Jump to content
Dogomania

Juz W Nowym Domu- Terierka Klaryska !!!!!!!!


skarlet

Recommended Posts

  • Replies 150
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja szukam sunki do adopcji, takiej wlasnie pokojowej... i jestem za sterylka jak najbardziej, ale to ew. dopiero w czasie urlopu mialabym czas zeby jej pilnowac, a to w sierpniu, a w sierpniu to moze byc 8maluchow/ nie daj boze...:( /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann']ja szukam sunki do adopcji, takiej wlasnie pokojowej... i jestem za sterylka jak najbardziej, ale to ew. dopiero w czasie urlopu mialabym czas zeby jej pilnowac, a to w sierpniu, a w sierpniu to moze byc 8maluchow/ nie daj boze...:( /[/QUOTE]
Zwykle już następnego dnia po operacji suka zachowuje się prawie normalnie.Zdarza się, że przez dzień lub dwa suka je mniej niż zwykle.Przez tydzień po zabiegu dobrze jest ograniczyć aktywność suki, wychodzić wyłącznie na spacery na smyczy. Chodzenie po schodach czy radosne witanie właściciela są jak najbardziej dozwolone.

Link to comment
Share on other sites

Skarlet, a gdzie mieszkacie?
ja jestem w trakcie przeprowadzki, do adopcji bede gotowa dopiero 8lipca /oby;) /. mysle, ze wet na tym etapie moglby juz ciaze wyczuc.
a co do sterylki-nie bardzo sobie wyobrazam zostawianie suni w kolnierzu, w nowym domu, na 8godzin. stres bylby wielki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Podnoszę, ważne, [SIZE=3][B]skarlet wyjeżdża w poniedziałek, jest tylko parę dni czasu na znalezienie suni DT, bo odda ja do schronu![/B][/SIZE][/QUOTE]
Sytuacja jest rzeczywiscie bardzo trudna !!!!!!!

(do GO WA:bardzo prosze jesli to mozliwe teraz o kontakt lub odp.mail-em na pryw.wiad.dziekuje!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Pomozcie !!!!! Sunia jest bardzo delikatnym, nieklopotliwym pieskiem, bardzo skrzywdzonym przez czlowieka. Na pewno zostala porzucona. Nikt jej nie poszukiwal. Nikt nie zglosil sie, pomimo wielu ogloszen w okolicy,gdzie sie blakala.Biega po dzialce, z ktorej moglaby wyjsc bez problemu,a jednak nie oddala sie nigdzie.Zasluguje bardzo na dobry dom !!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam napisac,ze w niedziele, bedzie jechal przez SZCZECIN (z Warszawy) ktos, kto moglby dowiezc Sunie, jesli bylaby osoba w tym regionie lub gdzies po drodze, zainteresowana jej adopcja.
Dziekuje wszystkim zainteresowanym jej losem i nadal prosze o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Pilnie szukamy domu dla spokojnej suczki terierowatej!
Grozi jej schronisko za parę dni!!![/QUOTE]

Jesli jest ktos kto chcialby dac Suni dom, prosze pilnie o kontakt.
Moge dowiezc Sunie do Warszawy (w sobote).
Czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...