Jump to content
Dogomania

Diego w typie owczarka środkowoazjatyckiego po EKSMISJI - zbieramy DEKLARACJE


rutta

Recommended Posts

Dziękuję za obecność na wątku. Wypadałoby go trochę rozruszać, bo bez sensu, żeby Diego siedział w hoteliku bez naszej aktywności w poszukiwaniu mu domu. Już wiemy, że nie taki z niego potwór, jak go malowano. Oczywiście musi jednak trafić w doświadczone ręce.

Monika, może zrobimy mu jakieś wyróżnione ogłoszenie? Czy ktoś się orientuje jaki portal ogłoszeniowy jest najbardziej popularny w Łodzi? Olx.pl ? gumtree.pl ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Dziękuję za obecność na wątku. Wypadałoby go trochę rozruszać, bo bez sensu, żeby Diego siedział w hoteliku bez naszej aktywności w poszukiwaniu mu domu. Już wiemy, że nie taki z niego potwór, jak go malowano. Oczywiście musi jednak trafić w doświadczone ręce.

Monika, może zrobimy mu jakieś wyróżnione ogłoszenie? Czy ktoś się orientuje jaki portal ogłoszeniowy jest najbardziej popularny w Łodzi? Olx.pl ? gumtree.pl ?[/QUOTE]

na pewno wszędzie popularne są oba portale

Link to comment
Share on other sites

Ja mu niedawno robiłam kilka ogłoszeń, pomagały mi też inne osoby w tym. Więc jakieś ogłoszenia ma (nawet był telefon w jego sprawie, ale nic z tego nie wyszło). Tylko zastanawiam się na którym z tych portali lepiej jest zrobić wyróżnione ogłoszenie. Gumtree.pl np. w Poznaniu odnoszę wrażenie, że nie jest zbyt popularne. Za to w Warszawie owszem, bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Wiem tyle, że na wyróżnionym ogłoszeniu, jakie mu zrobiłam na olx.pl, jest 5 odsłon telefonu, ale nie wiem czy to przełożyło się na rzeczywiste telefony.

Z bazarku cegiełkowego uzbieraliśmy na Diego 400 zł. :)

Poza tym trzeba pomyśleć o kastracji i zaczipowaniu chłopaka. W tej sprawie chciałabym odezwać się do fundacji, która obiecała nam pomóc, to było jeszcze przed zabraniem Diego.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...