka Vectruni :loveu: do tej aukcji :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...