Jump to content
Dogomania

RZESZÓW i okolice - hotele dla zwierząt, opiekunki


Recommended Posts

Zakładam wątek związany z moim pięknym miastem, ponieważ w tej okolicy nie ma zbyt wielu hoteli, a jednak czasami życie zmusza do pozostawienia czworonoga pod czyjąś opieką :)

Chociaż Cezar jest z nami naprawdę niedługo, musieliśmy go zostawić od opieką obcej osoby ze względu jednodniowy nagły wyjazd do miejsca oddalonego od nas o ponad 100 km. Skorzystaliśmy z usług szwagierki właścicielki hotelu Pieseczkowo (w Niechobrzu).

Cezara zostawiliśmy tam jedynie na 14 godzin, jednak mogę spokojnie polecić to miejsce. Każdy pies ma osobny kojec w zadaszonym, ciepłym, ceglanym budynku. Każdy kojec posiada posłanie (Cezar skokrzystał z apartamentu VIP - zostało ostatnie miejsce, z materacem z prawdziwego zdarzenia :D), psy wyprowadzane są na solidny spacer 4 razy dziennie. Warto nadmienić, że Pani opiekująca się psami dba o ich komfort psychiczny - cierpliwie czeka, aż pies się zapozna z otoczeniem, pozwala właścicielowi do woli posiedzieć z psem i zamknąć bramkę za czworonogiem po raz pierwszy. Ze szczegółami wypytuje o żywienie, zabawki, nawyki i zwyczaje psa, podchodzi do niego z sercem i uśmiechem. Jest to miejsce "okazjonalne" - klient jest przekierowany do tej Pani, jeśli w Pieseczkowie nie ma już wolnych miejsc. Serdecznie polecam! :)

Co do samego Pieseczkowa: niestety mogłam się mu przyjrzeć jedynie zza płotu. Wrażenie pozytywne - zadbane psy biegały sobie wesoło po ogrodzonym terenie, obszczekując przyjezdne osoby ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
  • Create New...