Jump to content
Dogomania

BARTŁOMIEJ - pies który nie rozumie co sie z nim dzieje !! dt na cito i deklaracje


Doda_

Recommended Posts

Marudzia przypomnij mi proszę na PW numerek  konta do wpłat. Będzie deklaracja stała dla Bartusia od cioci Elypsa. Ciocia Elypsa od lat wspierała naszego kochanego ślepaczka Maciusia [*]

 

20 stałej deklaracji poszło, pozdrawiam :smile:

 

 

 Ślicznie dziękuję 0heart.gif

Właśnie ciocia Maruda, Ty masz nowy rachunek bankowy? 

 

Olu, trochę chyba  namieszałam ;) - zazwyczaj na dogo podawałam konto w Getinbanku, ale ostatnio chyba posyłałam mbank - oba są aktualne i na oba zaglądam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ciocia Maruda ma tyle kont, że się nie może doliczyć   ;)

 

stała Bartolinkowa wpłacona pies-ruchomy-obrazek-0115.gif

 

oby nasz dziadziuś jak najdłużej się trzymał 

 

 

 Jeżeli chodzi o konta, to jestem specjalistka ....w blokowaniu :(  Znów od soboty  mam zablokowane w getinbanku i jak na złość, żeby odblokować, muszę jechać do oddziału ( jakiegoś większego niż u nas, u nas nie dało rady :( ) Od chyba 3 mies wisi  nade mną jakieś fatum getinbankowe, co rusz mam problemy z dostaniem się na konto :(  latam co kilka dni do naszego oddziału - jak nie brakuje nr telefonu, to brakuje maila, jak podam mail, to  podpisu potrzeba :(  

Dorciu,  wszystkie wpłaty wpiszę  przez weekend - myślę, ze do tego czasu odblokuję.

 

Za hotelik już poszło  - na szczęście w mbanku  wszystko mi działa ( tfu, tfu, żebym nie zapeszyła ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mam smutną wiadomość - naszego Tuptusia już nie ma z nami :(

 

Bartuś już od jakiegoś czasu miał różne dni, lepsze i gorsze, ale od wczoraj było już  źle. Rano Bogusia pojechała z nim do weta, praktycznie był już bez kontaktu.  Wiem, że to musiało przyjść, ale szkoda, że to już :(

Link to comment
Share on other sites

żegnaj nasz kochany skarbie , dołączyłeś Bartusiu do Maksiulka bh5yb.jpg

 

Bogusiu, dziękujemy kochana za opiekę nad naszym dziadziusiem 

 

 

Kochani, jeżeli został po Bartusiu jakiś grosik proponuje przeznaczyć go np na Bukę, która jest w dt u Bogusi -Myngey

 

 Pieniądze, które ma Bartuś na koncie pójdą  na fakturę za ostatnią wizytę, ale jestem za pozostawieniem dla Buki niewykorzystanej  część   za listopad. 

 Przy okazji zapraszam na bazarek na jedzenie dla Buki, zapomnianego przez fundację psiaka, który też przebywa u Bogusi - http://www.dogomania.com/forum/topic/333954-robimy-bazarkoooooo/#entry16649954

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...