Jump to content
Dogomania

Trudny wybór


Cyrkiel

Recommended Posts

Witajcie moje drogie , otóż mam pewien problem :(.
Mianowicie moja psina lubi gryźć , niszczyć. Przedpokój jest do remontu i tak to mogę to znieść ale kupiłam jej w piątek szelki takie bez tego zakładania na szyję ale już jak przyszłam dziś ich nie było.. Znaczy były ale w formie puzzli (26 zł poszło się kochać ;_; ale wydaje mi się że były za luźne bo wczoraj już jakimś cudem z nich wyszła i sie może skubana skapnęła jak je zdejmować). Miałam szelki te guard ale szwy w nich jakimś cudem puściły chociaż potrzymały z 5 miesięcy. Ona ciągnie dosyć myśląc ze jest psem zaprzęgowym , raz idzie normalnie raz nie. Chciałabym żeby się nie dusiła , nie zdejmowała tego i szła normalnie. Jak ma obrożę to tak harczy co strasznie mnie irytuje i myślę że dzieję jej się krzywda. Pomóżcie mi , bo nie mam zamiaru inwestować w kolczatkę a nie wiem co wybrać. Nie chce wyrzucac kolejnych pieniedzy w błoto. Czy ona tego nie zdejmie (tych typu guard nie zdjeła na szczescie) ale te na same łapki już tak. :(

Mam nadzieję że mi pomożecie..:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Nie zostawiaj psa w szelkach jak wychodzisz , zdejmuj je przed wyjściem i kładź na wysoka półke wtedy nic im nie zrobi .[/QUOTE]

Jestem mądra po szkodzie , ale sam fakt ze ona umie je sobie sciągnąć. Boje się czy nie za ciasne albo po prostu czy te szelki sa dla niej , plusem duzym bylo to ze jak szła to nie dyszała tak.

Link to comment
Share on other sites

U mnie psy nic nie ściągają bo mają odpowiednio dopasowane akcesoria i na spacerach sa podpięte do smyczy a w domu mają wszystko ściągnięte i nie mają możliwości pogryzienia czego kolwiek. Ostatnio tez zapomniałam jej zdjąć kantarek ,więc sama go zdjęła i zjadła :D Od tamtej pory "nie zapominam" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...