Jump to content
Dogomania

Nie stary, już nie w mordowni, z ucha nic się nie leje;) Forest szuka super domu!


anett

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

13.08. wpłynęło dla Foresta od Mar.gajko 100zł, ogromne dzięki <3

U Foresta na szczęście zdrowotnie wszystko w porządku, ucholce, skóra - czysta ale Forest stale był na sterydach - teraz kończy już serię, dostaje minimalną dawkę co 2 dni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie Kochani :)

Witaj Ayame, miło Cię znowu widzieć :)

Ja niestety ostatnio też bardzo rzadko zaglądam na dogo tym bardziej doceniam i dziękuję Wam, że pamiętacie o Foreściaku :)

Beatko ogromnie dziękuję za bazarek !!! :) szkoda, że wcześniej nie zajrzałam i przegapiłam :(

 

Mar.gajko zdrowotnie Foreściak OK (tfu, tfuuu)

Zaraz wstawię najnowsze fotki.

Miałam ogromną nadzieję na super dom, niestety Państwo się ostatecznie nie zdecydowali bo Forest za duży... wprawdzie Ewa była na maxa zdeterminowana żeby odchudzić Go o conajmniej 8 kilo ale centymetrów w kłębie nijak ująć mu nie mogła...

No nic, szukamy nadal i przecież w końcu musimy znaleźć TEN dom!

 

Kiyoshi bardzo, bardzo Ci dziękuję za ogłoszenia :)

Forest ma dublowane ogłoszenia na głównych portalach, regularnie wyróżniane, intensywnie jest też promowany na fb

 

Foreścik :)

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/babd56ca51ab96f1]babd56ca51ab96f1med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/2b2d657b7fe636f2]2b2d657b7fe636f2med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/d8ae65bc8ec27186]d8ae65bc8ec27186med.jpg[/URL]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Rozmawiałam dziś z Anett. Po dogorewolucji nie potrafi się tu zalogować.

Przeprowadziła 2 tygodnie temu wizytę PA dla Foresta, ludzie dobrzy, zdecydowani, ale w drodze po pieska coś się wydarzyło i zmuszeni byli odroczyć zabranie Foresta do końca lutego. Trzymajcie mocno  kciuki, bo Ludzie podobno stworzeni dla naszego Pieska :). Uratowali już niejedną biedę. Forest pozostałby na Śląsku. Obiecane mam zdjęcia Foresta na maila, to wkleję.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Adoptowany !!!! :). Jest na Śląsku

Fragment listu: (chyba mogę ???)

"Mamy Foresta, a raczej to jest teraz Borys.
Piesek jest super: grzeczny i karny, bardzo szybko się z nami zasymilował, nawet dał się na drugi dzień wykąpać; z naszą suczką Wierką dogadał się od razu, z kotem trochę się docierają, ale to kwestia czasu, że będą leżeć koło siebie. Pomimo, że jest o wiele starszy niż wszyscy wcześniej zakładali (wiadomo, że nie da się tego nigdy dokładnie określić), jest pełen wigoru, a sprawność ma jak młody piesek, myślę, że się z nim dogadamy, a i on uzna nas za swój dom i będzie mu z nami dobrze"

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi - cierpliwie ogłaszałaś go chyba z 2 lata!!! Forest jest dowodem, że warto, że zawsze może zdarzyć się cud. Ja też się baaardzo cieszę.  :)  Mieszka teraz chyba z 10km ode mnie...

Piesku bądź szczęśliwy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...