Jump to content
Dogomania

Maleńka dwunóżka/zostaje na zawsze w DT!


Ajula

Recommended Posts

[quote name='jola_li']Dzień dobry,
wiele nie mogę, ale chociaż parę złotych wpłacę dla psinki.[/QUOTE]
dziękuję, każdy grosik się przyda :loveu:

Kochane dziewczynki ja wyjeżdżam jutro służbowo i wracam za tydzień, jak się uda to zajrzę na dogo, ale nie wiem.
Podrzućcie od czasu do czasu Stelcię. Ja wiem, że na dogo pies domu nie znajdzie, ale tak czy owak proszę czasem podrzucić :)
Jakby coś się niezwykłego w życiu Stelli wydarzyło, to Ania da znać. Albo What May NN, która też jest w kontakcie ze Stonką.

Link to comment
Share on other sites

Zapisze watek. Takie bidulki najbardziej rozczulaja swoja zaradnoscia i zdolnoscia walki z przeciwnosciami losu, checia .... ogromna checia przezycia.
Przeciez te koltuny na niej tworzyly sie dlugimi miesiacami i uwiezily ja tak skutecznie, ze sama nigdy by sie z nich nie oswobodzila.
Poszla sama szukac pomocy. Dzielna kochana sunia.
Bede zagladac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rubik']To ja podrzucam :) Zaglądam codziennie, choć się nie odzywam. I nie wiem czy mi banerek Stelci nie zniknął, czy widzicie go u mnie?[/QUOTE]

Ja widzę banerek. Też codziennie zaglądam tu lub na FB :). Ta psina łapie za serce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Snuszkak, a jak Cię już widzę na wątku, nie wiesz czasem, co u tego Białego pieska od nas ze wsi? :)[/QUOTE]

a wiem wiem :) tzn. 2 miesiące temu go widziałam. Przytyło się mu troszkę, niestety jego towarzyszka życia już nie żyje :( ale on sam szczęśliwy, nie choruje, na spacerki sobie chodzi, dziecko się tam w domu urodziło i tam przy wózeczku dzielnie, spaceruje :) dziecka za bardzo się nie wystraszył i jest raczej obojętny, tak tyle udało mi się dowiedzieć podczas krótkiej rozmowy

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bardzo Was proszę o głosy na Fundację Bernardyn w Krakvecie!
Właśnie weszłam na stronę głosowania i zobaczyłam, że są Im bardzo potrzebne.
Głosujcie, proszę i proście innych o zagłosowanie - może tym razem uda się, by wygrały psy :smile:.[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li'][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bardzo Was proszę o głosy na Fundację Bernardyn w Krakvecie!
Właśnie weszłam na stronę głosowania i zobaczyłam, że są Im bardzo potrzebne.
Głosujcie, proszę i proście innych o zagłosowanie - może tym razem uda się, by wygrały psy :smile:.[/B][/SIZE][/COLOR][/QUOTE] Link w moim podpisie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...