Jump to content
Dogomania

Fenomen-skrajnie wyniszczony kaleki staruszek na zawsze w moim sercu Żegnaj kochany śliczny


AgaG

Recommended Posts

[quote name='AgaG']Ten piesek, którego wzięłas na ostatni czas też był z boksu a1?
wiem, że w Krakowie są osoby wrażlwe na psie nieszczęścia. Nie wiem, co by się działo wschronisku, gdyby nie przychodziły po psy... jakiś koszmar :( bo trafiają tu ich setki..
a tym wolontariuszkom, które zrobiły zdjęcia Fenusia i wstawiły na stronę podziękuj, bo dzięki temu on jest u mnie :)[/QUOTE]
Tak, Murzynek był A1.Dziewczyny są bardzo szczęśliwe,że Fenio wkochającym domku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']
Dziś jest bardzo kontaktowy i zainteresowany światem. Lustra wszystkie i szafki lustarzne lubi. Przegląda się w nich. Z trudem i wolniutko albe obszedł całe mieszkanie :)[/QUOTE]

Szukal luster zeby sie przegladac w nich :lol: ?
Widocznie stwierdzil ze sie sobie podoba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Szukal luster zeby sie przegladac w nich :lol: ?
Widocznie stwierdzil ze sie sobie podoba ;)[/QUOTE]
no nie wiem, czy ma na tyle dobry wzrok, by zobaczyć, jaki jest śliczny. :p na pewno interesuje go ruch i dlatego na spacerach zawsze patrzy na robotników, którzy pracują pod blokiem. (Oni też patrzą na niego z dużym zainteresowaniem, a na mnie z jeszcze większym, jak widzą, ile póżniej psów jezcze wyprowadzam:evil_lol:
Nie wiem, czy Fenio się sobie podoba, ale na pewno Pomidorci, która wchodzi mu do lóżka :) Ale najbardziej to się mi podoba i z wyglądu i przede wszystkim ze względu na charakter.:loveu:

[B]Zachary [/B]nie zawstydzaj mnie:oops:, ratowanie starszych chorych psów uwazam za obowiązek, który należy spełniać całe życie tak jak np. opiekę nad rodzicami, a na dodatek opieka nad psami jest o wiele przyjemnejsza, bo nie gderają:evil_lol::diabloti:. Ja się codziennie cieszę, że Fenuś żyje i jest bezpieczny. :loveu:dziwię się tym ludziom, ktorzy nie wyobrażają sobie, by zaadoptować starego psa, byliby o wiele szczęśliwsi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']takich podejrzeń nie mam.. to chyba niemożliwe?ale wystarczy brak ostrożności, obserwacji, odpowiednich badań. Starsze psy muszą mieć często powtarzane badania... ich stan się zmienia, waga też..a dawkowanie przecież do wagi się dobiera...
to powinno być kontrolowane, zapisywane...[/QUOTE]
No właśnie, czy weterynarze schroniskowi o tym nie wiedzą ?
Chyba wiedzą jakie ma działanie uboczne lek, który przepisują i należałoby w takim przypadku zwrócić szczególną uwagę na psiaka, któremu go podają.

[quote name='Felka z Bagien']Nic takiego nawet przez myśl mi nie przeszło.Starość, to starość.Mają prawo źle się czuć i wiedzą, kiedy kumpel z boksu odchodzi,cierpi.Poza tym wszystkie psiaki dostają tę samą karmę,taką jaką w danym momencie dysponuje schronisko,więc prawdopodobieństwo jej nietolerancji jest ogromne.A u staruszków , wiadomo,każda biegunka czy ból brzuszka jest wyniszczający.
W domu czasem trudno się wyznać co psu dolega, a co dopiero w schronie.teraz na szczęście jest dużo wolontariuszy, więc szybko wyłapuje się te dolegliwości.[/QUOTE]
Pisząc swój post miałam na uwadze to, co napisałam wyżej.
A swoja drogą pocieszające jest to co piszesz o warunkach panujących w krakowskim schronisku :) Słyszałam bardzo złe opinie o tym schronisku. Widocznie były tendencyjne i nie pokrywały się z prawdą, co biorąc pod uwagę kto je głosił, jest bardzo prawdopodobne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Niezla agentka z niej - w tym wieku .... :eviltong: ?

Czy to znaczy ze juz przestala sie pchac do Twojego ?[/QUOTE]

do łóżka Fenia pcha się za dnia z zazdrości, w nocy oczywiscie wybiera moje, wymaga utulenia i czułych szeptów przed snem :) mąż jest czasem również zazdrosny, no bo jak nie być zazdrosnym o miłość :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']No właśnie, czy weterynarze schroniskowi o tym nie wiedzą ?
Chyba wiedzą jakie ma działanie uboczne lek, który przepisują i należałoby w takim przypadku zwrócić szczególną uwagę na psiaka, któremu go podają.


Pisząc swój post miałam na uwadze to, co napisałam wyżej.
A swoja drogą pocieszające jest to co piszesz o warunkach panujących w krakowskim schronisku :) Słyszałam bardzo złe opinie o tym schronisku. Widocznie były tendencyjne i nie pokrywały się z prawdą, co biorąc pod uwagę kto je głosił, jest bardzo prawdopodobne.[/QUOTE]
Na tle innych schronisk wypada nieźle, co nie znaczy, że jest dużo do poprawienia. Wydaje mi się, że przeszkodą do korzystnych zmian jest bezkrytycyzm niektórych osób, które wszem i wobec powtarzają, jakie to wspaniałe schronisko "najlepsze w Polsce" . Ja z takim pogladem się nie zgadzam. Cały czas za mało robi się chcociażby właśnie dla starych psów. Są za rzadko badane, często uwaga zwrócona na nich zostaje dopiero wtedy, gdy po wielu latach wyniszczajacego pobytu, gryzienia i stresu już ledwo żyją. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']No właśnie, czy weterynarze schroniskowi o tym nie wiedzą ?
Chyba wiedzą jakie ma działanie uboczne lek, który przepisują i należałoby w takim przypadku zwrócić szczególną uwagę na psiaka, któremu go podają.


Pisząc swój post miałam na uwadze to, co napisałam wyżej.
A swoja drogą pocieszające jest to co piszesz o warunkach panujących w krakowskim schronisku :) Słyszałam bardzo złe opinie o tym schronisku. Widocznie były tendencyjne i nie pokrywały się z prawdą, co biorąc pod uwagę kto je głosił, jest bardzo prawdopodobne.[/QUOTE]
Na tle innych schronisk wypada nieźle, co nie znaczy, że nie jest dużo do poprawienia. Wydaje mi się, że przeszkodą do korzystnych zmian jest bezkrytycyzm niektórych osób, które wszem i wobec powtarzają, jakie to wspaniałe schronisko "najlepsze w Polsce" . Ja z takim pogladem się nie zgadzam. Cały czas za mało robi się chcociażby właśnie dla starych psów. Są za rzadko badane, często uwaga zwrócona na nich zostaje dopiero wtedy, gdy po wielu latach wyniszczajacego pobytu, gryzienia i stresu już ledwo żyją. :(

Edited by AgaG
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']Na tle innych schronisk wypada nieźle, co nie znaczy, że jest dużo do poprawienia. Wydaje mi się, że przeszkodą do korzystnych zmian jest bezkrytycyzm niektórych osób, które wszem i wobec powtarzają, jakie to wspaniałe schronisko "najlepsze w Polsce" ...[/QUOTE]
Niestety to sie zdarza w wielu dziedzinach życia. Osobnik zapatrzony w siebie, dumny ze swoich osiągnięć, nie widzi braków i niedociągnięć. Pieje z zachwytu nad sobą, zamiast popatrzeć, co by jeszcze można było poprawić.
Dobre jest wrogiem lepszego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naupali']Jak tam Fenio dzisiaj? ;)[/QUOTE]
Fenio troszkę si zrobił do pieluszki i się tym zestresował. Poganiał, by z nim wyjść.:) Myślę,że zaczyna jedzenie przyswajać, bo na kazdym spacerku jest i i si i kupka. Je parę razy dziennie, sam się dopomina i do miski z wodą też trafia. Podaję mu od wczoraj caniviton na stawy, zawinięty w plasterku szynki z indyka. Nauczył się wypluwać tabletkę, by dostać więcej niż jeden plasterek :)
Wczoraj mąż zrobił mu parę zdjęć u mnie na kolanach. Wysłałam do wellington. :) Fenuś to pieszczoch i merdaczek. Ma w sobie ogromny urok, rozpieszczamy więc i rozpieszczamy.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Fenio z Pomidorcia - to ta, ktora mu sie w bialy dzien do lozka pcha :p

[IMG]http://i62.tinypic.com/1qhllj.jpg[/IMG]


Pomidorcia odprezona :loveu:

[IMG]http://i58.tinypic.com/2rfggh1.jpg[/IMG]


A tu bohater watku :lol:

[IMG]http://i59.tinypic.com/5z2jxt.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gdarin']Proponuję policzyć ile jest starszych psiaków w schroniskach, potem sklonować Agę w proporcji mniej więcej 5 seniorów na jednego klona Agi. Problem braku odpowiednich domków bylby rozwiązany, kto jest za? :)[/QUOTE]
ja, ja ja, po 10 cio kroć ja:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...