Jump to content
Dogomania

Nitra CACIB 3-4.11.2007


Elitesse

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']mam konto w PKO ale w innym oddziale wiec nie mogli zrobic przelewu i mialam tez swoje euro - pani doradzila ze oni maja drogie i bardziej oplaca sie kupic w kantorze :eviltong:[/quote]
Czyli wpłaca się bezpośrednio w Euro??
Ja myslałam, że oni przeliczaja te Euro na złotówki i wpłaca sie w złotówkach.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jagoodka']A ja na Słowację wysyłam pieniądze w kopercie razem ze zgłoszeniem listem wartościowym - opłata ok 12 zł i zawsze jest wszystko OK :)[/quote]

O! a to dopiero sprytny sposob! Minus jest taki, ze nie ma sie wtedy potwierdzenia zaplaty. :razz:

Link to comment
Share on other sites

W Citibank, jeżeli macie konto i robicie przelewy zagraniczne przez internet -nie płacicie nic.Kaskę biorą tylko banki pośredniczące i pojęcia nie wiem,ile.Dotychczas robiłam przelewy do Niemiec ( za zakupy) i prowizji żadnej mi nie odliczyli.
Mało tego,nie musicie wcale mieć konta w euro -mozna przelewać ze złotówkowego, bank przelicza po swoim kursie i wysyła w euro.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Na stronie Nitry jest taki zapis

[B]Zahraničn�* vystavovatelia v pr�*pade platby na mieste platia 1000,- Kč (CZ).[/B]

Tak , że można opłacić wystawę w koronach co wychodzi taniej niż w Euro ( na miejscu czy przelewem czy pocztą) wg przeliczników kantorowych.

Zresztą będziemy w ten weekend na konkursach myśliwskich na Słowacji i popytamy u źródeł.
W czasie wystawy będa też organizowane w tych dniach targi myśliwskie i pszelarskie. Warto pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...