Jump to content
Dogomania

Bullowata suczka szuka domu [Kępice- pomorze ]


Recommended Posts

Witam, chciałabym prosić o pomoc w znalezieniu domu dla tej suczki. Suczkę wypatrzyłam na stronie gminy. Tutaj wkleję cytat
"Poszukujemy nowego domu dla pieska, który pojawił się ok. 25 lutego 2014 r. w Podgórach. Maść psa – brązowy w ciemne plamy, wiek – ok. 1,5 roku, płeć – sunia. Jest smutna, bo wciąż czeka na swojego właściciela. Była zabiedzona, ale apetyt jej dopisuje."
Obawiam się, że gmina nie będzie w stanie znaleźć odpowiedniego domu dla tej suczki. Intuicja mi mówi, że zaraz znajdą się potencjalni ludzie , którzy chcą mieć 'amstaffa' lub 'pittbulla' za darmo + 500zł , bo taką sumę gmina oferuje przy adopcji psiaka. Jest też możliwość , że suczka nowego domu nie doczeka, bo zbyt dużo psiaków jest na jej miejscu, a ludzi chętny zbyt mało. Suczki nigdy nie widziałam, nie wiem jak z jej zachowaniem. Wiem tylko tyle , że siedzi zamknięta w kojcu, bądź na łańcuchu i czeka.
Ja sama nie jestem w stanie nic zrobić innego jak prosić o pomoc w jej imieniu. Nie chcę , żeby trafiła w nieodpowiednie ręce. Tym bardziej, że widać jak wiele wycierpiała.
[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10275928_468957923234155_1646806887174189313_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

ale bida :(
na dogo ciężko, ale facebook może pomóc - masz tam konto?
najlepiej byłoby jej zrobić wydarzenie i dać info o niej do fundacji, które zajmują się bullowatymi - trochę w typie jest.

edit: koleżanka, wielka miłośniczka TTB, obiecała wrzucić sunię na fb

Edited by martasekret
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...