Jump to content
Dogomania

Diego w typie owczarka środkowoazjatyckiego po EKSMISJI - zbieramy DEKLARACJE


rutta

Recommended Posts

[quote name='grazia_1979']jestem i ja też przekaże swoja deklaracje z Zibiego na Ałtaja pod warunkiem że Zibi zostanie w nowym domku na zawsze :) za co mocno kciuki trzymam :)[/QUOTE]

[quote name='Czarna Kafka']Ja też oczywiście przenoszę swoją deklarację z Zibiego na Ałtaja:-)[/QUOTE]

Dziękuję pięknie! :loveu:

[quote name='rutta']Bardzo dziękuję Lipsik za wpłatę 50 zł na rzecz Ałtaja :loveu:[/QUOTE]
Aniu, to przelej może te 50 zł na konto Moniki, bo ona jest skarbnikiem Ałtaja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']
Aniu, to przelej może te 50 zł na konto Moniki, bo ona jest skarbnikiem Ałtaja?[/QUOTE]

jasne :)

Zrobiłam podsumowanie deklaracji w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/252802-EKSMISJA-z-domu-w-trybie-natychmiastowym-ale-dok%C4%85d-szukamy-sprawdzonego-hoteliku?p=22109258#post22109258"]3[/URL]

Link to comment
Share on other sites

czy już coś wiadomo co z Ałtajem? Ludzie nieodpowiedzialni i tyle nikt nie bierze sobie psa ot tak bo mu się podoba, nie wierzę a ani jedno słowo dotyczące posiadania takiego psa wcześniej!!! Azjaty są trudnymi psami i tylko znawca rasy powinien takowego posiadać a nie laik... mam nadzieję że szybko znajdzie nowy dom i ODPOWIEDZIALNYCH ludzi - trzymam kciuki za chłopca ...a Wy kochane jesteście WIELKIE!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']w góre Ałajku!
ps-czy ktoś się zajął rozsyłaniem wątku?[/QUOTE]

Ja to robiłam, ale niestety pochłonęły mnie sprawy organizacyjne sprawy Ałtaja. Gdyby ktoś mógł pomóc, to podeślę tekst do rozsyłania. Bardzo potrzebujemy pomocy w rozsyłaniu jego wątku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Ja to robiłam, ale niestety pochłonęły mnie sprawy organizacyjne sprawy Ałtaja. Gdyby ktoś mógł pomóc, to podeślę tekst do rozsyłania. Bardzo potrzebujemy pomocy w rozsyłaniu jego wątku![/QUOTE]
poproszę na pw-jutro się tym zajmę, bo dzisiaj już nie dam rady zaalarmowac pół dogo :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacja deklaracji

[B]Deklaracje stałe:[/B]
[table="width: 200"]
[tr]
[td]mdk8[/td]
[td]5 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]monika083[/td]
[td]50 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]Bonsai[/td]
[td]10 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]Bogusik[/td]
[td]10 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]Roland_De[/td]
[td]50 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]rutta[/td]
[td]20 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]Django[/td]
[td]20 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]wujek&ciocia[/td]
[td]15 zł - prosi o przypomnienie 2 czerwca[/td]
[/tr]
[tr]
[td]moca35[/td]
[td]15 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]grazia_1979[/td]
[td]10 zł[/td]
[/tr]
[tr]
[td]Czarna Kafka[/td]
[td]10 zł[/td]
[/tr]
[/table]
Łącznie: 215 zł
Potrzebujemy 400 zł.
300 zł hotel + 100 zł karma

Link to comment
Share on other sites

Witam:) Jestem od Azjatów. Rozmawiałam dzisiaj z Sylwią, u której jet Heros( jest pod nasza opieką) i to chyba do Niej pojedzie Ałtaj, czy tak? Jesli tak, to kawałek drogi będzie do przejechania, czy macie juz zorganizowany transport?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uzona']Witam:) Jestem od Azjatów. Rozmawiałam dzisiaj z Sylwią, u której jet Heros( jest pod nasza opieką) i to chyba do Niej pojedzie Ałtaj, czy tak? Jesli tak, to kawałek drogi będzie do przejechania, czy macie juz zorganizowany transport?[/QUOTE]

Cześć! Ałtaj jedzie do Sylwii z Anielina, ten hotelik poleciła mi Bogusia od Was. :) miejsce już czeka na niego, jesteśmy w trakcie organizacji transportu. Dzisiaj JJD go odbiera od nich, i przez tydzień go przetrzyma. Mamy więc tydzień na zorganizowanie transportu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...