Jump to content
Dogomania

Diego w typie owczarka środkowoazjatyckiego po EKSMISJI - zbieramy DEKLARACJE


rutta

Recommended Posts

No to newsy z pierwszego dnia kiedy psy zostały same.

Po powrocie pana Slawka psy " wciąz byly " :) na swoim podworku. Rodzina musi zainwestowac w nowe miski :), bo z racji " mrozu " te " jakoś" uległy zniszczeniu :) posłanka również.

Pan Sławek kupil psom Acane, bo przecież " nasze " jedzenie było na " A" ( no w sumie Arion ale coż :) ) ale przeciez Diegus juz gardzi suchym jak dostal kilka razy gotowane jedzonko :) ( wiedziałam, ze to mądry pies)

Cwaniaczek wchodzi do domciu ale na chwilkę ( złapać jakis kąsek ), bo duzo ciekawszych rzeczy dzieje się na terenie.

Z budy niekorzysta woli spac z sunią na posłankach pod drzwiami.

A co do budy to będą miały psiaki nowe, bo ta jak stwierdzil pan Slawek " jest pechowa"

 

No " aniol " nie pies :) i mam nadzieję, ze tak zostanie :)

Link to comment
Share on other sites

ruda76 ,aż się wzruszyłam czytając to wszystko.Jak w bajce i oby tak zostało.dziękuję Ci za wyprowadzenie Diego na prostą , za Twoje serce i uczciwość.

Poker to był " prosty " pies nie mielismy  nic do "roboty" a parę komend to z czystej przyjemności

Link to comment
Share on other sites

Świetne wieści u Diego :) Tak po cichu liczę na jakieś zdjęcie Diego z jego nową psią koleżanką. 

 

Panią Sylwię można raczej określić mianem czarodziejki, która odczyniła urok :)

 

Zrobiłam w końcu przelew pomniejszony o 200,00 zł, przekazane przez pana Sławka, czyli 270,00 zł.

 

Ze swojego konta przelew robiłam na początku listopada na kwotę 435,00 zł (hotel + karma + szczepienie), razem wychodzi 705,00 zł przy czym zalegam z wpłatami za 3 miesiące, więc minus 60,00 zł i mamy 645,00 zł. Diego ma 560,50 zł. Zostaje na minusie 84,50 zł. 

 

Monika, weź proszę sprawdź czy gdzieś się nie pomyliłam. Możesz podać mi swojego maila, nie mogę przesłać zdj rachunku za kastracje, coś nie tak z rozszerzeniem pliku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

U Diego wszystko w porządku - ostatnio rozmawiałam z właścicielem w Sylwestra, jedynym "problemem", jaki miał z Diego to, że na spacerach Diego (spacerujący na lince) szarpie, gdy kończy się linka (co przy jego masie jest dosyć bolesne). Na smyczy natomiast chodzi ładnie.  Generalnie złego słowa o Diego nie są w stanie powiedzieć. Mówią, że jest fantastyczny. 

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos ma kontakt z Rutta? Ma zapchana skrzynke, nadal nie poslala mi nr konta, mam wszystkie Diego pieniadze na koncie i chcialabym sie rozliczyc.

Monisiu,pomyłkowo poszły jeszcze 2 moje deklaracje za grudzień i styczeń-20zł.Sprawdź,czy masz na koncie,bo w rozliczeniach ich nie ma

Link to comment
Share on other sites

U Diego wszystko w porządku - ostatnio rozmawiałam z właścicielem w Sylwestra, jedynym "problemem", jaki miał z Diego to, że na spacerach Diego (spacerujący na lince) szarpie, gdy kończy się linka (co przy jego masie jest dosyć bolesne). Na smyczy natomiast chodzi ładnie.  Generalnie złego słowa o Diego nie są w stanie powiedzieć. Mówią, że jest fantastyczny. 

 

pewnie że jest :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...