Jump to content
Dogomania

Legowiska, posłanka,materace,budki.


moon_light

Recommended Posts

Szukałam i już prawie kupiłam miało dł 153 cm i kosztowało 20 zł!To legowisko to tzw kojec tylko że nie znam hasła do logowania i zanim przyszedł brat to już zostało sprzedane.No a tak na allegro to są troche drogie wg mnie:P i jakby ktoś znalazł dosyć takie i dużo prosze o szczegóły:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='goldenka245']Moim zdaniem nie powinnaś patrzyć tylko na cenę, ale na to czy jest pożądne, bo po co masz co miesiąc załóżmy, płacić to 20zł jak możesz zapłacić to 80/100zł i mieć na dłuuugi czas ;)[/quote]

No wiesz tylko jak do mnie to legowisko za 80 zł to jest drogie...
Ostatnio kupiłam mu za 30 wielkie fajne jest i mam je do tej pory ale niestety nie ma ściąganego pokrowca i ten środek sie taki troche flap zrobił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Acctiually']No wiesz tylko jak do mnie to legowisko za 80 zł to jest drogie...
Ostatnio kupiłam mu za 30 wielkie fajne jest i mam je do tej pory ale niestety nie ma ściąganego pokrowca i ten środek sie taki troche flap zrobił[/quote]No właśnie i sama widzisz- musisz kupić nowe, a niedawno kupiłaś mu za 30zł. Jeśli nawet co kilka miesięcy będziesz musiała kupować nowe to to Ci się nie opłaci i wydasz gruuuubo ponad to 80 czy 100zł, a legowisko za tyle pieniędzy [B]zazwyczaj[/B](bo nie jest to przecież regułą ;) ) wytrzymuje długi czas ;)


Sylwia- a czy ty widziałaś ile to legowisko kosztuje?
Bo ja tak i rozmiar na mojego potworka kosztuje chyba troche ponad 500zł :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']No właśnie i sama widzisz- musisz kupić nowe, a niedawno kupiłaś mu za 30zł. Jeśli nawet co kilka miesięcy będziesz musiała kupować nowe to to Ci się nie opłaci i wydasz gruuuubo ponad to 80 czy 100zł, a legowisko za tyle pieniędzy [B]zazwyczaj[/B](bo nie jest to przecież regułą ;) ) wytrzymuje długi czas ;)


Sylwia- a czy ty widziałaś ile to legowisko kosztuje?
Bo ja tak i rozmiar na mojego potworka kosztuje chyba troche ponad 500zł :evil_lol:[/quote]

O je niedawno czyli nie wiem kiedy może jak miał mniej niż rok.Teraz ma 2 i pół (dokładnie pół będzie miał 19)Czyli już dosyć długo je mam.A nie zniszczyło się bo Bono nie śpi na nim tylko ma tam swoje zabawki i je np ucho.Tak szczerze to ja bym mu kupiła nawet za 100zł bo akurat starczyło by mi:eviltong:ale moja mama twierdzi że za drogie to jest.

Link to comment
Share on other sites

moja propozycja jest taka: małym kosztem mozna uszyc legowisko wystarczy troszke sie na tym znac..... a raczej bardzo skomplikowane to nie jest.... wtedy bedzie takie dokładnie jak chcesz..... a koszt niewielki bo mozna uszyc go z poszewki,obrusu zasłony i tylko dokupic watoline.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Ba masz to jak w banku :) Teraz zbieram jednak na posłanie ze skóry bo nalepiej utrzymać w czystości. No i sierść się nie wbija w posłanie.[/quote]
[URL="http://i160.photobucket.com/albums/t182/DaCapoSklep/dwalegkolor1C.jpg"]TO[/URL]
Mi się marzy ... na allegro są (beds4dogs) ;)

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak - obiektywnie - plus, ze mogna wybrac kolory i rozmiar. Minus, ze niestety nie ma zamka blyskawicznego, by w razie potrzeby uprac powloczke. Powloczka - mocna i solidna! Psu nie przeszkadza, ze "wydaje" dzwieki (raczej nieglosne - cosw rodzaju szurania). Dodam, ze moj Agat ma pierwsze tego typu legowisko! I je pokochal!
Lezonko jest - wg mnie ciut " zflaczale" ( ale nasze jest na serio ogromne, wiec owo ' sflaczenie" zalezy tez od jego wielkosci) , ale wg psa - i to widac super! Chetnie na nim lezy! Nie ma zadnych zapachow! Jeny - nie wiem co jeszcze napisac??? Tym bardziej staram sie byc w miare obiektywna. bo mam w przenosci i doslownie " francuskiego psa"!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...