Jump to content
Dogomania

Dt lub śmierć! Na cito potrzeba pomocy dla onka!!!!kielce!!


Norkowa

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczynki ogromnie Wam dziękuję że jesteście ...musimy biedakowi wspólnymi siłami pomóc. Rozesłałam 150 zaproszeń jutro dokończę. Obyśmy zdążyły :([/QUOTE]

Dostalam twoje zaproszenie, dziekuje :)


Kurde, jesli ma wlasciciciela to bedzie ciezko.... :( trzymam kciuki, zeby interwencja cos dała..

Link to comment
Share on other sites

Czyli pozostaje mi przeprosić za trochę "przeinaczenie"przeczytałam na fb wątek i tak zrozumiałam, że jest sam. W sumie i tak jest sam tyle, że ktoś pojawia się i znika. Więc myślę, że nie umniejsza to tragedii tego psa bo psiak jest chory i potrzebuje leczenia, dwa jest zaniedbywany: ciągle puste miski, myślę, że trzeba walczyć o to by jednak go zabrać stamtąd. Jeżeli udało by się załatwić hotelik (ten zaproponowany wyżej) to wg mnie ONek powinien dostać szansę. Zresztą ON jakoś mało mi się kojarzy ze stróżem, a już na pewno za wiele nie wystróżuje w takim stanie...

W razie czego ja jestem otwarta na pomaganie gdyby trzeba było...Zedytuję ciut początek, bo musiałam trochę tam źle zrozumieć Pasję- bo zrozumiałam, że jest sam na opuszczonej działce- a jest sam bo strużuje na czasem odwiedzanej działce:( Już poprawiam i przepraszam za zamieszanie, ale myślę, że pomoc nadal potrzebna temu psiakowi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Ja bym na nic nie czekała, tylko po cichu psa zabrała i tyle. Co jak co, ale właściciel szukać go nie będzie. Jeśli przejmiecie psa, deklaruję 20,00 zł stałej.[/QUOTE]

coś w tym jest...
Taki "właściciel" psa szukał nie będzie, zwłaszcza chorego:shake:

Link to comment
Share on other sites

mnie pytano na fb w tej sprawie, czy wezme na hotelik.[quote name='Norkowa']Witajcie po raz kolejny zgłaszam się po ogromnej prośbie. Tym razem znów Kielce, znów psiak ocierający się o śmierć!!! ONek pozostawiony samemu sobie na pustej posesji- bez wody, jedzenia, sam sobie. Jest niby psiakiem stróżującym, właściciel pojawia się od święta. Miał już robioną interwencję z powodu cwidocznej choroby skóry psiaka- jak widać nie zrobiło to na nim wrażenia.
;( Stan psiaka ogólnie jest nienajlepszy. Wychudzony, brudny, skołtuniony. Nikt nie wie jak z jego zdrowiem. Jedno jest pewne- szeregi willi, bogaci ludzie i żadnej osoby która by zwróciła uwagę na tego psa!!!
Ciągle pusta miska: jedna miska na wodo-jedzenie??

Po świętach odbędzie się interwencja w sprawie psiaka, dlatego ja myślę, że najlepiej będzie go zabrać! To piękne psisko a niszczeje z takim właścicielem.


Przez całkowity przypadek przybywa tam moja znajoma Pasja Hera- pusta miska, psiak ledwo żywy. Ciągle sam, macha ogonkiem na widok człowieka, ale delikatnie tak jakby był zaskoczony, że ktokolwiek się może nim zainteresować;( Pewnie całe życie był sam;( Właściciel traktuje go raczej jak taki alarm- alarmu nie karmimy, nie leczymy itd.

Myślę, że to, że psiak ma właściciela powiększa tylko jego tragedię! Człowiek będzie pewno psiaka zatrzymać do pilnowania dalej- ale czy zmieni się jego podejście do psa?? Podejrzewam, że nie:(

Oto i psiak:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10170697_585582108207077_6640223051558625093_n.jpg[/IMG][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10178033_585582241540397_3244937525911556946_n.jpg[/IMG]

Słynna miska na jedzenie/wodę z której nawet Salomon nie naleje.

[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10170791_585582238207064_972975002299110158_n.jpg[/IMG]


BĘDZIEMY INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO CO I JAK. W RAZIE CZEGO JEŻELI UDAŁO BY SIĘ ODEBRAĆ PSIAKA- BĘDZIEMY SZUKAĆ CHAŁUPY!

JEŻELI KTOKOLWIEK MOŻE POMÓC BŁAGAM W IMIENIU TEGO PSIAKA O POMOC!!!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie cioteczki jestem baaaaardzo zadowolona z takiego obrotu spraw!:) Cieszę się, że tyle osób chce pomóc, jednak decycyjną osobą jest andzia69 i Pasja Hera więc to na nie czekam.

Ale mam nadzieję, że uda się odratować tego biedaka i dać mu drugie życie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Ja bym na nic nie czekała, tylko po cichu psa zabrała i tyle. Co jak co, ale właściciel szukać go nie będzie. Jeśli przejmiecie psa, deklaruję 20,00 zł stałej.[/QUOTE] to chyba jest jakiś pomysł;)

[quote name='Norkowa']Czyli pozostaje mi przeprosić za trochę "przeinaczenie"przeczytałam na fb wątek i tak zrozumiałam, że jest sam. W sumie i tak jest sam tyle, że ktoś pojawia się i znika. Więc myślę, że nie umniejsza to tragedii tego psa bo psiak jest chory i potrzebuje leczenia, dwa jest zaniedbywany: ciągle puste miski, myślę, że trzeba walczyć o to by jednak go zabrać stamtąd. Jeżeli udało by się załatwić hotelik (ten zaproponowany wyżej) to wg mnie ONek powinien dostać szansę. Zresztą ON jakoś mało mi się kojarzy ze stróżem, a już na pewno za wiele nie wystróżuje w takim stanie...

W razie czego ja jestem otwarta na pomaganie gdyby trzeba było...Zedytuję ciut początek, bo musiałam trochę tam źle zrozumieć Pasję- bo zrozumiałam, że jest sam na opuszczonej działce- a jest sam bo strużuje na czasem odwiedzanej działce:( Już poprawiam i przepraszam za zamieszanie, ale myślę, że pomoc nadal potrzebna temu psiakowi...[/QUOTE]... no co ty nie przepraszaj! bo ... jeśli jest ktoś?! to jeszcze gorzej że tak dba o psa:angryy:

[quote name='cancer43']Też uważam że pomoc potrzebna,i to na wczoraj[/QUOTE]... dokładnie!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Ja bym na nic nie czekała, tylko po cichu psa zabrała i tyle. Co jak co, ale właściciel szukać go nie będzie. Jeśli przejmiecie psa, deklaruję 20,00 zł stałej.[/QUOTE]
Przyszłam za Martiką ...
Uważam, ze Alla ma rację - ratujcie psiaka bo za chwilę będzie po nim, a nowy biedak zajmie jego miejsce i skończy tak samo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...