Jump to content
Dogomania

Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!


Ajula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

[quote name='Rubik']A co tam u malucha? Bo taka cisza nastała[/QUOTE]
...bo ja ciągle na wyjazdach do pracy :roll: czasu nie mam...
Nawet nie patrzyłam, czy Stonka coś nowego napisała na fb, bo nie zaglądałam.
Wiem, że Stelcia czuje się świetnie, mój TZ ją wczoraj widział, bo był u Stonki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Martika@Aischa']zaglądam do maleńkiej :)[/QUOTE]
Maleńka jak się okazuje nie była jednak sterylizowana, bo dostała cieczki.... Chyba jednak już sterylizacji Ania nie będzie robić, bo weci jednak oceniają, że Stelcia już jest staruszka, jak by trzeba kiedyś usuwać guzki, to może przy okazji, ale specjalnie to raczej nie. Nie mówiąc o tym, że kasy to za wiele Stelcia w skarbonce nie ma.

[quote name='malagos']A sunia jest ogłaszana? Bo ona szuka domu, tak?[/QUOTE]
Nie była do tej pory ogłaszana typowo przez ogłoszenia. Jest promowana na fb, ale ogłoszeń nie ma. Jakby się jakiś super dom trafił, to poszłaby do domu, ale póki co nie jest ogłaszana. Ona jednak jest psiakiem specjalnej troski i trochę strach ją dawać komuś nieznanemu.

Ja jutro znowu wyjeżdżam i przez 10 dni będę skupiona tylko na pracy.

Link to comment
Share on other sites

Może jednak warto ogłosić Stelcię, strach do obcych dać ale dom zawsze można dobrze prześwietlić a na zaadoptowanie takiej biedy raczej nie zdecyduje się ktoś kto chce zabawkę a nie psa, jest grono ludzi, którzy mają taką misję pomagać takim jak Stelcia i są to cudowne domy. Jeśli trafi w dobre ręce szybko powinna się zaadoptować do nowego miejsca bo u Stonki chyba nie miała z tym dużego problemu prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Może jednak warto ogłosić Stelcię, strach do obcych dać ale dom zawsze można dobrze prześwietlić a na zaadoptowanie takiej biedy raczej nie zdecyduje się ktoś kto chce zabawkę a nie psa, jest grono ludzi, którzy mają taką misję pomagać takim jak Stelcia i są to cudowne domy. Jeśli trafi w dobre ręce szybko powinna się zaadoptować do nowego miejsca bo u Stonki chyba nie miała z tym dużego problemu prawda?[/QUOTE]
Też tak uważam. Są ludzie wrażliwi, u których nieszczęście innych wzbudza chęć pomocy. Właśnie z takich ludzi, w większości, składa się Społeczność dogomanii. Nie wszyscy trafiają na ten portal, poza dogomanią tez są tacy ludzie. Tylko trzeba byłoby zachować szczególne środki ostrożności przed adopcją. Chyba, że DT chce zatrzymać Stelcię na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po 10 dniach włóczenia się po Polsce wróciłam. Do końca miesiąca raczej będę w domu.

Krzysiek był kilka razy ostatnio u Stonki, Stelcia ma się super, ale dostała cieczkę, czyli jednak nie jest sterylizowana....
Od Ani wiadomość taka:
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]"Stelka była u doktora na rutynowej kontroli, wszystko gra i teraz zastanawiamy się czy sterylizowac czy nie. Zrobimy dokładniejsze badania w prZyszłym tygodniu i podejmiemy decyzję."

[/FONT][/COLOR][quote name='elik'] Chyba, że DT chce zatrzymać Stelcię na zawsze :)[/QUOTE]
nie wiem... ja nie mam nic przeciwko temu :) Stelcia już jest staruszką, u Ani jest w najlepszych rękach, śpi w łóżku, noszą ją na rękach, ma towarzystwo innych psiaków, leży sobie na trawce, dobrze jej tam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Może jednak warto ogłosić Stelcię, strach do obcych dać ale dom zawsze można dobrze prześwietlić a na zaadoptowanie takiej biedy raczej nie zdecyduje się ktoś kto chce zabawkę a nie psa, jest grono ludzi, którzy mają taką misję pomagać takim jak Stelcia i są to cudowne domy. Jeśli trafi w dobre ręce szybko powinna się zaadoptować do nowego miejsca bo u Stonki chyba nie miała z tym dużego problemu prawda?[/QUOTE]
Mam podobne zdanie:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Anią, powiedziała, że Stella jest do adopcji, ogłaszana jest przez Fundację. Jakby ktoś miał ochotę i czas porobić jakieś ogłoszenia na różne portale to będzie super.
Kiepska wiadomość jest taka, że Stelcia zaczęła kaszleć, pani doktor stwierdziła problemy z sercem i malutka dostaje teraz Enarenal + Furosemid.

Rozczochraniec przesyła buziaki :)

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/GaRninubKwwI_FkDF9WR_pssvY7O7UJUFz9JA5IherY=w640-h470-no[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']...Kiepska wiadomość jest taka, że Stelcia zaczęła kaszleć, pani doktor stwierdziła problemy z sercem i malutka dostaje teraz Enarenal + Furosemid.

Rozczochraniec przesyła buziaki :)[/QUOTE]
Maleńka jest prześliczna:loveu:
A co konkretnie dzieje się z serduszkiem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Maleńka jest prześliczna:loveu:
A co konkretnie dzieje się z serduszkiem ?[/QUOTE]
eeee nie wiem :oops: Rozmawiałyśmy o Stelli, innych psach, innych sprawach i nie dopytałam dokładnie co z tym sercem.
Dopytam i napiszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']eeee nie wiem :oops: Rozmawiałyśmy o Stelli, innych psach, innych sprawach i nie dopytałam dokładnie co z tym sercem.
Dopytam i napiszę.[/QUOTE]

Pytam, bo sama mam psiaka z chorym serduchem i wiem, że aby właściwie zdiagnozować, a co za tym idzie, skutecznie leczyć, potrzebny jest wet specjalista oraz odpowiednie badania - echo serca i USG.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stelka ma się dobrze
wczorajszy filmik pt. Jej wysokość Księżna Pani na tronie :)

[video=youtube_share;-E-CA4auOis]http://youtu.be/-E-CA4auOis[/video]

Ten piesek, który się do niej cieszy to Dżemik. Pochodzi z tego samego miejsca, co Stella. Tak się złożyło, że wczoraj tak jak Stelcia trafił do Stonki. Szalenie się cieszył, jak zobaczył Stelcię, witał się z nią, a ta cholerka fochy pokazywała :mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...