Jump to content
Dogomania

Nie stary, już nie w mordowni, z ucha nic się nie leje;) Forest szuka super domu!


anett

Recommended Posts

[quote name='MALWA']Zaglądam w oczekiwaniu na wieści..............[/QUOTE]

sorry, że dopiero teraz ale Arek dotarł dopiero po 10tej; prosto z trasy pojechał do lecznicy i wielkie podziękowania dla kochanych naszych lekarek, które przyjęły biedaka po godzinach:lol:
Psiak miał pobrany wymaz z ucha na posiew z antybiogramem, badania krwi morf+bioch, wyczyszczone uszy, dostał zastrzyki p/zapalne i p/bólowe, antybiotyk i całą baterię do domu; do kontynuacji p/zapalne, p/bólowe i antybiotyk; oprócz uszu w najgorszym stanie jest skóra - ma zalecone kąpiele lecznicze co 2 dni przez 2 tygodnie w sebovecie, dodatkowo sebostop, preparat do czyszczenia uszu
Dodatkowo ma powiększone jądra chyba z jakimiś zmianami, jak dobrze zrozumiałam.
Psiak ma ok. 6 - 8 lat, wiek trudny do określenia ze względu na zły stan ale na pewno to nie jest staruszek
Jutro będą wyniki krwi więc zobaczymy co dalej...

Ale najważniejsze, że jest to Jego pierwsza spokojna noc bez bólu od wielu miesięcy!!! i będzie tylko lepiej:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']bazarek imienny zrobiony - zapraszam !!!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252443-*Kolczyki-YES-nowe-imienny-na-wyciągnięcie-i-ratowanie-cierpiącego-pieska-(-do-25-04[/URL][/QUOTE]

[quote name='MALWA']A namoim bazarku cegiełkowym :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252440-CEGIEŁKOWY-Z-NAGRODĄ-DLA-STAREGO-PSA-Z-ROPĄ-W-USZACH-do-10-05-g-22-00?p=22063817#post22063817[/URL]

mam juz pierwsze cegiełki za 20 zł ! Yuppi![/QUOTE]

[quote name='asiuniab']uffff dzięki paula_t dotarłam na wątek, bo widziałam biedaka na fb i nie mogę myśleć o niczym innym:(
zrobię za kilka "chwil" bazarek, On będzie jednym z beneficjentów, jeśli psiak jest w wieku powyżej 8 lat, w maju poproszę o wsparcie skarpetę staruszkową;
jak najszybciej trzeba pomóc Mu w bólu, bo ból ucha jest nie do zniesienia, biedak:(

a czy ktoś ma może link do wątku mikrosuni z tej samej mordownii;[/QUOTE]

[quote name='Agnieszka103']Nie powinnam już brać więcej stałych deklaracji na siebie...ale jak tu nie pomóc...Proszę zapisać skromniutkie 5 zł ode mnie[/QUOTE]

[quote name='Isiak']Chętnie zrobię i poprowadzę bazarek, możesz słać :) Wysyłka tych fantów od Ciebie?
mój mail:[email protected]
Ja mam kilka książek i jeszcze jakieś drobiazgi... Dołożyłabym do tego bazarku :)[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Niebawem powstanie kolejny bazarek dla biedaka, moja Siostra wysłała wczoraj paczkę z ciuszkami po swojej córci do pewnej sprytnej osoby, kóra robi świetne bazarki.[/QUOTE]

[quote name='zachary']Isiak, jak chcesz fajne, nowe, wartosciowe fanty na bazarek na tego biedulka, to mogę wysłać zdjęcia...[/QUOTE]

[quote name='TEDI']Wspaniale. Jak tylko będzie wiadomo, to proszę napisać ile pieniążków jest potrzebne na leczenie i gdzie wpłacić.[/QUOTE]

[quote name='prunia']deklaruję tylko 15 zł od maja,więcej nie mogę[/QUOTE]

Kochane dziękuję Wam ogromnie!!!:loveu::loveu: za bazarki, deklaracje, kciuki i obecność:lol::lol:

Pomoc jest bardzo, bardzo potrzebna; dzisiejsza faktura z lecznicy to 421zł :shake: a podejrzewam, że to początek...
zbieramy na konto:
[SIZE=3][COLOR=#000080][B][FONT=Arial]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial]
[/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]
z dopiskiem 'dla psiaka z chorymi uszami'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anett']
Pomoc jest bardzo, bardzo potrzebna; dzisiejsza faktura z lecznicy to 421zł :shake: a podejrzewam, że to początek...
zbieramy na konto:
[SIZE=3][COLOR=#000080][B][FONT=Arial]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001[/FONT][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][SIZE=3][FONT=Arial]
[/FONT][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR]
z dopiskiem 'dla psiaka z chorymi uszami'[/QUOTE]

tak jak obiecałam poleciało od nas 100zł.

Trzymamy kciuki za psiaczka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Anett, Ty odpocznij, bo nogi wyciągniesz...:cool3:wpisy głębokonocne:crazyeye:. A psiaczek już zaopiekowany i super:loveu:. Jak to jest,że większość ludzi w naszym kraju ma kamień zamiast serca:-(????...Widzą w oczach tylko kasę, nic więcej!!! a niewielka garstka ludzi, wypruwa sobie żyły, poświęca swój czas, pieniądze, aby nasi bracia mniejsi, nasi czworonożni przyjaciele nie cierpieli, żyli godnie, bezpiecznie. Przeleję wieczorem pieniądze na jego leczenie.

Link to comment
Share on other sites

Wspaniale, ze psiak juz bezpieczny................

Wiadomo juz co z wynikami krwi?

A uszy to miał czyszczone pod znieczuleniem, czy normalnie?

Pytam, bo jak strasznie boli, to raczej żaden psiak po dobroci nie da sobie grzebać w uszach.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Anett, Ty odpocznij, bo nogi wyciągniesz...:cool3:wpisy głębokonocne:crazyeye:....[/QUOTE]

haha, Zachary ja się nie mogę doczekać aż wyciągnę nogi, no może nie na amen;) ale ostatnie dni mam taką masakrę, że ze wszystkim jestem do tyłu i śpię po 3 godz więc wybaczcie, jeżeli coś mi umknęło

[quote name='MALWA']Wspaniale, ze psiak juz bezpieczny................

Wiadomo juz co z wynikami krwi?

A uszy to miał czyszczone pod znieczuleniem, czy normalnie?

Pytam, bo jak strasznie boli, to raczej żaden psiak po dobroci nie da sobie grzebać w uszach.....[/QUOTE]

MALWA nie dopytałam chociaż też się dziwiłam, przy niewielkim zapaleniu pies się nie daje dotknąć, a co dopiero w takim stanie..., jutro dopytam bo dzisiaj się minęłam z panią doktor i wyników krwi też nie mam; ale ponieważ nie dzwoniła więc podejrzewam, że na pewno nie jest tragicznie

[quote name='ania68']Marta z hoteliku w Głogoczowie przelała jednorazowo 50 zł. na konto OTOZ-u.
Czy ktoś będzie rozliczał ten wątek?[/QUOTE]

ja:lol: Aniu podziękuj proszę Marcie bardzo za pomoc!!:lol::lol:

Na konto OTOZu wpłynęło:
15.04. Agnieszka103 5zł (bazarek cegiełkowy MALWY)
15.04. Atulek 20zł (bazarek cegiełkowy MALWY)
16.04. p. Małgorzata D. 100zł
16.04. TEDI 421zł
16.04. Anonimowy Darczyńca 100zł

szok!!! pięknie Wam dziękuję!!:loveu:

Ewa już wykąpała biedaka, różne psy miała ale podobno tak brudnego jeszcze nie, piana dwa razy była czarna, psinek był jak na okoliczności bardzo grzeczny, a musiał 10 minut stać z szamponem leczniczym; uszy zakroplone, zakropić sobie dał ale przy oglądaniu sierści próbował Ewę złapać, musi mu to strasznie dokuczać, całe uszy i grzbiet ma podrapany, w rankach
Z tyłu na łapach ma sfilcowane kołtuny, które nadają się wyłącznie do obcięcia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...