Jump to content
Dogomania

Szerlok pocieszyciel


Recommended Posts

18 minut temu, konfirm31 napisał:

 Ja na kotach się zupełnie nie znam( w przeciwieństwie do Kasi :) ), chociaż czasami to i owo o nich podczytuję, no, bo lubię wszystkie zwierzaki i są zupełnie inne(w zdecydowanej większości) od psów. Nigdy nie miałam kota ( z wyjątkiem kota na punkcie psów) i raczej mieć nie będę, jako klasyczna psiara, ale podziwiam kocią elegancję i niezależność. Podobno choroby nerek u dzisiejszych kotów domowych, to łączny wynik kastracji i karmienia karmą przemysłową, a nie naturalnego. Ciekawa jestem, jak to wygląda u kotów barfiarzy, którzy karmią swoje koty np mysimi oseskami itp, bo tu nie chodzi o samo mięso, tylko o "komletność" ofiary. Czy też maja kłopoty z nerkami?

powiem szczerze że wogóle bardzo mało osób przychodzi ze zwierzakami które są na Barf - przynajmniej do lecznic w których ja miałam praktyki więc ciężko mi się wypowiedzieć ale nie przypominam sobie abyśmy mieli w lecznicy nerkowca z tym sposobem żywienia.

Link to comment
Share on other sites

Kiejciu, Rudolf ma świetne wyniki kreatyniny i usg nerek. Zero problemów. Może więc po prostu ten model tak ma. Na szczęście zaczął wychodzić na siku na dwór, już miałam dość grzebania się w jego sikach i kupach. No i ta Juka zjadające kocie kupy! Na samą myśl robi mi się niedobrze. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, irenas napisał:

Kiejciu, Rudolf ma świetne wyniki kreatyniny i usg nerek. Zero problemów. Może więc po prostu ten model tak ma. Na szczęście zaczął wychodzić na siku na dwór, już miałam dość grzebania się w jego sikach i kupach. No i ta Juka zjadające kocie kupy! Na samą myśl robi mi się niedobrze. 

Oj tam, zaraz niedobrze - to taki rarytasik dla psów :) I to otrzepywanie gówienka z piasku.........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
35 minut temu, irenas napisał:

Wiesz, nie jestem pewna, czy Fb jest rzeczywiście fajny. Dałam się wciągnąć, ale coraz częściej mnie odrzuca.

 

Oj, Irenasie,  fb ma swoje zalety, chociaż ma też ogromnie dużo wad, jak wszystko, co jest "dziełem" Człowieka ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2018 o 13:36, Kejciu napisał:

powiem szczerze że wogóle bardzo mało osób przychodzi ze zwierzakami które są na Barf - przynajmniej do lecznic w których ja miałam praktyki więc ciężko mi się wypowiedzieć ale nie przypominam sobie abyśmy mieli w lecznicy nerkowca z tym sposobem żywienia.

żywiłam Barfem nerkowca (PNN) miał też cuschinga. Da się tak żywić i z dobrym rezultatem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Dziewczynki, wzruszyłam się, słowo daję! Pamiętacie o mnie, to strasznie miłe. Istotnie jakoś wsiąkłam w tego nieszczęsnego fejsbuka i chociaż staram się ograniczać, żeby mnie całkiem nie "wciagło", bo to skrajnie niezdrowe, to jednak czasu i zapału na nic innego nie starcza. Tym bardziej, że u Szerloka nudna normalka. Mam co prawda teraz dwie dodatkowe suczki i w związku z tym dodatkowe problemy, a Dziunia 18 listopada kończy 17 lat i nie mam pewności, czy do tego dnia dożyje, bo bardzo się zrobiła demencyjna, chociaż fizycznie nie jest najgorzej, ale pisanie dwa razy tego samego jest mało zabawne. Spróbuję jednak się postarać i choć troszkę wrócić na dogo. A jesli chodzi o maty, mogę zrobić, czemu nie. Widziałam na fejsbuku takie bardzo bajeranckie i drogie, pomyślałam, że moje przaśne nikomu już nie potrzebne. Ale skoro potrzebne, to zrobię, tylko muszę kupić kocyki. Dajcie znać czy "panie Czesiu, mam grać?", dobrze?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...