Jump to content
Dogomania

Xviii mwpr kraków 14-15.06


ENDRIUTRACKER

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Valiet - dojedziesz wszystkim co jedzie pod AWF, względnie Stella Sawickiego gdzieś. Niestety musisz sprawdzać na bieżąco bo są remonty i częste zmiany tras.

A powiedzcie mi w jakich formach przychodzą zgłoszenia, poczta czy mail?
Bo dostałąm potwierdzenia że psa dodano do wystawy, potem że zgłoszono, opłacono, zaakceptowano, ale jako takiego papierku na to nie mam.
Schizuję trochę bo w tamtym roku sie nie przejęłam a dzień przed okazało się że nie uwzględnili mojego psa wcale mimo że maile przyszły ze zgłoszony...

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze ponad miesiąc do wystawy...na razie mam potwierdzenie statusu psa w "wystawpsa" jako ztwierdzony na wystawę.

Powiem szczerze,że ten system "wystawpsa.pl" jest beznadziejny w porównaniu do "wystawy.net" ...

Edited by cockermanka
Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko na mailu kilka akceptacji, ale nie mam właściwego potwierdzenia z numerem itd. Na wystawpsa nie widzę żadnego miejsca gdzie pisze że jest zgłoszony...
Tak miałam też w tamtym roku i byłam przekonana że jak dostałam 15 maili że mi zaakceptowano to jest ok, dzień wcześniej się okazuje że ja nie mam wogóle psa zgłoszonego...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']O właśnie :) Czym dojechać z dworca PKS na wystawę? Potrzebuję dość dokładnych informacji, bo ostatnio w Krk chyba byłam dwa lata temu i jedyne co pamiętam, to miejsce gdzie była wystawa i że blisko były tory tramwajowe :eviltong:[/QUOTE]
Obecnie z dworca pks nie ma bezpośredniego dojazdu ze względu na remont na ulicach: Mogilska i J.P.II-go. Na ile sytuacja się zmieni do terminu wystawy, to się okaże.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Info ze strony oddziału :

[COLOR=#0000FF]Drodzy wystawcy, uprzejmie informujemy, że dzięki firmie Beaphar Polska, każdy zgłoszony pies na naszą wystawę, otrzyma zestaw kropli przeciw pchłom i kleszczom Fiprodog.

Super informacja bo taki zestaw trochę kosztuje :)
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...