Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

Andzia, a który jest inicjatorem zadymy?

 

Corso - to jest młody pies (w maju miał 6 mies. i wtedy jeszcze jakoś tolerował Rino), zaczął dojrzewać i...się zaczęło. Poza tym synowie pani Asi całą winą obarczają ją, ze go wzięła, więc tak naprawdę Rino nie jest tam mile widziany.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę,że na dniach będzie wiadomo jaki dalszy plan,także zaciskajcie proszę kciuki za Rino  :lookarou:

Znalazłam się przypadkiem na waszym wątku. Szukałam też hoteliku dla Grafiego. Wybrałabym Maylo w Pińczycach. Nakierowali mnie tam z fundacji "Przystań - Ocalenie" w Tychach. Trzymają tam swoje bezdomne pieski. Dla fundacji ceny zbliżone do innych. Nie przeglądałam całego wątku jedynie ostatnie wpisy.

Pozdrawiam i trzymam za Rino.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co słychać u Rinusia?

 

Pasja wczoraj dostala informacje z dotychczasowego dt ze psa trzeba szybko zabierac - podejrzewam, ze znowu się ścięly z rezydentem. czekamy na odp. hoteliku pod Kielcami, a jak nie da rady to będziemy szukać dalej :( Nie ma szczęscia ten pies :( :( myślałyśmy, ze się dogadają i zostanie tam na stae - pani z dt bardzo psa kocha. No ale sytuacje jakie są mogą skonczyć się śmiercią Rino, bo cc będzie coraz większy i cięższy i ma przewagę zdecydowaną nad owczarkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pies od dzisiaj w nowym miejscu - u Słodkokwaśnej, wygląda prawie tak jak go zabierano :( był dzisiaj skonsultowany u innego weta i mnie straszny wkurw bierze! wg pierwszego weta miał zarosnąć ot tak...a sugerowałam badania pod kątem tarczycy skoro pasożytów nie stwierdzono :( jest tez podejrzenie AZS :( 6 mies "psu na budę" bo psa miał wyleczyc olej z wiesiolka i tran !!! :krach:

 szkoda mi strasznie tego psa :( zabrany interwencyjnie w strasznym stanie i przez pół roku nic w jego zdrowiu nie posunęło się naprzód :( bo nie był odpowiednio zdiagnozowany :( do kitu to wszystko :( :(

Link to comment
Share on other sites

Czy dt go zaniedbał?

 

to nie to...zaniedbal go wet, który go "leczył"...pies mia porosnać za jakiś czas...tylko, nie byo diagnozy czemu tak wygląda :( druga rzecz, ze pani Joasia z dt za bardzo ufala swojemu wetowi, ze nie mogla się zmusić do pojechania z psem do innego weta celem właśnie konsultacji :(

 

wyniki badan pod kątem problemow z tarczycą będą w przyszłym tygodniu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...