Jump to content
Dogomania

KARLOS - psi staruszek po 2 operacjach czeka na ratunek! za TM


Doda_

Recommended Posts

Zaglądam, zaglądam i czekam na Karloska :lol:

Jego kuple z Palucha, Maksiu i Kajko też.

Czy Karlos dostanie jakiś wypis ze schroniska z opisem przebytych operacji i zaleceniami oraz wyniki badań (bo chyba miał robione badania krwi)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']Marudko, dziękuję za podesłanie wątku.[/QUOTE]

Tak sobie pomyślałam, ze jakaś psia odskocznie od Luśkota przyda Ci się :evil_lol:

[quote name='Beat2010']Makila tu zagląda wiec chyba czeka na Karlosa:-), niewiele wiem; nie było z kim pogadać, jedyne co się dowiedziałam, że Karlos czuje się dobrze, może jutro uda się czegoś dowiedzieć[/QUOTE]
Może nie będzie wymagał jakiejś szczególnej opieki? - oby :)

[quote name='Makila']Zaglądam, zaglądam i czekam na Karloska :lol:

Jego kuple z Palucha, Maksiu i Kajko też.

Czy Karlos dostanie jakiś wypis ze schroniska z opisem przebytych operacji i zaleceniami oraz wyniki badań (bo chyba miał robione badania krwi)[/QUOTE]

To już Beath chyba się dopyta :)

[quote name='Nette']DZiękuję za zaproszenie na wątek KArlosa - odwiedzam go nie pierwszy raz. Finansowo na razie nie pomogę, ale na pewno będę zaglądać...[/QUOTE]

[quote name='Paja']jestem na zaproszenie[/QUOTE]

Dziękuję ,że jesteście :)

Przepraszam, jeżeli posyłałam do kogoś kto tu już zagląda - leciałam z listy praktycznie nie bardzo patrząc - jak już wcześniej pisałam do mnie też poszło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Stałe deklaracje :

Dorcia2 - 20zł - wpłacone VI
Pani Ania - FB - 100zł ( po wyciągnięciu)
asiuniab - 10zł
milagros19863201 - 5zł

jednorazowe - czerwiec 2014
bazarek marudy- 50zł
ariete2503 - 25zł ( stała?)[/QUOTE]
Marudo, moja deklaracja jest stała. Przesłałam za lipiec już na Twoje konto razem ze stałymi dla Zuzi i Bartusia (3x25 zł). W zeszłym miesiącu też poszła, tylko omyłkowo do Beat2010, która Ci potem przekazała.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariete2503']Marudo, moja deklaracja jest stała. Przesłałam za lipiec już na Twoje konto razem ze stałymi dla Zuzi i Bartusia (3x25 zł). W zeszłym miesiącu też poszła, tylko omyłkowo do Beat2010, która Ci potem przekazała.:lol:[/QUOTE]

To zaraz zapisuję stałą - dziękuję :loveu:
Tą czerwcową jutro na spokojnie sprawdzę - teraz to już mało co na oczy widzę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Zaproszenia z listy bazarkowej wszystkie poszły :)[/QUOTE]
Maruda, jesteś the best♥♥♥
Ode mnie z bazarku będzie parę złotych, czekam na wszystkie wpłaty. .
Karlos dostanie wypis z leczenia, postaramy się jak najwięcej , ale widziałaś jak było u Maksia . Wg mnie to będzie przemywanie miejsca po operacji czyli dupki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Zaproszenia z listy bazarkowej wszystkie poszły :)[/QUOTE]
Maruda, jesteś the best♥♥♥
Ode mnie z bazarku będzie parę złotych, czekam na wszystkie wpłaty. .
Karlos dostanie wypis z leczenia, postaramy się jak najwięcej , ale widziałaś jak było u Maksia . Wg mnie to będzie przemywanie miejsca po operacji czyli dupki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beat2010']Może z montuje w poniedziałek bazarek kilometrowy, może z jakąś nagroda do wylosowania? Tylko co? Najlepsza byłaby jakaś biżuteria? Czy ktoś coś ma takiego?[/QUOTE]

Ponyslalam, jedyne co mogę dać na nagrodę to przetwory domowe, hit bazarkow jesiennych;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Dziewczyny, czy ktoś kontaktował się ostatnio z Makilą odnośnie miejsca?[/QUOTE]

[quote name='Maruda666']Zaproszenia z listy bazarkowej wszystkie poszły :)[/QUOTE]

:oops::oops::oops::oops::oops: Danusia, bardzo dziękuję, i przepraszam, że mi się nie udało pomóc:oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rubik']Dziękuję za zaproszenie, niestety nie jestem w stanie wspomóc finansowo...[/QUOTE]

[quote name='Gusiaczek']o matuluuuuuuuuuuuuu :( tyle lat w niewoli! bezdomności

jest piękny, serce mi pęka, nie ogarniam już
nieba uchyliłabym, a ono tak daleko ... :shake:

chociaż podrzucę :oops:[/QUOTE]

Dziękuję że jesteście :loveu: Odwiedzajcie Karlosa nadal :)

[quote name='Alla Chrzanowska']Dobra Dziewczyny! Jakoś ogarnęłam swoje bidy. Stałej nie zdeklaruję, bo nie mam jak, ale podajcie nr konta, wesprę grosikiem od czasu do czasu.[/QUOTE]

Allu :loveu: ślicznie dziękujemy w imieniu Karlosa. Konto zaraz posyłam ;)

[quote name='Beat2010']Ponyslalam, jedyne co mogę dać na nagrodę to przetwory domowe, hit bazarkow jesiennych;-)[/QUOTE]

To jest chyba lepsze niż jakakolwiek biżuteria :) :)

[quote name='asiuniab']:oops::oops::oops::oops::oops: Danusia, bardzo dziękuję, i przepraszam, że mi się nie udało pomóc:oops::oops::oops::oops::oops::oops:[/QUOTE]

Asiu, tak jak napisałam mam teraz czas i nic nie stało na przeszkodzie, żebym się z tym pobawiła :) Najgorszą robotę, to i tak Ty załatwiłaś :) ( mam na myśli tekst :) ). W środę dziecko wraca, to będzie już gorzej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']No dobrze... Deklaruję stałej 20,00 zł. Przelew już poleciał.[/QUOTE]

Karlos ślicznie dziękuje [URL=http://smayliki.ru/smilie-225904071.html][IMG]http://s2.rimg.info/e366a8973ef3039a13972ce88585bd0e.gif[/IMG][/URL]

[quote name='ana666']dziękuje za zaproszenie, jestem na wątku, podczytuję,niestety nie jestem w stanie pomóc :([/QUOTE]
Dziękuę, że jesteś z nami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam z zaproszenia,
przy okazji, bardzo ładna treściowo wiadomość. Niestety finansowo nie mogę pomóc. Ale mogę podesłać info o tańszych zamiennikach leków, tak na zaś - było nie było- to starszy psiak jest. Czy on musi być na ścisłej diecie gastro intestinal? Bo pomyślałam, że wyszukam jakieś przepisy na domowe odkarmianie, np takie od pani Teresy Borcz. Pozdrawiam,
Sayumi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sayumi']Witam z zaproszenia,
przy okazji, bardzo ładna treściowo wiadomość. Niestety finansowo nie mogę pomóc. Ale mogę podesłać info o tańszych zamiennikach leków, tak na zaś - było nie było- to starszy psiak jest. Czy on musi być na ścisłej diecie gastro intestinal? Bo pomyślałam, że wyszukam jakieś przepisy na domowe odkarmianie, np takie od pani Teresy Borcz. Pozdrawiam,
Sayumi[/QUOTE]

Psiak na razie jeszcze w schronisku i tak na prawdę nic nie wiemy :shake:- tak do końca nawet co to był za zabieg. Jak już będzie u Makili na pewno skorzystamy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...