Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deklarowałam pomoc finansową dla psiaka. Mam dużo stałych deklaracji i raczej są to deklaracje dożywotnie, bo psiaki staruszki. Będę wpłacać Kilerkowi 5zl miesięcznie począwszy od stycznia, czyli na dzisiaj 25zł. Wiem,że nie jest to dużo, ale tyle mogę na dziś ..

Link to comment
Share on other sites

Musimy zmienic to brzydkie imię...na FB jest filmik jak brzydal gra w piłkę z synem Joasi, u której jest na dt - ale nie umiem wkleic linka :(

trzymajcie kciuki,, zeby stam skóry nie byl wynikiem "obcych", a w uszach nie było pałeczki ropy błękitnej :( czekamy na wynik posiewu

tu jest filmik - ale nie umiem wkleić inaczej:

[url]https://www.facebook.com/photo.php?v=690445140991239&set=o.240291569428654&type=2&theater[/url]

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

Jej jestem strasznie przepraszam, ale niestety praca nie pozwala mi wejść czasami na komputer:( Dlatego dziś jestem:( Wiem, że za późno bo obiecałam zestawienie, ktoś zrobił, za mnie za co baaaardzo dziękuję już je wstawiam na pierwszy post :loveu: Tylko nie pamiętam której cioci mam podziękować:)

Jedno z czego byłam baaaardzo niezadowolona to weszłam po 3 dniach i czytałam dwie strony kłótni... pewno to podniosło "widzialność" wątku, ale myślę, że ONkowi nie pomoże... nie kłócmy się, łączy nas jeden cel: POMAGAĆ! Dlatego jeżeli mamy do kogoś jakieś "ale" załatwiajmy to na PW:) Cieszę się, że tyle osób dba o oneczka nawet nie osobiście a serduchem:)

Dziękujemy baaaardzo SMON, Pasji oraz andzi69:) Strasznie wielka dobra robota!:):loveu:

Zrobię cegiełkowy dla Oneczka i w majowy siądę do bazarku :) nadal trzymam kciuki <3

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z FB wpis Pasji Hery:
[I]
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Psiak nadal mocno zestresowany i "nieobsugiwalny".Tabletki Asia przemyca w kiełbasce,ale jak dzisiaj wypadło mu z pyszczka kawałek jedzonka,Asia podniosła i ewidentnie dał sygnał,żeby więcej nie ruszać jego jedzenia. [/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#141823][FONT=Helvetica][I]Potrzebujemy pomocy w naprawianiu jego duszy i ciała.Bardzo dziękuję Adelajda Bąk za pomoc! [/I]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaSja Hera']O dzięki dziewczyny ,że czuwacie :). Kiler najprawdopodobniej zmieni imię na Sheien,[B]nie lubi jak sie go dotyka po grzebiecie,[/B]a burczenie ostrzegawcze ,bo chłopak pewni myślał ,że Asia chce mu zabrać jedzonko...biedak nie wiem,że już nigdy nie będzie głodny!!![/QUOTE]

To może coś go tam boli? Jakieś zmiany w kręgach, albo co?

Link to comment
Share on other sites

:glaszcze::glaszcze:serce kochane teraz już bedzie tyko lepiej :modla::modla:
jak cudnie ze się udało :modla:
..wlascisiel dziadu niechaj sie topi we wlasnych gow.....ch...takie cierpienie psie ogromne , tyle lat :shake::shake:
wspomogę kiedy tylko będę mogla

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Pasja napisała na fb, że już we wtorek kolejna wizyta u weta[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Znowu będą potrzebne pieniążki, których nie ma [/B][/SIZE]:shake:
[B]Liczy się dosłownie każda złotówka !!![/B]

[quote name='ewa gonzales']Slijcie mi num konta
kochany przytulam:iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]

Numer konta mozna podawać tutaj:
[B][SIZE=3]69 1020 1811 0000 0402 0215 2437 [/SIZE]
SMON
ul. Chałubińskiego 22/83
GDANSK 80-807
dopisek KILLER z Kielc


[/B]
[quote name='Norkowa']Jej jestem strasznie przepraszam, ale niestety praca nie pozwala mi wejść czasami na komputer:-( Dlatego dziś jestem:-( Wiem, że za późno bo obiecałam zestawienie, ktoś zrobił, za mnie za co baaaardzo dziękuję już je wstawiam na pierwszy post :loveu: [SIZE=3][B]Tylko nie pamiętam której cioci mam podziękować[/B][/SIZE]:smile:

Jedno z czego byłam baaaardzo niezadowolona to weszłam po 3 dniach i czytałam dwie strony kłótni... pewno to podniosło "widzialność" wątku, ale myślę, że ONkowi nie pomoże... nie kłócmy się, łączy nas jeden cel: POMAGAĆ! Dlatego jeżeli mamy do kogoś jakieś "ale" załatwiajmy to na PW:smile: Cieszę się, że tyle osób dba o oneczka nawet nie osobiście a serduchem:smile:

Dziękujemy baaaardzo SMON, Pasji oraz andzi69:smile: Strasznie wielka dobra robota!:smile::loveu:

Zrobię cegiełkowy dla Oneczka i w majowy siądę do bazarku :smile: nadal trzymam kciuki <3[/QUOTE]

Z tego co czytam wynika, ze cioci Martika należą się podziękowania za zestawienie :)

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanka40']W imieniu Ewy Gonzales pragnę przesłać na konto psiaczka 15 zł - Ewa po zorganizowaniu bazarku na mojego tymczasa, zrezygnowała ze zwrotu kosztów wysyłki i to właśnie stąd mamy 15 zł. Poproszę o nr konta, jutro wyślę pieniądze od Ewci.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy w imieniu psiaka. Dzisiaj była wyczekiwana kąpiel,jak już będę mieć fotki to wrzucę.
Oczywiście Kilerowi nie bardzo podobało się to,że na siłę ,ktoś w ogóle go dotyka ,a juz nie mówię o pluskaniu w wannie.Masa kleszczy,syf i smród totalny. Dredy powycinane,więc wygląda bardzo kiepsko,ale to dla jego dobra. Był przerażony i gotowy capnąć...ale to wszystko strach.

Przywitał nas merdającym ogonkiem z kamieniem w pysku.Uwielbia piłkę,po prostu kocha ją nad życie :loveu: . Widać ,że jest spragniony kontaku i zabawy z człowiekiem,ale trzyma dystans. Jedynie gdzie daje się dotykać to głowa...ale już jest lepiej.

Kolejna wizyta we wtorek ,bardzo prosimy o pomoc.

[IMG]http://oi58.tinypic.com/v5eemr.jpg[/IMG]

Edited by PaSja Hera
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...