Jump to content
Dogomania

mój TOFIK - Fisio najkochańszy pobiegł za TM do zobaczenia Majuchu


Kejciu

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na prezent - zachęcam do zakupu kalendarza z podopiecznymi Fundacji Jamniki Niczyje - Tofisio załapał się w miesiącu lipiec 2015 zdjęcie pochodzi z jego chyba najlepszego okresu pobytu u mnie :) Zrobione na spacerze z moją Mamą, Nutusią i Iką którą wtedy widziałam bodajże ostatni raz zanim pojechała do DS :) https://www.facebook.com/jamnikiniczyje/photos/a.885882864764746.1073741993.679823302037371/885886228097743/?type=1&theater

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam bardzo zły sen - śnił mi się Tofik - że gryzł go pod moim blokiem wielki owczarek niemiecki - i że go broniłam i ten pies tak mnie  ugryzł z rękę że prawie mi odgryzł palce...

 

Potem śniło mi się jeszcze wiele dziwnych rzeczy - i moja rottka Kama - zawsze jak mi się śnią moje Psy które odeszły dzieje się coś dziwnego i złego, a to ktoś umarł, a to coś innego ... i aż taka poddenerwowana jestem od rana - a jutro idę do szpitala

 

 

To drugi sen z Tofikiem - ale dramatyczny tym razem - sny podobno rozumie się na odwrót więc mam nadzieję że nikt go tam nie gryzie i biega sobie kochany po zielonej trawce :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czytam o tych snach z psiakami. Mnie też się często psy śnią, te które odeszły też, niektórzy mówią, że pies ogólnie śni się na przyjaciela, a te psiaki, które znamy czy znaliśmy to może dlatego, że akurat o nich bardzo mocno myślimy, zwłaszcze w trudniejszych dla nas momentach :thinkerg:

Dużo zdrowia życzę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Toficzku[*] byłeś kochanym!  i to się chyba naprawdę liczy!... czasami jedna chwila znaczy więcej niż cała wieczność...

 

 

Piękne!  słuchając łza spłynie po policzku... ale jest też przepełnione nadzieją... tęsknota ,która kiedyś zostanie spełniona! tak usłyszałam Beyonce

 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Pamiętam ten dzień...pamiętam tak, jak to wszystko by było wczoraj...

Często zaglądam do Fisi, najładniej ma jak jest rano, świeci słońce, rosa na choinkach i trawie...

Zawsze się uśmiechnę i zagadam chociaż słowo " ładna dzisiaj pogoda " "spotkałam dzisiaj żabę" itd itd

Narazie nie rośnie tam żaden kwiatek...chce posadzić go razem z Kejciu, ot tak, żeby Fisia nas miała bliżej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...