Jump to content
Dogomania

Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!


Recommended Posts

hahaha ja sobie nie wyobrazam zycia z wyliczonym budzetem co do dyszki bo u nas ciągle cos sie sypie jak nie psy (  to najczesciej) to oc, przeglad lub naprawa autka, to jakies dziwne dopłaty do mediów, to swięta lub ostatecznie my sie sypiemy... no nie umiem sobie przypomniec miesiac w ktorym cos nie wyskoczylo i to takiego  grubszego....

No  ale smiejemy się ze przeciez ze brokat 2 lata już nie rujnował budzetu więc czas był najwyzszy a ze trafil w miesiac w którym inka się pochorowała, szczepien i frontlinow to inna bajka....

 

z innych newsów - skrzat ma tez ciut bardziej czerwone oczy wiec tez bedziemy jej zakrapiac i harczy jak zwykle mocno  ( dobrze ze te płuca przebadane to przynajmniej trochę nam lżej) chciałysmy jej dawac syrop 2 x dziennie moze jakby było gardło nawilzone to było by lepiej ale oczywiscie z wszystkich 3 psów to właśnie ten nie lubi syropu! cholerny gremlin no! a zmuszac jej nie bede bo to trzeba by długotrwale podawc a pozatym ona strasznie wykręca głowe a przeciez scisnąc się boje bo jeszcze szczękę jej bym złamała...

 

Brokat 2 dni temu troszkę rzygulał ale przeszło mu :)

 

W sumie to nie mogę narzekać tak ostatecznie bo właśnie zaczełam urlop z czego pierwszy raz pojade w ciele kraje i pierwszy raz samolot - lecę do Egiptu za tydzien na tydzien ( to ze będę biedna jak mysz kosciela to inna sprawa bo i tak jestem niesamowicie nakręcona!)

Link to comment
Share on other sites

Miło ze strony fryzjerki ale ponarzekać sobie mozna bo to zawsze dodatkowy wydatek :)

 

Dzięki Ci za zdolną matkę! bo jeszcze jakbym miała z nimi biegac do fryzjer to  chyba na tynk byśmy się w domu przerzucili do jedzenia.... na razie tylko grożę psom ze nie będę sie miała przez nich wkrótce w co  ubrać i je przerobie na futerko :P

Link to comment
Share on other sites

Jak tak gadamy o kosztach psich to mi sie przypomniało cos. :)

 

Kupe lat temu pracowałam z taka jedną Izą. Iza bardzo spokojna i miła dziewczyna...

Iza miała adoptowanego kundelka. kundelek byl juz starenki - mial jakies 17 lat no i Iza robiła co mogła by pozył jak najdłużej więc koszty były ...

I pewnego razu zjechała do niej tesciowa i mówi: No wiesz tyle pieniedzy wydajesz na psa? Stary jest to go uśpij.

A spokojna Iza do niej: Czy mamusię jak będzie stara i niedołęzna tez mam uśpić?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:)a to normalny argument :) jak to napisałaś teraz to przypomniało mi się jak pare dni temu na fb jakas wariatka przy opisie ze tofik znalazł dom zaczęła wypisywac ze monika/fundacja za rasowe psy zgarnia kasiore, ze stare baby wyrwały tofika z lesniczówki gdzie było mu super bo sznauce to psy stróżujące i ze przeciez chodzil tam na spacer na pewno! i pomijając inne odpisy danyww napisała " pamiętaj ty też będziesz stara" - no rozwaliła mnie wtedy :)

Link to comment
Share on other sites

:)a to normalny argument :) jak to napisałaś teraz to przypomniało mi się jak pare dni temu na fb jakas wariatka przy opisie ze tofik znalazł dom zaczęła wypisywac ze monika/fundacja za rasowe psy zgarnia kasiore, ze stare baby wyrwały tofika z lesniczówki gdzie było mu super bo sznauce to psy stróżujące i ze przeciez chodzil tam na spacer na pewno! i pomijając inne odpisy danyww napisała " pamiętaj ty też będziesz stara" - no rozwaliła mnie wtedy :)

Ale o so chodzi? :o

Link to comment
Share on other sites

Miło ze strony fryzjerki ale ponarzekać sobie mozna bo to zawsze dodatkowy wydatek :)

 

Dzięki Ci za zdolną matkę! bo jeszcze jakbym miała z nimi biegac do fryzjer to  chyba na tynk byśmy się w domu przerzucili do jedzenia.... na razie tylko grożę psom ze nie będę sie miała przez nich wkrótce w co  ubrać i je przerobie na futerko :P

 

 

Do Uszatki mam za mało rąk. Chciałam ją wytrymować bo sierść jej rośnie w każdą stronę.

Link to comment
Share on other sites

Nie nie, Ania w czwartek wylatuje ;) kurde dopiero teraz zauważyłam te przestrogi o miejscowych... spokojna głowa jakoś typ Araba, egipcjanina i cygana to zdecydowanie nie mój gust :) mój dziadek też mi dzisiaj powiedział ,, ty się pilnuj żeby jakiś miejscowy Cie nie poderwal! ,, ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem już :) jak mnie nie było skrzat miał pierwszego kleszcza- na swoim małym dziubku. U nas ok. Wszyscy zdrowi :D A w Egipcie wypoczelam i opalilam się :) nigdy nie byłam opalona bo od lat w wakacje pracowałam 7 dni w tygodniu... żarcie paskudne :) żeby ogrzać ten wątek wrzucam 2 fotki :) jedna z naszego stolika na balkonie a drugie z recepcji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...