Jump to content
Dogomania

dog niemiecki i shih tzu


Totusiowo

Recommended Posts

Witam

Mam 3 letniego pieska rasy shih tzu, nie ma z nim rzadnych problemow jest grzeczny, posluchany, agresji zero, dogaduje sie z innymi psami, jest raczej uległy w stosunku do nich. Kiedys zostal pogryziony przez duzego psa, wiec teraz na spacerach omija je łukiem, a do malych podbiega i zaczepia do zabawy. W chwili kiedy duzy pies podejdzie do niego najpierw się boji ale kiedy wyczuje dobre zamiary zaczyna sie bawic.
Mysle teraz nad poszerzenie rodzinki o doga niemieckiego, i teraz wlasnie moje pytanie czy ktos ma może doswiadczenie w polaczeniu pod jednym dachem tych dwoch ras? Zastanawiam sie czy beda w stanie sie dogadać, tak zeby zadne z nich nie czulo sie zaszczute, i czy shih tzu np nie ucierpi w zabawie?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jeśli dog będzie dorastał przy boku Twojego shih tzu to nie powinno być problemów ;) Ja też wprowadzałam dużego psa do małego i widziałam że nowy domownik bardzo liczył się ze starszym, wiele zachowań się od niego nauczył, a potem jak był od niego 3 razy większy i 3 razy silniejszy to zachowywał się tak jakby był świadomy swojej siły, nigdy w zabawie nie zrobił mniejszemu krzywdy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...