Jump to content
Dogomania

SONIA - 14 letni ślepaczek - ZA TM :(


Doda_

Recommended Posts

  • Replies 385
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razem i tak chyba nie pojadą - nie po drodze im. Póki co, Sonka ma chyba za mało stałych, aby się na coś porywać.
Szukamy stałych deklaracji :) - liczy się każda złotówka.

Napisałam jeszcze do Viris w sprawie postu do rozliczeń.

[B][B][B][B]Mamy wpłaty :

- kwiecień 2014
Pani Iwona - 25zł
Ariete2503 - 50zł ( [/B][/B][/B][/B]stała kwiecień + nadwyżka :) )[B][B][B][B]
Jolantina - 15zł

- maj 2014
[/B][/B][/B][COLOR=#000000]150zł do Marty z Warszawy [/COLOR][/B][COLOR=#000000] ( to chyba Meps?) [/COLOR]
[B][COLOR=#000000]20zł od asiuniab [/COLOR][/B]
[COLOR=#000000][B]20zł od dorc[/B]i [/COLOR] ( stała za maj)
[B][B][B][B]
[COLOR=#ff8c00]Stan konta: + 280zł[/COLOR]


[/B][/B][/B][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Deklaracje stałe:[/COLOR][/COLOR]

[B]milagros19853201 - 5zł od czerwca
dorcia2 - 20zł
ariete2503 - 25zł
ana666 - 10zł od czerwca
Tofikowa - 10zł
Olena84 - 10zł

[COLOR=#ff0000]Mamy 80zł stałych.[/COLOR]

[B]Anna4 - bazarek
[B]Agnieszka103 - jednorazowo ? coś ( pełna skrzynka, pw nie poszło)
[B]sybisia - jednorazowo coś
Szarotka - jednorazowo
[B]Romka - coś jednorazowo
Meps - jednorazowo
Pani Iwona - 25zł ( konto poszło)
mudiczka - jednorazowo
Bogusik - jednorazowo [/B][/B][/B][/B][/B][/B][COLOR=#000000] [/COLOR][B][B][B][B][B][B]
maruda też będzie coś dorzucać.


[/B][/B][/B][/B][/B][/B]Edycja - właśnie się dowiedziałam, że Viris nie zajmuje się tym działem. Ktoś wie, gdzie mogę znależć moderatorów i ich przydziały do działów - kiedyś coś takiego widziałam, ale nie wiem gdzie .

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Znalazłam :):) Napiszę, ale teraz to idę zrobić coś do zjedzenia ;)

[B]Moderatorzy forum psy w potrzebie: [/B]

[LIST]
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/18741-jefta"][COLOR=#00bb00][B]jefta[/B][/COLOR][/URL],
[*][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/2477-Saint"][COLOR=#00bb00][B]Saint[/B][/COLOR][/URL],
[*][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/13012-Anashar"][COLOR=#00ff00]Anashar[/COLOR][/URL][/B]
[/LIST]
[B][COLOR=#00ff00]
[/COLOR][/B][B]Nie piszę - jefta ostatnio logowała się w styczniu, ostatnie posty pozostałych sprzed 2-3 lat ( nawet nie ma daty ostatniego logowania).

Edycja - w sumie jednak napisałam.[/B]

Edited by Maruda666
Link to comment
Share on other sites

Masakra, nie wiedzialam ze tak trudno bedzie przepisac post .......................................... :roll:

Trzeba powysyłac zaproszenia na watek z prośbą o stałe deklaracje choć 5 zł... Ja dzisiaj nie dam rady. Chora i kuruję się pod kołdrą :( najgorsze, ze mam nockę...

Póki co, nie moge sobie pozwolic na wiecej stalych deklaracji, ale jesli mi sie zwolnia to przeniose na Sonie.. bede robic bazarki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']jestem u psinki ale niestety kolejnej stałej już nie udźwignę. Mogę tylko jakiś grosik jednorazowo, ostatnio nikt z moich ponad 20 deklarowiczów nie poszedł do adopcji :shake:[/QUOTE]

Mdk, dziękuję że jesteś :) - sama obecność to też dużo. Na dogo ciężko o deklaracje, kto mógł, to już się obdeklarował ile się da :( A żyć też trzeba ;)

Posłałam kilkanaście zaproszeń, do modów już póki co nie piszę, postu nadal nie mam - pomarudzę sobie ;)

Ale są i dobre wiadomości :) - mamy nowe wpłaty dla Sonki:

150zł do Marty z Warszawy :loveu: ( to chyba Meps?)
20zł od asiuniab :loveu:
20zł od dorci :loveu:


[url=http://www.picturesanimations.com/flowers][img]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/3xx.gif[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

Marudo, dziekuje Ci za cierpliwosc :evil_lol:

Serdecznie dziekujemy za wplaty!

Kasia przystał póki co trzyma miejsce dla Soni, ale musimy wiedzieć czy Sonia na 100% do niej jedzie, czy ktoś jest za czy przeciw...
Jesli na 100% to ja jej napisze zeby trzymala miejsce, uzbieramy pieniazki i wysylamy Sonie !

To jest domowy hotelik, obecnie u niej sa chyba 6 psiaków.

Link to comment
Share on other sites

U Kasi jest Aisza, z mojego banerka, przed nią była "nasza" Majeczka, która już ma wspaniały DS.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie[/url]

Ja nie mogę w tym momencie nic zadeklarować, bardzo mi przykro:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Marudo, dziekuje Ci za cierpliwosc :evil_lol:

Serdecznie dziekujemy za wplaty!

Kasia przystał póki co trzyma miejsce dla Soni, ale musimy wiedzieć czy Sonia na 100% do niej jedzie, czy ktoś jest za czy przeciw...
Jesli na 100% to ja jej napisze zeby trzymala miejsce, uzbieramy pieniazki i wysylamy Sonie !

To jest domowy hotelik, obecnie u niej sa chyba 6 psiaków.[/QUOTE]

Ja jestem za :)

[quote name='ariete2503']To była stała za kwiecień + mała nadwyżka, za maj wpłacę po łikendzie.[/QUOTE]

Już zmieniam, za nadwyżkę piękne dzięki :):)

[quote name='Gabi79']U Kasi jest Aisza, z mojego banerka, przed nią była "nasza" Majeczka, która już ma wspaniały DS.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249365-Dwie-kruszynki-z-schroniska-w-Chorzowie[/URL]

Ja nie mogę w tym momencie nic zadeklarować, bardzo mi przykro:-([/QUOTE]

Dziękuję że jesteś :)

I jeszcze - mudiczka napisała, że da coś Soni jednorazowo - ślicznie dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wąteczku Soni na zaproszenie Maruda666 ale wybaczcie mi Kochani już nie udźwignę następnej deklaracji.Maksio z Palucha,Gracja z Palucha - ech.... same bidy,którym nie zanosi się szybciutko domek.Przepraszam,tak bym chciała wszystkim pomagać ale nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

to ja pierwsza z zaproszenia się zgłaszam:evil_lol:
ja moge zadeklarować 10zł stałej ale od czerwca dopiero :oops:
i mysle że warto ją ogłaszać, naprawdę ludzie adoptują staruszki, ja miałam adopcje psów ktore od szczeniaka byly w schronisku i w wieku kilkunastu lat na starość znajdywały domy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']to ja pierwsza z zaproszenia się zgłaszam:evil_lol:
ja moge zadeklarować 10zł stałej ale od czerwca dopiero :oops:
i mysle że warto ją ogłaszać, naprawdę ludzie adoptują staruszki, ja miałam adopcje psów ktore od szczeniaka byly w schronisku i w wieku kilkunastu lat na starość znajdywały domy[/QUOTE]

BARDZO BARDZO CI DZIEKUJE !!!!!! :loveu:
Tez mysle ze warto, czasem los się uśmiecha.... potrzebujemy lepszych zdjeć do ogloszen..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ana666']to ja pierwsza z zaproszenia się zgłaszam:evil_lol:
ja moge zadeklarować 10zł stałej ale od czerwca dopiero :oops:
i mysle że warto ją ogłaszać, naprawdę ludzie adoptują staruszki, ja miałam adopcje psów ktore od szczeniaka byly w schronisku i w wieku kilkunastu lat na starość znajdywały domy[/QUOTE]

[quote name='Tofikowa']mogę dać 10 zł stałej[/QUOTE]

Bardzo Wam dziękujemy :loveu: Sonka , czy ty widzisz ile masz dobrych dusz koło siebie ? :)

[quote name='Doda_']BARDZO BARDZO CI DZIEKUJE !!!!!! :loveu:
Tez mysle ze warto, czasem los się uśmiecha.... potrzebujemy lepszych zdjeć do ogloszen..[/QUOTE]

Tak naprawdę, to potrzebujemy w ogóle zdjęć;) - jest chyba tylko to jedno w pierwszym poście, na którym nawet nie widać jaka ona duża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...