Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jestem na zaproszenie, mogę wspomóc finansowo ale jak trafi do [B]domowych[/B] warunków,czyli nie do boksu. bo jak mamy płacić za kojec to lepiej go oddać do schroniska-wiem ze poleca na mnie gromy ale niektóre schroniska maja takie same lub przyblizone warunki jak te hoteliki-takie jest moje zdanie oparte na tym co widziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']No to ktoś taki już się znalazł :happy1:
Na fb czytam, że w sprawę chce się zaangażować Bartosz Krieger z Biura Ochrony Zwierząt
Znam Go :) Jest kontrowersyjny, ale skuteczny :)
Jutro będę wiedzieć więcej :)[/QUOTE] Ufff, jest szansa na pomoc:)

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki myślę, że skoro Pan Bartek chce pomóc psiakowi to jego zabranie mamy w garści widzę dużo stałych deklaracji na Alexa (jakoś tak go nazwałam bo nie umiem pisać o nim bezimiennie). Czekamy teraz póki co pewno andzia69 już wszystko ma ugadane z Panem Bartkiem i będą działać razem- ramię w ramię. Ja niestety fundacyjna nie jestem tylko prywatna ale obiecuję zająć się zbieraniem funduszy i oczywiście będę ciągnąć wątek dalej.

Przepraszam z góry, ze jestem rzadko. Wiem że andzia69 tutaj informuje o sytuacji, a ja będę też zaglądać pilnować w razie czego zbierać fundusze. Żałuję, bo nie umiem inaczej pomóc ale będę na pewno pomagała w szukaniu domku.

Co do hoteliku u betatk to jak najbardziej już piszę i Cioci zgłaszam, że na pewno raczej skorzystamy- ja jestem za, zaufana osoba, ale ja nie jestem decyzyjna więc to andzia69 się określi dokładniej co do tego faktu:)

Wiem, że pomoc już jest obgadana, załatwiona czekamy tylko kiedy i jedyne co teraz potrzeba to wielkie mocne kciuki!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norkowa']Cioteczki myślę, że skoro Pan Bartek chce pomóc psiakowi to jego zabranie mamy w garści widzę dużo stałych deklaracji na Alexa (jakoś tak go nazwałam bo nie umiem pisać o nim bezimiennie). Czekamy teraz póki co pewno andzia69 już wszystko ma ugadane z Panem Bartkiem i będą działać razem- ramię w ramię. Ja niestety fundacyjna nie jestem tylko prywatna ale obiecuję zająć się zbieraniem funduszy i oczywiście będę ciągnąć wątek dalej.

Przepraszam z góry, ze jestem rzadko. Wiem że andzia69 tutaj informuje o sytuacji, a ja będę też zaglądać pilnować w razie czego zbierać fundusze. Żałuję, bo nie umiem inaczej pomóc ale będę na pewno pomagała w szukaniu domku.

Co do hoteliku u betatk to jak najbardziej już piszę i Cioci zgłaszam, że na pewno raczej skorzystamy- ja jestem za, zaufana osoba, ale ja nie jestem decyzyjna więc to andzia69 się określi dokładniej co do tego faktu:)

Wiem, że pomoc już jest obgadana, załatwiona czekamy tylko kiedy i jedyne co teraz potrzeba to wielkie mocne kciuki!!!![/QUOTE]

Ciocia Norkowa jeśli możesz zbierz w jeden post deklarowaną pomoc jak uda się chłopaka wyciągnąc :) o rany !!!! oby tylko się udało :) !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...