Jump to content
Dogomania

Mój (już nie) mały tybeciak i jego dwaj towarzysze


Mała Nika

Recommended Posts

Hej :)
Postanowiłam się w końcu oficjalnie przywitać i przedstawić moje małe stadko.

Na imię mi Klaudia, zwierzako-maniaczka od urodzenia :)
Ponad 2miesiące temu zamieszkał ze mną mały przystojny chłopak, uparty strasznie, odważny i pewny siebie a przy okazji bardzo ciapciowaty:lol: Oficjalnie Dasher Bisurman, w domu Boyka tudzież bardziej pieszczotliwie Debil :diabloti: Rośnie, skodurzy, ale za to bardzo szybko się uczy, aż w szoku jestem :)
A o to mój mały przystojniacha :D
Jak przyjechał:
8f434c9cb0abbaacmed.jpg

I aktualny :)
328f9ea75819ce67med.jpg
d3440b819b5f2029med.jpg
06456321db182cddmed.jpg

I jego dwaj towarzysze co to jeszcze nie potrafią się całkowicie do tej "atakującej bestii" przekonać ;)
Moje dwa maine cooniątka- Tinwerina Debbie Sue I Tinwetina Freud.
Debbie:)
3dad77f5bc94f8b3med.jpg
2fe77e077245f9a7med.jpg

I Freud :)
8cb708a8c3cbfe63med.jpg
6fb48bcd5870d32emed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witamy na Dogo! :hand: Tybetany to piękne psy, poruszają się jakby były władcami całego świata. Chociaż podejrzewam, że w przypadku takiego malucha wygląda to nieco inaczej. :evil_lol: Szepnij też kotom na uszko, aby za bardzo młodemu nie dokuczały - bo później małemu się "troszkę" urośnie. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za przywitanie :D

[quote name='Dioranne'] Tybetany to piękne psy, poruszają się jakby były władcami całego świata. Chociaż podejrzewam, że w przypadku takiego malucha wygląda to nieco inaczej. :evil_lol:
Oj tak, dorosłe psy strasznie mnie zachwycają swoją dostojnością :) Boyka kompletnie nie wie co to gracja- jak dla mnie chodzi jak prosiaczek i to dosłownie :D w szczególności jak przyśpieszy. Nierzadko zdarza mu się też potknąć o właśne łapy a wtedy z gracją cielaka ląduje na swojej głowie i mamy pieńka :D

Tutaj mam kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru ;)
e31be69333756d50med.jpg
bcc8c5ec1bc16123med.jpg
d9d443e693d14c4dmed.jpg
e29c4663924c13b8med.jpg

I mój długołap :loveu:
53730cc1ebca714dmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Nigdy nie miałam okazji widzieć jak rośnie mały tybet i powiem jedno: rosną śmiechowo :lol: [/QUOTE]

Oj i to bardzo- teraz co chwila zaburzają nam się proporcje: długie łapy + wielki łeb albo wielki zadek + mała banieczka :D

[quote name='Dioranne '][COLOR=#000000]Myślałam, że ojca Twojego malucha widziałam u "siebie" w Lesznie na wystawie, ale to jednak nie on. A może i widziałam, a nie pamiętam. [/COLOR]:evil_lol:[/QUOTE]
Tatą małego jest Ay-Yangadoo Hei-Xiong Must Karu po domowemu Ben ;) i z tego co widzę to ostatni raz w Lesznie był w 1012roku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Robokalipsa'][SIZE=1]Rudy prze prze zarąbisty [/SIZE]:placz:
[/QUOTE]
Oj rudy tak nieskromnie mówiąc jest bardzo ładnym przedstawicielem swojej rasy ;) Jedynie charakterem trochę odbiega bo to kot jednego pana- czyt. mnie:diabloti: Pozostali są fuj niedobrzy :P

[quote name='maartaa_89']Jak ja uwielbiam patrzeć na podrostki psich gigantów :loveu: nieforemne to takie, że aż rozczula! :evil_lol:[/QUOTE]
Oj ja dopiero wchodzę w temat, nigdy nie miałam sposobności obserwować takich malców i co chwila się dziwię:lol:

[quote name='Angi']kurde, zazdroszczę zwierzów :lol:[/QUOTE]
Haha dzięki :D Lubię to co wielkie- myślę że to mój kompleks mniejszości :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :loveu:
[quote name='understandme']Dokazuje już? :diabloti:
[/QUOTE]
Zdarza się ;) Wcześniej było zdecydowanie gorzej ale z mojej winy, za mało małemu czasu poświęcałam :roll: Nie spodziewałam się, że szczeniak może nalegać na tyle rozrywek:cool3: Więc teraz mamy długie spacery, zabawy plus nauka to mu nawet chyba sił nie starcza na to dokazywanie :P

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

Ślicznego masz tego tybcia :loveu::loveu::loveu::loveu: i to z hodowli do której mam słabość :cool3:

Po jakich rodzicach jest Boyka ? jeśli można spytać ;)

a kociaki rewelacja :loveu: nawet maści podobne :loveu: tylko twój rudzielec ma troszke łądniejsze umaszczenie , świetne ma te białe skarpetki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :lol: I dziękuję za komplementy dla moich futrzastych :)

[quote name='dOgLoV']Ślicznego masz tego tybcia :loveu::loveu::loveu::loveu: i to z hodowli do której mam słabość :cool3:

Po jakich rodzicach jest Boyka ? jeśli można spytać ;)

a kociaki rewelacja :loveu: nawet maści podobne :loveu: tylko twój rudzielec ma troszke łądniejsze umaszczenie , świetne ma te białe skarpetki :loveu:[/QUOTE]

Rodzice Boyki to [COLOR=#000000]Ay-Yangadoo Hei-Xiong Must Karu (Ben) i Elza Bisurman ( Bułka[/COLOR]:cool3:) :)

Tak, te białe łapecki i brzuchol Freudzia są bardzo rozbrajające, po prostu uwielbiam :loveu:

[quote name='vege*']Koty masz przepiękne, rudy robi niesamowite wrażenie, te futro :crazyeye::loveu::loveu::loveu:
Boyka jest uroczy, on jest błękitny? :)[/QUOTE]

Na tych zdjęciach jeszcze nie widać do jakiej ilości potrafi dojść ;)
Tutaj mamy bardziej ofutrzonego Freudziucha :) Zaznaczam że rudy to chudzielec, całą masę nadrabia futro :P
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/971/a099be1cd131ac27med.jpg[/IMG][/URL]

Boykuś jest czarny z jasnym podpalaniem, ale w świetle wygląda to bardziej jak granatowa czerń :D Natomiast jeszcze niedawno przy szczenięcym pluszu wyglądał bardziej na brązowego tybeciaka :P
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images65.fotosik.pl/971/946fe63f266ce199med.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Nika']Witam wszystkich :lol: I dziękuję za komplementy dla moich futrzastych :)



Rodzice Boyki to [COLOR=#000000]Ay-Yangadoo Hei-Xiong Must Karu (Ben) i Elza Bisurman ( Bułka[/COLOR]:cool3:) :)

Tak, te białe łapecki i brzuchol Freudzia są bardzo rozbrajające, po prostu uwielbiam :loveu:



[/QUOTE]

Najbardziej wlasnie o Ojca mi chodzilo bo ja kocham Samara i chetnie bym posledziła malucha po nim :loveu: ale Ben też bardzo ładny psiak , ma bardzo ładną grzywe :loveu: pamietam ze zawsze mi sie kojarzyło że Ben to pies Maćka , bo zawsze On go wystawiał na wystawach , takie jakieś dziwne skojarzenie :evil_lol:

jeju ale futra to ten Twój kociak ma co niemiara :crazyeye: nasza Ibri jest chora i ma słabe futerko :roll: ale i tak ma piekne w porównaniu do tego co miała :loveu: ale do waszych sie kryje ;)

mnóstwo takich maluchów jak Boyka widzieliśmy w Łodzi , słodziaki na maxa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Jestem nieraz w Sosnowcu, muszę za wami wyglądać (ale ja zazwyczaj okolice dworca, chyba przejdę się dalej) ;)[/QUOTE]
No dworzec to niezbyt nasze okolice ;) ale jeśli tylko dasz znać to nie ma problemu żeby się przejść w te rejony- mały chodzić uwielbia :)

[quote name='dOgLoV']Najbardziej wlasnie o Ojca mi chodzilo bo ja kocham Samara i chetnie bym posledziła malucha po nim :loveu: ale Ben też bardzo ładny psiak , ma bardzo ładną grzywe :loveu: pamietam ze zawsze mi sie kojarzyło że Ben to pies Maćka , bo zawsze On go wystawiał na wystawach , takie jakieś dziwne skojarzenie :evil_lol:

jeju ale futra to ten Twój kociak ma co niemiara :crazyeye: nasza Ibri jest chora i ma słabe futerko :roll: ale i tak ma piekne w porównaniu do tego co miała :loveu: ale do waszych sie kryje ;)

mnóstwo takich maluchów jak Boyka widzieliśmy w Łodzi , słodziaki na maxa :loveu:[/QUOTE]

Oj tak Samar robi wrażenie:loveu: Jednak chyba zbyt ostry pies jak dla mnie, więc potrzebowałam ciutkę większego ciapcioka ;) A Ben moja miłość jak tylko zobaczyłam na zdjęciach i mam ogromną nadzieję że mały po tatusiu grzywę odziedziczy:diabloti:

No to rzeczywiście jak na chorą dzinię to futerko ładne :D A futro Freuda wcale nie takie do pozazdroszczenia- kłaków lata wszędzie tyle że masakra :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...