Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

Chefrenek, Teddy też miał podobną bluzę, ale niestety okazała się dla niego mało wygodna i ograniczała mu ruchy, więc musiałam dać swój sweter do krawcowej, żeby przerobiła na ubranko. :(

Oczywiście wytrzymało króciutko. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saya']ja zdecydowanie jestem za. będę musiała już teraz poszukać jak(ch?)iś ubranek dla mojej chi, bo wczoraj przy 22 stopniach i dość silnym wietrze strasznie się trzęsła :shake:[/QUOTE]

poważnie już przy takiej temp. jest jej zimno?
Może trzesła się bardziej z emocji i strachu niż z zimna.
Z tego co czytałam, to niektóre rasy mają właśnie takie tendencję do drzenia ciałem, tak sobie... bo taka ich urodza.

Biedna maludzia, zimno jej :glaszcze:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='pepsi_111']Ja nie jestem za ubrankami dla psów !!!!
Chcesz zabawić się w mamę i dziecko które trzeba ubac kup sobie lalke i ją ubieraj ale nie psa !!!!
( Jeśli jest to mały piesek np. jork to jeszcze nie tak żle ale więkrzego psa ubierać nie to wygląda okropnie. )
To tylko moja opinia każdy ma swoje zdanie[/quote]
Hmmmm, tyko,że jest diametralna różnica, między 'ubieraniem' a 'przebieraniem' .



[quote name='Rafka']Czy ktoś z was ma może wykroje takich ubranek. Dla moich olbrzymów nie sposob dostać niczego gotowego - uszyje cos sama...[/quote]
To jakiego Ty masz psa??

Link to comment
Share on other sites

[B]Ubieranie - tak. Przebieranie - nie.[/B]
Mój pituś od zeszłego seoznu występuje w derce moro :razz: Wcześniej była czerwona. Na chłodniejsze noce już zakładam jej swój stary podkoszulek, bo się po prostu trzęsie. Być może tej zimy będziemy więcej czasu spędzać w mieście - wtedy zastanowię się nad bucikami na solone chodniki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven'][B]Ubieranie - tak. Przebieranie - nie.[/B]
Mój pituś od zeszłego seoznu występuje w derce moro :razz: Wcześniej była czerwona. Na chłodniejsze noce już zakładam jej swój stary podkoszulek, bo się po prostu trzęsie. Być może tej zimy będziemy więcej czasu spędzać w mieście - wtedy zastanowię się nad bucikami na solone chodniki.[/quote]

marzną , marzną te bullowate :cool1: u mnie staffik i pitbulla w nocy pod kołdrą śpią , owinięte szczelnie .

a podobno zima ma być ostra :shake: dlatego szukam jakiś ubranek cieplutkich na spacery

Link to comment
Share on other sites

Wymiękam, wyobraziłam sobie moje psy w czymś takim :lol: :lol:[URL="http://www.grandefinale.pl/ubranka/okolicznosciowe.html A"]http://www.grandefinale.pl/ubranka/okolicznosciowe.htmlA[/URL] swoją drogą, to producent faktycznie ma trochę fajnych rzeczy, szczególnie bluzy, derki i kurtki wyglądają zachęcająco... Z piżamki by się moja córeczka cieszyła ;) Chyba trzeba będzie parę godzin pouczyć cudze dzieci i składać zamówienie. Zima idzie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...