Jump to content
Dogomania

Ubranka dla psów!!!


Bernardyna

Recommended Posts

Mi też się wydaje, że ta bluza tak ma być :)

Reszta ubranek mam wrażenie, że ma inne rozmiary mimo tego, że na wszystkich napisane jest 25 cm. W bezrękawniku moja maltanka (nieco pond 2 kg) pływa, jest zdecydowanie za duży. Kurteczka z rękawkami jest mocno dopasowana na nią. Bałam się, że nawet za mała będzie, a jest tak na styk :)

 

 

Wierzę, bo ten bezrękawnik jest idealny na za grubą 3 kg cziłałę. Na maltankę 2,5 kg za luźna, nie nadaje się do noszenia. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W zooplusie mnóstwo promocji na zimę. W związku z tym, że szykuję się na szczeniaka właśnie na tę porę, mam do Was pytanie.

Czy ktokolwiek miał takie zwykle ubranko z zooplusa: http://www.zooplus.pl/shop/psy/obroza_dla_psa/plaszczyki_dla_psa/plaszczyki_zimowe/323203 ?

Jeśli tak to jak się sprawdza(ło)? Szukam czegoś innego niż firmy, które dotychczas znałam, bo ciągle mi coś nie pasuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz tych ubranek pełno jest wszędzie... Biedronka, Netto, nawet coś ktoś mówił, że w Lidlu są. Niektóre fajne (jak na tak niską cenę oczywiście), ale inne... Chyba bardziej opłaca się zamówić coś z zooplusa :P

 

No faktycznie sporo tego. A jeszcze kilka lat temu to miałam problem żeby kupić ubranko w zoologicznym w małym mieście :)

Ale co do "biedronkowych" bluz to ja myślę, że są fajne i dość porządne generalnie, a biorąc pod uwagę cenę to są nawet super :) Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Chodź oczywiście nie zdążyły przeżyć jeszcze próby czasu i to będę mogła ocenić dopiero później, ale nie zapowiada się, żeby coś było nie tak :)   

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moja poprzednia psinka w kombinezonie nie nauczyła się chodzić. Sztywna cała była. Płaszczyk natomiast jej nie przeszkadzał w ogóle.

Kupiłam płaszczyk gryzzly w zooplusie i oczywiście nie trafiłam z rozmiarem :(. Jak wy to robicie że wam się udaje, sugerowałam się wymiarami z tabelki i jest za duuuuuuży. Już zamówiłam mniejszy na teraz. Może jeszcze Pepper do przyszłego roku urośnie do większego ;). Swoja drogą fajny płaszczyk to jest, może tylko kołnierza bym się czepiła że za szeroki. Myślę nad hurttą może w przyszłym roku zakupię, ale to już na pewno muszę przymierzyć bo drogi jest. Nie wiecie gdzie w Warszawie znajdę je stacjonarnie?

Link to comment
Share on other sites

Cześc :)

Jestem Aga. W piątek rano przybędzie do mnie sunia ze schroniska Lucyna (Lusia).To mój pierwszy pies w życiu, do tej pory w rodzinie zawsze były koty. Przygotowuję się skrzętnie na jej przybycie, kolekcjonuję wszystko co dla szczeniaka będzie potrzebne. Lucyna ma ok 3 miesięcy, jest kundelkiem zmieszanym z cocer spanielem podpalanym.

To jeszcze dziecko, dlatego zastanawiam się czy powinnam zaopatrzyć ją w ubranko na zimę, która już jest tuż tuż? Na dworze jest strasznie zimno, Lucyna jest mała wiec blisko jej do ziemi i boję się żeby nie zmarzla :(

Czy możecie mi doradzić? Czy powinnam ją dodatkowo dogrzewać ciuszkami czy polegać jedynie na jej sierści i podszerstku?

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A my poszukujemy bluzy, bo Adidog może nam służyć już co najwyżej za szalik.  ;-) Zależy nam, aby była dość ciepła, bo tą, którą mamy z Netto jest OK na mrozy do -5 stopni, ale jak przyjdą większe to już się raczej nie przyda. I przede wszystkim bluza musi być rozpinana (gdyby nie to brałabym kolejnego Adidoga...). Jakieś pomysły, propozycje?  :grins:

Link to comment
Share on other sites

Cześc :)

Jestem Aga. W piątek rano przybędzie do mnie sunia ze schroniska Lucyna (Lusia).To mój pierwszy pies w życiu, do tej pory w rodzinie zawsze były koty. Przygotowuję się skrzętnie na jej przybycie, kolekcjonuję wszystko co dla szczeniaka będzie potrzebne. Lucyna ma ok 3 miesięcy, jest kundelkiem zmieszanym z cocer spanielem podpalanym.

To jeszcze dziecko, dlatego zastanawiam się czy powinnam zaopatrzyć ją w ubranko na zimę, która już jest tuż tuż? Na dworze jest strasznie zimno, Lucyna jest mała wiec blisko jej do ziemi i boję się żeby nie zmarzla :(

Czy możecie mi doradzić? Czy powinnam ją dodatkowo dogrzewać ciuszkami czy polegać jedynie na jej sierści i podszerstku?

 

Pozdrawiam.

Ja nie przesadzałabym z ubieraniem ;) Lepiej po prostu odpowiednio dozować pobyty na świeżym powietrzu. No, chyba że zrobią się bardzo duże mrozy,to dereczka lekko ocieplana może się przydać. Dla cocker spanieli bardzo przydatne są kombinezony (nieocieplane),ale po to,żeby zabezpieczyć długi włos. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Nie pamiętam dokładnie, bo trochę tego nabrałam, jeszcze też wzięłam  przeciwdeszczówki. I tak sporo wyszło, ale miałam premię przedświąteczną w grudniu ;). Ten model chyba będzie  już całkiem wycofany.  A nowy model ma jeszcze bardziej kosmiczną cenę.

 

Kurtki bardzo fajne, bo nie mają żadnych rzepów, które lubią się rozpinać i psu długowłosemu wyrywają włos. I co dla mnie istotne przy 3 psach - szybko się je zakłada. Bardzo dobrze też się je dopasowuje do psów o różnej tęgości. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...