Jump to content
Dogomania

mój TOFIK - Fisio najkochańszy pobiegł za TM do zobaczenia Majuchu


Kejciu

Recommended Posts

[quote name='anica']Toffik ma wiele wspólnego z Jasią ;) też lubi kabanoski z rossmana i jeszcze takie paski z mięska(bo mięciutkie są dwa rodzaje) ... i też jak są upały Jasia zaraz zwalnia tempo! wyraźnie nie lubi upałów![/QUOTE]

Takie płaskie paski też kupiłam :)
właśnie nawet lepiej mu chyba smakują :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Cholercia, szkoda, że się nie mogą poznać w realu... ;)[/QUOTE]... a wiesz Nutusiu, że tak samo pomyślałam!... Jasia taka... nietowarzyska jest! nie ma w niej nic agresji... po prostu odchodzi, ale zauważyłam że nieraz ... sympatycznie tyka się noskami;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... a wiesz Nutusiu, że tak samo pomyślałam!... Jasia taka... nietowarzyska jest! nie ma w niej nic agresji... po prostu odchodzi, ale zauważyłam że nieraz ... sympatycznie tyka się noskami;)[/QUOTE]


I pomyśleć że Tofiś była taaaaaak blisko :D Serdecznie zapraszamy do Stolicy :)

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam dla Tofika suchą karmę - RC dla Jamników ;) i Hills'a dla staruszków z problemami ze stawami - nie będę mu żałować niech chociaż w końcówce życia je dobre rzeczy :-)
Do tego po konsultacji z Doktorem - olej z łososia 500ml - suplement.


[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1142/a3e9aaea5d41d6f3med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki DEXTERCE Tofik uzyskał wsparcie w wysokości 120zł ze Skarpety im. Talcott - bardzo dziękujemy!!!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika%21?p=22264052#post22264052"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika%21?p=22264052#post22264052[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Dzięki DEXTERCE Tofik uzyskał wsparcie w wysokości 120zł ze Skarpety im. Talcott - bardzo dziękujemy!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-szuka-odpowiedzialnego-skarbnika!?p=22264052#post22264052[/URL][/QUOTE]
Bardzo dziękujemy :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Super :)

a jak minela Wam niedziela?[/QUOTE]

Cały weekend pracowicie - piekliśmy ciasteczka dla Białogonków wątróbkowe :) z nowego super przepisu i są o niebo lepsze od poprzednich :) Tofisia jak wcinał! muszę mu zrobić zdjęcie dla reklamy - co z tego że zębów prawie nie mamy - takie ciacha pędem zjadamy :)

Powolutku tyjemy sobie - ale staram się nie karmić go ponad to ile powinien wagowo zjeść - żeby nie popełnić tego błędu co z moimi psiakami :)
także skrupulatnie odważam karmę, namaczam i puszeczkę dodaję.
wg. zalecen producenta dziennie powinien jeść 2 puszki RC plus suche no ale to chyba byłaby lekka przesada - te puszki nie są tanie - więc jakoś uzupełniam mu dietę w gotowane mięsko z ryżem i marchewką lub makaronem - sporo chodzimy sobie wieczorkami - w ciągu dnia jak jest upał to Tofik robi siku i kładzie się w nagrzanej i ciepłej trawce - i tak sobie lezy kilka minut :)
Wieczorkiem dostaje spida :D
Jakby nie komary - spacery byłby o wiele przyjemniejsze.
Wczoraj Tofik poznał kolejną pannę - sunię Husky - śliczna jest - mojego kolegi Jacka - na początku udawał że nie go wogóle nie interesuje ale jak chwilkę tak poleżał sobie przy niej - to pomyślał że chyba fajnie nawiązywać nowe kontakty i zaczął koło niej dreptać - dotykać ją noskiem - oczywiście ogon w pozycji na baczność hihi i starał się ją troszkę nawet adorować :D aż się umęczył zaczął ziewać i uciekliśmy do domku bo była pora karmienia :)
u nas jak z dzieckiem - wszystko ma swój dokładny czas i cały dzień to jeden wielki rytuał wg. którego działamy - zjadł, dostał tabletki i poszedł do swojego pokoiku na kocyk - wystarczy kucnąć przy nim na minutkę - kilka razy pogłaskać po głowie, nakryć łepek kocykiem i już słychać delikatne chrapanie.... :) jest cudowny! :)

Link to comment
Share on other sites

Miło się czyta :).... u nas też cały dzień to rytuał, podobnie, tyle tylko że Jasia nie chce chodzić na spacerki, woli po prostu sobie dreptać w swoim własnym tempie i do tego nie chce jeść żadnych ciasteczek, nic co jest twarde! kiedyś tak uwielbiała żwacze, uszy czy ryjki czy kurze łapki... nic!... teraz woli gotowane mięsko czy jarzyny :)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na kolejny bazarek ogłoszeniowy 50% dla Tofisia

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254172-OG%C5%81OSZENIOWY-!!!-20-og%C5%82osze%C5%84-za-2-50!-dla-Tofika-i-mestudio-do-7-08?p=22274859#post22274859[/url]

Link to comment
Share on other sites

Lubię takie "zeznania" :)

Ogromnie ciekawa jestem nowego przepisu na ciasteczka, czy to tajemnica? ;)
chętnie wypróbowałabym - Ovo dawno nie miała przyjemności pochłaniania ciasteczek (m.in. przez infekcję jelit)
Bazarków ciasteczkowych latem nie czynię z obawy, czy dotrą nienaruszone pleśnią,
ale chętnie upiekę dla osobistej Psuczki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kejciu']Kupiłam dla Tofika suchą karmę - RC dla Jamników ;) i Hills'a dla staruszków z problemami ze stawami - nie będę mu żałować niech chociaż w końcówce życia je dobre rzeczy :-)
Do tego po konsultacji z Doktorem - olej z łososia 500ml - suplement. [/QUOTE]

W jakiej końcówce życia!?!?!? Psa w kwiecie wieku, co to nawet panny adoruje już nad grobem stawiasz?!?!!? WSTYD!!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']W jakiej końcówce życia!?!?!? Psa w kwiecie wieku, co to nawet panny adoruje już nad grobem stawiasz?!?!!? WSTYD!!!!!! ;)[/QUOTE]

Nie oszukujmy się większość życia Tofik ma już za sobą :)
więc jestem świadoma jego wieku i jego konsekwencji :)
Nie mam się czego wstydzić :)A wręcz przeciwnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']A ja jednak stawiam, że Cię jeszcze Tofiś.... "zawstydzi" ;)[/QUOTE]

Pewnie nie tylko kejciu - większość z nas myślała, ze on jedną nogą w grobie :)
A tu patrzcie, panna huskowata mu się spodobała!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Lubię takie "zeznania" :)

Ogromnie ciekawa jestem nowego przepisu na ciasteczka, czy to tajemnica? ;)
chętnie wypróbowałabym - Ovo dawno nie miała przyjemności pochłaniania ciasteczek (m.in. przez infekcję jelit)
Bazarków ciasteczkowych latem nie czynię z obawy, czy dotrą nienaruszone pleśnią,
ale chętnie upiekę dla osobistej Psuczki[/QUOTE]
Ja tez, ja tez poprosze przepis na te super ciastka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Pewnie nie tylko kejciu - większość z nas myślała, ze on jedną nogą w grobie :)
A tu patrzcie, panna huskowata mu się spodobała![/QUOTE]

[quote name='Nutusia']On jak nasza Tośka - przyjechał, rozejrzał się, owinął sobie Kasię (i nie tylko) wokół łapki, to gdzie się będzie do grobu wybierał - lepiej mu tam będzie? ;)[/QUOTE]
... no przeca [B]Jamnik![/B]... a jamniki potrafią:B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...