Jump to content
Dogomania

Nowy pies


BM.

Recommended Posts

hm pasy dla psów? kiedyś słyszałam o tym, ale mój poprzedni piesek leżał na ziemi z przodu, a Fredi się boi tam, więc jeździ na siedzeniu gdzie mu się podoba. A pasy można kupić w normalnym zoologu? Czy są różne rodzaje? A jak tak to jakie wybrać?

Jak na razie myślałam o pokrowcu na siedzenia dla zwierząt, bo kocyk przemaka, jak Fredzik jest mokry. W weekend majowy wyjeżdżamy z nim, to postaram się kupić pasy i pokrowiec. Dzisiaj kupiłam kleszczołapki, bo on się tak wierci, że zwykłą pęsetą trudno wyjąć.

Link to comment
Share on other sites

ja bym kupiła w zoologu[jakimś lepiej zaopatrzonym]-są akcesoria które lepiej przymierzyć i najwyżej wymienić na inny rozmiar,reklamować,w internetowym zoologicznym by to trwało nie wiadomo ile...
o takie pasy mi chodzi:
[url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/transporter_klatka_dla_psa/pasy_bezpieczenstwa/30599[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ok, dzięki :) Jeszcze mam takie pytanko. Jutro jedziemy z piesiem w góry (nie strome, pod górę idzie się w miarę łagodnie ok. 2 godzinki :) ). Zabieram wodę i michę, a jak z jedzonkiem? Dostanie rano, ale czy zabrać coś na drogę? Jednak to jest pewien wysiłek, my wspomagamy się kanapkami i nie wiem czy dla niego też coś brać. W domu będziemy dopiero wieczorem (w jedną stronę samochodem ponad godzinka), niby ok, dałby radę, ale czy nie będzie głodny przy takim wysiłku? Będą odpoczynki, bo tam spędzimy cały dzień. No i jak zabiorę jedzonko, to kiedy najlepiej nakarmić? Bo nie chciałabym tuż przed powrotem, żeby nie okazało się, że ma chorobę lokomocyjną ;) Może jak wejdziemy na górę, bo wtedy będzie dłuższy odpoczynek.
Oczywiście, od razu odpowiadam, że jeżeli piesio nie da rady lub będzie za bardzo zmęczony, to odpuszczamy i nie idziemy dalej, liczymy się z tym. Wydaje się, że spokojnie da radę, bo to naprawdę wulkan energii, więc chcemy zobaczyć czy będzie mógł z nami gdzieś wyjeżdżać w przyszłości. W końcu to ma być przyjemność dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...