Jump to content
Dogomania

Nitra CACIB 3-4.11.2007


Elitesse

Recommended Posts

wystawa tradycyjnie w halach Argokomplexu

I termin 17.09
II termin 1.10

[COLOR=black]sobota grupy 1 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8[/COLOR]
[COLOR=black]niedziela grupy 2-9-10[/COLOR]

formularz zgłoszenia: [URL]http://www.nitracanis.sk/prihlaska.pdf[/URL]

organizator:

[LEFT][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=black]N I T R A C A N I S
P.O.BOX 56F, SK - 949 01 NITRA
TEL: + 421 - 37 - 7739341-2
FAX: + 421 -37 7734967[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]
[COLOR=black]E-mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000080][COLOR=black]opłaty + obsada sedziowska[/COLOR] : [URL]http://www.nitracanis.sk/[/URL][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000080]niestety nie ma jeszcze podanych sedziow na 2 :([/COLOR][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse']PKO BP 45 zl[/quote]
Niestety nie do konca prawda. Cwiczylam, Ten koszt nie zawiera kosztow banku posredniczacych, ktore trzeba wziac na siebie (nie mozna przerzucic na organizatora wystawy). Jak robilam przelew na Lotwe oplaty wyniosly razem ok. 120 pln :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Widzisz! to moze tu jest pies pogrzebany! A masz konto w PKO BP?[/quote]


mam konto w PKO ale w innym oddziale wiec nie mogli zrobic przelewu i mialam tez swoje euro - pani doradzila ze oni maja drogie i bardziej oplaca sie kupic w kantorze :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']polecam konto walutowe w BZ WBK - masz na koncie euro - przelewasz w euro - wyplacasz w euro, wplacasz euro :)
oplata za przelewy to groszeeeeee :loveu:[/quote]
Dobrze wiedziec! Mozna takie konto miec u nich z opcja internetowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Dobrze wiedziec! Mozna takie konto miec u nich z opcja internetowa?[/QUOTE]

oczywiscie :)
robiac przelew dostaje sie kod na swoją komorke - tzn na nr kom podany podczas zakladania konta - i nalezy przepisac kod by potwierdzic zlecenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']oczywiscie :)
robiac przelew dostaje sie kod na swoją komorke - tzn na nr kom podany podczas zakladania konta - i nalezy przepisac kod by potwierdzic zlecenie[/quote]
Super! pomysle o zalozeniu sobie takiego "tajnego" wystawowego konta z euro.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Tu znalazlam artykul o tym, ze w BZ WBK tak tanio :)
[url]http://www.bankier.pl/wiadomosc/Przelewy-zagraniczne-taniej-i-za-darmo-w-BZWBK-1454333.html[/url]

Poza tym istnieje jeszcze opcja przeslania pieniedzy do Slowacji przekazem pocztowym (na adres Zwiazku, nie na konto), co kosztuje 13 pln (usluga dostepna na nie wszystkich pocztach). Nie wiem tylko, czy slowacki zwiazek przyjmuje taka forme platnosci. W ten sposob z powodzeniem placilam za wystawy na Litwie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Niestet na slowacji nie przyjmuja przekazow :/
Ja oplacalam kiedys wystawe z mBanku wyszlo ok 60 zl[/quote]

Z tego atrykulu nt. BZ WBK do ktorego link podalam wczesniej wynika, ze w BZ WBK przelew kosztuje 30 pln. To dwukrotnie taniej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Niestet na slowacji nie przyjmuja przekazow :/
Ja oplacalam kiedys wystawe z mBanku wyszlo ok 60 zl[/quote]

To trochę dziwne bo ja w tym roku i do Trencina i do Banskiej Bystricy i na klub na Słowcji robiłam pocztowy przekaz i wszystko było ok. Pieniądze przyjęli i nic na wystawie nie płaciłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']Ja nie wysyłałam jeszcze z konta ale w milenium mi gość powiedział 9zł !!!!! za przelew zagraniczny.
Musze sprawdzić jak to sie ma w rzeczywistosci i czy nic potem nie doliczaja.[/quote]
Mnie 2 lata temu koszt przelewu zagranicznego z millennium wyniosl 120 pln! 25 oplaty millenium, reszta - banki poisredniczace :pissed:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika']Mnie 2 lata temu koszt przelewu zagranicznego z millennium wyniosl 120 pln! 25 oplaty millenium, reszta - banki poisredniczace :pissed:[/quote]
Czyli jednak to co w cenniku nijak sie ma do rzeczywistosci,
dobrze wiedziec ze przed zlozeniem przelewu warto podrazyc czy nie ma ukrytych kosztow.
:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']Niestet na slowacji nie przyjmuja przekazow :/
Ja oplacalam kiedys wystawe z mBanku wyszlo ok 60 zl[/quote]
A ja na Słowację wysyłam pieniądze w kopercie razem ze zgłoszeniem listem wartościowym - opłata ok 12 zł i zawsze jest wszystko OK :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...