Jump to content
Dogomania

mój TOFIK - Fisio najkochańszy pobiegł za TM do zobaczenia Majuchu


Kejciu

Recommended Posts

Oj Tofiniu, Tofiniu - tym drypcianiem przypomina mi mojego Bpnusika. On też tak drypciulał bez przerwy w kółko i jak mu zastawiałam drogę, to omijał przeszkodę i wracał do swojego okręgu. Na szczęście on w nocy spał spokojnie - zresztą tylko ze mną. Oj ta starość jest wredna :-(

Link to comment
Share on other sites

Tofinku kochany :iloveyou:
starość jest bezlitosna .... zamyka piękną, młodą duszę w klatce niesprawności ciała,
wyłącza łącza ....
Twój ostatni etap przed metą jest pod baczną opieką Kasi, w miłości i oddaniu,
ale póki co, bądź z nami, raduj nas sobą
Kasiu, pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Po zmniejszonej dawce leku Tofik był niespokojny w nocy[/QUOTE]... a można dawki ,zmniejszać i zwiększać w zależności od potrzeb? np dostał wieczorem pół tabletki... ale jest niespokojny! więc podajemy drugie pół? tak żeby niepotrzebnie nie obciążać organizmu dużymi dawkami?..

[quote name='AMIGA']Oj Tofiniu, Tofiniu - tym drypcianiem przypomina mi mojego Bpnusika. On też tak drypciulał bez przerwy w kółko i jak mu zastawiałam drogę, to omijał przeszkodę i wracał do swojego okręgu. Na szczęście on w nocy spał spokojnie - zresztą tylko ze mną. Oj ta starość jest wredna :-([/QUOTE]... jak czytam ,zaraz jestem spokojniejsza że.... niektóre staruszki po prostu tak mają! moja Jasia też drepcze tak w kółko ( od niedawna, myślałam że dostała jakiegoś lekkiego udaru w te upały, wkurza mnie tylko że jak z nią wychodzę to niektórzy żartują że to "cyrkowy pies jest":shake:

[quote name='Gusiaczek']Tofinku kochany :iloveyou:
starość jest bezlitosna .... zamyka piękną, młodą duszę w klatce niesprawności ciała,
wyłącza łącza ....
Twój ostatni etap przed metą jest pod baczną opieką Kasi, w miłości i oddaniu,
ale póki co, bądź z nami, raduj nas sobą
Kasiu, pozdrawiam serdecznie[/QUOTE]... i znowu mi się podoba:cool2: ... i jak mam nie kadzić?:kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

Doktor wyraził się wyraźnie jak mamy podawać leki dzisiaj byłam w lecznicy i przy okazji zapytałam znowu o Tofika opowiadając jak narazie leki na niego działają - ja sama nie będę decydować czy zwiększać czy zmniejszać - muszę trzymać się wytycznych Doktora któremu ufam w 100% :(

Przez tydzień podajemy tak jak jest - potem podajemy co dwa dni i obserwujemy.
Te delikatne drżenia mogą być atakami padaczki :(

musimy znaleźć ten pkt w dawkowaniu gdzie leki będą działać a Tofik nie będzie osłabiony - a to może troszkę potrwać

Link to comment
Share on other sites

U Tofika bez zmian. Luminal jaki dostaje sprawił że dupka się wozi :(
ma problem z utrzymaniem równowagi - Promazin jaki dostaje na noc sprawdzał się przez ostatnich kilka dni - dzisiaj jakby nie zadziałał - ale Tofik zerwał się na " 2" przed 4 w nocy więc się rozbudził - wieczorkiem chodziliśmy dosyć długo ale bezowocnie no i w nocy dało to o sobie znać :)

Jeszcze dzisiaj i jutro na noc dostaje pół tabletki na noc i mamy odstawić i podawać co dwa dni na noc i obserwować.
Niepokoją mnie takie jego skurcze, delikatne drżenia - ale to może być albo delikatny atak padaczki albo skutek uboczny promazinu

Jest słabiutki widać to ale chyba poprostu leki go otumaniły - na noc biorę go do łóżka i śpi od 24 do samego rana - ja w jednej pozycji obstawiona pudłami w razie gdybym przysnęła i nie czuła jak się obudzi - ale sama nie wiedziałam że instynkty mogą się tak wyostrzyć że on lekko kwęknie a ja już obudzona - wtedy go tak utulam i bujam jak małe dziecko i zasypia dalej :)

Kochamy go bardzo


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images70.fotosik.pl/138/d9a7c0ab15752dd2med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Nazwy karmy nie pamiętam, ale kupowałam kiedyś na Animalii drobniutkie chrupki light dla małych ras.
Wiecie, ze i ja mam od wczoraj jamnika? :)[/QUOTE]


no coś Ty???
pokazuj go!
doczytałam o kotku jakiego znalazłaś ale o jamniku już nie :D

Tofik dzisiaj w nocy znowu dał czasu - wycie jest przerażające, wyje mimo podawania psychotropów :(
dzisiaj po pracy biegiem lecę do Weta... może zwiększy mu dawkę - te dawki dostaje niecały tydzień....i już jakby za mało :(

Link to comment
Share on other sites

O Matuniu!:-(!.... Toficzku.... Kasiu :glaszcze:
.... ja ostatnio kupiłam Jasi Brit Premium Senior też ma takie drobniutkie formy.... z tą karmą to zawsze indywidualna sprawa , zawsze jak zmieniam to mam obawy czy będzie chciała jeść( a raczej czy pozwoli w proporcji ok 1/3 domieszać sobie do gotowanego jedzonka?) wiele osób chwaliło Acanę czy BentoKronen! a Jaśka nawet powąchać nie chciała!... nie i już!... nawet jak próbowałam karmić z ręki... wypluwała:cool3:
[quote name='malagos']Nazwy karmy nie pamiętam, ale kupowałam kiedyś na Animalii drobniutkie chrupki light dla małych ras.
Wiecie, ze i ja mam od wczoraj jamnika? :)[/QUOTE]... nooo! nareszcie!:multi: jamnika?... nie jamnicę?:eviltong:... a gdzie Go można poznać?

Edited by anica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...