Jump to content
Dogomania

Gdzie kupić chihuahua na dolnym śląsku?


natruszka

Recommended Posts

Witam:)

Od jakiegoś czasu szukam szczeniaczka chihuahua ale niestety nie mogę znaleźć żadnej konkretnej ofert. Albo brak rodowodu, albo jakieś podejrzane oferty, np. rodowód FCI jest a szczeniak kosztuje 300 zł, chyba coś nie tak z nim w takim razie jest, że cena tak konkurencyjna??
To będzie nasz pierwszy piesek, mamy 2 koty, które są raczej przyjaźnie nastawione;)

Czy polecicie mi jakiegoś hodowce, gdzie kupię pięknego, zdrowego szczeniaczka??


Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ta hodowla jest zarejestrowana w SWWZR - Stowarzyszenie Wspierające Właścicieli Zwierząt Rasowych.

No comment.

 

Edit: _KIWI_, a czemu ty takie stare kotlety odgrzewasz? Oryginalny post był z maja ubiegłego roku, natruszka pewnie już dawno znalazła sobie hodowlę.

Link to comment
Share on other sites

Proszę: http://chilii-pepeer.pl/ :) Ceny naprawdę przyjemne, pieski śliczne :)

hehe KIWI to żeś się popisała! swoją "hodowlę" ogłaszasz? ładnie to tak szczególnie jak się ma taką masówkę?

 

chili pepper to chyba najbardziej rozreklamowana pseudohodowla w Polsce. Mają mnóstwo psów, co chwila mioty, słodkie aż do zrzygania zdjęcia w spineczkach, kokardeczkach itp. Podobno kupujesz pieska który ma ważyć 1kg a wyrasta z tego 4-5 kg niby chihuahua. Na forach mnóstwo opisanych przypadków chorych psów, warto poczytać.

 

Jak ktoś pisze że 1kg chihuahua to już podejrzane samo w sobie. ZDROWA a i mała chi będzie ważyła 2,5kg. To najlepsza waga.

 

Na śląsku jest chyba hodowla As Sadake. Mają super psiaki. Jak szukasz nie na wystawy to kupisz w rozsądnej cenie. Masz pewność rasowego i zdrowego psa. i żeby nie było- hodowlę znam z "widzenia" tylko, i ze słyszenia.

Link to comment
Share on other sites

dodam jeszcze że jak ktoś się sugeruje ceną to najlepiej i najtaniej jest wziąć ze schroniska a nie płacić za takiego kundelka spore pieniądze.

Na stronie hodowli chili pepper NAJWIĘKSZA suka hodowlana waży 1,7kg!!!! ludzie to jakaś masakra!!! są suczki po 1,3 czy 1,4kg które rodzą szczenięta... to jest zaje***ście nieodpowiedzialne. Takie suki absolutnie nie powinny rodzić.

 

i trzeba wiedzieć że mali rodzice to nie oznacza małe szczenięta. bywa różnie, czasem po małych są duże szczenięta a po dużych małe, NIE MA REGUŁY.

Link to comment
Share on other sites

Nie moja hodowla ;) Chilii pepeer ma na prawdę dobre opinie. Sama pieska kupić zamierzam.
PS: Sorry za to, że roztrząsuje stary temat. Na datę nie popatrzyłam.

ma i dobre, to oczywiste. jak się cały czas ma w "ofercie" 10 szczeniąt na zbyciu i rocznie sprzedaje się ilości hurtowe to na pewno część z kupujących jest zadowolona. ciekawa jestem tylko skąd tyle tych szczeniąt mają skoro na stronie jest tylko kilka suczek hodowlanych?

 

no i podkreślam jeszcze raz: to nie hodowla. to pseudohodowla. Nie należą do ZKwP ani nawet do bardziej szanującego się "stowaszyszenia". Należą, jak to piszą na stronie, po prostu- do "stowarzyszenia" (cokolwiek to jest??)

Link to comment
Share on other sites

Może nie wystawiła wszystkich suczek na stronce?.. Po psiaki właścicielka hodowli (psedohodowli) proponuje podjechać i zobaczyć do niej domu! A może współpracują jeszcze z jakąś inną hodowlą czy czymś tam? A może po prostu na olx (tam gdzie psiaki wystawia) napisać i zapytać się wprost z kąd taka ilość szczeniąt? (Mogę to zrobić). Nie wiem dlaczego, ale hodowczyni (pseudohodowczyni) budzi we mnie zaufanie... A może nasłać by tam kogo na nią? (Chodz mi o "sanepid" hodowlany czy coś...)

Link to comment
Share on other sites

Potworna pseudohodowla, puszczająca chore psy- żeby nie było, osobiście widziałam dwa szczeniaki z wodogłowiem. Skąd ma psy- albo skupuje całe mioty, albo ma zaplecze, tzn pokazuje kilka psów jako "rodziców" na kanapach, a reszta to gdzieś - w garażu, piwnicy itp, się mnoży. 

 

Na Dolnym Śląsku jest dużo naprawde fajnych hodowli-  Kadachi, Crazy Passion, Michilinki, Maltabar....  jak jz kupować to porządnego psa a nie podróbkę z nie wiadomo jakimi obciążeniami :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...